Dayanamıyorum artık

Başlatan >Gülbade<, 15 Ağustos , 2009, 23:21:02

« önceki - sonraki »

>Gülbade<

kizlar artik gücüm kalmadi sabrimda kalmadi. bu ayda sogankürün ardindan olumlu sonuc alamadim. bugün görümceme misafirlige gittik telefondada rica etti bana gelirken test alirmisin diye. bende tabi aldim. varinca da hemen testi yaptik, tabi ne cikti, kendimde hic göremedigim cift cizgi. inanamadim ben ya...hemen aglamaya basladim ben tabi. daha 1 ay olmadi evleneli, ben 2 yildir bekliyorum. aglama krizlerine girdim, esim beni hemen eve götürdü. evdede sakinlesmeyince hastaneye götürdü igne vurdurdu, daha yeni aglamayi kestim. gözlerim sisti mosmor oldu aglamakdan, aglaya bilsem devam edicem aglamaya. gercekten artik hic ümidim kalmadi. birakmadi pesimi su polikistik over pisligi. artik her ay ümidimin bosa cikmasindan cok yoruldum ve bugün artik patlak verdi. cok yoruldum coook dayanamiyorum artik.... :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

ilkay

canım ya çok üzüldüm senin adına ama ne olur kendini bu kadar üzme sonuçta yalnız sen degilsin bebeiş bekleyen bak ben 3 seneye yaklaştım ama hala tık yok hem hiç bir sorunum yok bende senin gibi bir hamiş görsem çok üzülüyorum ama kafayı taktıkca daha kötü oluyo emin ol bak yarın adet günüm ve yine meraktan ölecem boşuna merak ediyorum aslında yine tek çizgi çıkacak yine test yaptıgım gün adet olacam ne yapalım allah hayırlısını versin ne diyelim üzme kendini bu kadar

can yine cannnn

Alıntı yapılan: >Gülbade< - 15 Ağustos , 2009, 23:21:02
kizlar artik gücüm kalmadi sabrimda kalmadi. bu ayda sogankürün ardindan olumlu sonuc alamadim. bugün görümceme misafirlige gittik telefondada rica etti bana gelirken test alirmisin diye. bende tabi aldim. varinca da hemen testi yaptik, tabi ne cikti, kendimde hic göremedigim cift cizgi. inanamadim ben ya...hemen aglamaya basladim ben tabi. daha 1 ay olmadi evleneli, ben 2 yildir bekliyorum. aglama krizlerine girdim, esim beni hemen eve götürdü. evdede sakinlesmeyince hastaneye götürdü igne vurdurdu, daha yeni aglamayi kestim. gözlerim sisti mosmor oldu aglamakdan, aglaya bilsem devam edicem aglamaya. gercekten artik hic ümidim kalmadi. birakmadi pesimi su polikistik over pisligi. artik her ay ümidimin bosa cikmasindan cok yoruldum ve bugün artik patlak verdi. cok yoruldum coook dayanamiyorum artik.... :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
GÜLBEDECİM CANIM BENİM BU KADAR ÜZÜLME YA RABBİM GÖRÜMCENE BAĞŞETMİŞ SANADA VERECEKTİR İSYAN ETME TATLIM HAYIRLISINI İSTE VARDIR BUNDADA BİR HAYIR UNUTMA  :opucuk: :opucuk: :opucuk:
can dediklerim....

ceylin eslem

canım yaa niye bu kadar kendini hırpaladın.birgün mutlaka verecek rabbim sana ve burada bizimle aynı kaderi paylaşan tüm arkadaşlarım mutlaka günün birinde o müthiş duyguyu yaşayacak.elimizden şimdilik hiçbirşey gelmiyor sadece sabretmeliyiz gününü zamanını beklemeliyiz.herkezin kaderinde ne varsa o olur.görümcenin kaderinde şu anda hamileliği yazılmış.senin ise başka bir zamana.kendini çok fazla yıpratmamalısın.düşünsene bugün eşin seni bu halde görünce ne çok üzülmüştür.çaresiz hissetmiştir kendini.lütfen eşini bu kadar çok üzme,tabi kendinide.

