Bana da 41 Yasin okur musunuz?

Başlatan eda@, 14 Ağustos , 2009, 15:43:50

« önceki - sonraki »

eda@

14 Ağustos , 2009, 15:43:50 Son düzenlenme: 15 Ağustos , 2009, 20:36:41 Emine
BANADA 41 YASİN OKURMUSUNUZ

кคг๔єlєภ ♥ ♥

edacım canım bak ben konuları sılıyorum sen tekrar yazıyorsunz sırayla okuyucaz dedımya hayatım neden ısrarla konu acıyosun aynı konuyu hemde
sabret
cıgdem arkadasmızınkı bıtsın sanada okunacak
boyle davranrsan okumazlar ama

кคг๔єlєภ ♥ ♥

konunun alt tarafında konuyu sıl var sevap yazdıgın yerıon yanında sıl bebegım sıdı bu konuyu sabret sanada acılacak dıgerı bıtsın ama