>Gülbade<

artik dayanamiyorum...elbette yalniz degilim, benim gibi ne kadar cok bekleyen var biliyorum. ama cok zoruma gidiyor. aylardir ben neler deniyorum, denemedigim koca kari tüyosu yok, icmedigim ilac kalmadi ne eziyetler cekiyorum aynen sizin gibi. simdide görümcem daha ilk denemesinde tutturdu hic özenmeden etmeden. kendimde hic bir zaman göremedigim cift cizgi onda cikti. ben gercekten artik inanmiyorum bir gün anne ola bilcegime. gercekten hic ümidim kalmadi...

vuslat

canım benim cuma günü de ben krzdeydim bak bi arkadaşım bşiy anlattı sonra kendime geldim bende sana anlatayım emin ol iyi gelicektir. bi kız evlendiği geceden hamile kalmış 5 aylık olmuş ultrasonla baktıklarında çocuğun kafasının büyümediği vücudununsa epey bi büyüdüğünü görmüşler ve norml doğum yapmış hemde 5 buçuk aylıkken.  çocuğu görmüş kapkaraymışş düşünsenize durumunu ne kadar zor. kıyafetleri hazır odası hazır herşey hazırmış. doğumdan sonrada hep süt gelmiş sütte emzireemedği için göğüslerini çatlatmış sık sık bde onun için doktora taşınıyormuş. çocuk vtamin ekskliği yüzünden gelişememiş tam beslenememiş yani. şuanda kızcağaz hamile kalmaya korkuyomuş resmen psikolojisi bozulmuş.. şimdi düşününün o kız bizim yerimizde olmak için nelerini vermezdi....

[/ur

elif35

evet bak bende hamile kaldım son adet tarihime göre 6 haftalık oluyo ama sonuçlara göre 3 haftalıktı değerler düşük dedi doktor gebelik sonlanır dedi dediğide çıktı işte, dün acile gittim ağrı ve kanamayla bebeğimi daha hissedemeden kaybettim şimdi bendede bir korku var  sanki her hamileliğim böyle olucak gibime geliyor ama asla neden demedim Rabbim herşey senden sen verirsin sen alırsın herşeyin iyisini sen bilirsin dedim asla isyan etmedim 2. yada 3. hamileliğimde olsaydı bu belki fazla etkilenmezdim ama ilk hamileliğim olduğu için etkilendim ama atlatıcam eminim gece eşime sarılıp ağladım onu da üzdüm kendi kendime kızdım dua edicem belki herkes diyordur daha küçük neden böyle  üzülüyonki kaç kişi var bebeği karnında oynarken ölen ama bunu yaşayan bilir o yüzden diyorum ki kendini yıpratma Rabbim herşeyi yoluna koymuştur ona sığın ondan medet bekle kimseden değil..

мiŁenα.

canımmm allahım sabır verısn ama umut tukenmesın rabbım verıcek onun bıldıgı vardor her ser de bır hayır vardır

:love9: :love7: :love9:

>Gülbade<

sagolun arkadaslar bana destek oldugun icin. bilmiyorum ama bu sefer cok etkilendim, normalde böyle krize girmezdim. herhalde tam yanibasimda hamile cikinca ve testide birlikte yapinca iyicene sinirlerim bozuldu. elbette allah vericek allah veriyor cani... isyan etmemek zor oluyor baze günlerde. cok zor bir gün gecirdim dün allah düsman basina vermesin. ben simdi disari cikayim gezeyim kafami dagitayim...sagolun kizlar tekrar :opucuk:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

rabbimden ümidini kesme cnm rabbim büyüktür bundada vardir bir hayir ....hersey nasip kismet demek ki daha zamanin gelmedi senin rabbimden herseyin hayirlisi ...

tüm istiyenlere rabbim hayirli evlatlar nasip eder ins....... :amin: :amin:

sibel28

canım isyan etme olurmu ..Allah korusun rabbim problemli bir bebiş verir.al bununla ugraş der..sen rabbimden hayırlısını iste ...hakkımızda hayırlısı olsun..

vuslat

Alıntı yapılan: yağmur10 - 16 Ağustos , 2009, 11:24:54
evet bak bende hamile kaldım son adet tarihime göre 6 haftalık oluyo ama sonuçlara göre 3 haftalıktı değerler düşük dedi doktor gebelik sonlanır dedi dediğide çıktı işte, dün acile gittim ağrı ve kanamayla bebeğimi daha hissedemeden kaybettim şimdi bendede bir korku var  sanki her hamileliğim böyle olucak gibime geliyor ama asla neden demedim Rabbim herşey senden sen verirsin sen alırsın herşeyin iyisini sen bilirsin dedim asla isyan etmedim 2. yada 3. hamileliğimde olsaydı bu belki fazla etkilenmezdim ama ilk hamileliğim olduğu için etkilendim ama atlatıcam eminim gece eşime sarılıp ağladım onu da üzdüm kendi kendime kızdım dua edicem belki herkes diyordur daha küçük neden böyle  üzülüyonki kaç kişi var bebeği karnında oynarken ölen ama bunu yaşayan bilir o yüzden diyorum ki kendini yıpratma Rabbim herşeyi yoluna koymuştur ona sığın ondan medet bekle kimseden değil..
canım benm üzme kendini desekte kolay değil ama vadır bi hayrı.. üzülmek yok canımm daha gencn çalışmaya devammm elbet o gün gelicektir..

[/ur

sarisinn

ALLAH YARDIMCIN OLSUN CANIM.HİÇ BEKLEMDİĞİN BİR ANDA VERİRİ ALLAH SANA.TEDAVİSİ OLACAK BİR HASTALIĞIN VAR BUYÜZDEN ALLAHA BOL BOL DUA ET..BENİM BİR YAKINIMIN HİÇ ÇOCUĞU OLMUYODU DEFALARCA TÜP BEBEK DENEDİ TUTMADI.DOKTOR İMKANSIZ DEDİ.OKADAR DUA ETTİ ALLAHAKİ HİÇ BİR ZAMAN VAZGEÇMEDİ..ŞİMDİ HİÇ BEKLENMEDİK BİR ANDA HAMİLE KALDI.DOKTORU SEN BİR MUCİZESİN DEMİŞ ONA.İMKANSIZI BAŞARDIN DEMİŞ...HAYATTA İMKANSIZ DİYE BİŞEY YOK. ALLAHM İNŞALLAH GÖNLÜNE GÖRE VERİR.DUALARIM SENİNLE

DİLVİN

kızlarrr dağıtmışınız kendınızı iceeeee  :caca: :caca: :caca: :caca:

hepiniz bebişleri olacak merak etmeyın  :amin: :amin: :amin:

rabbım herşeyın hayırlısını versın

başkalarınıda kendinızle kıyaslamayın

yanı onun bebeği varda benım neden yok gibi

düşünceler sizi sadece strese sokar,oda bebeşinizin geç gelmesine sebep olur

olumlu düşününki bebişleriniz annelerine merhaba desın artık

:binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby:

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

..BahaR●●

CNM BU DEDİKLERİNİ BU AY BENDE YAŞADIM YAPTIM TESTTE ÇIKMAYINCA AĞLAMA KRİZLERİNE GİRDİM KANDADA ÇIKMAYINCA YİNE KAHROLDUM AĞLADIM AMA ELDEN BİŞEY GELMİYOR OLMAYINCA OLMUYOR İŞTE BENDEDE BU AY SOĞAN SUYU BİR İŞE YARAMADI HADİ HAYIRLISI İNŞ..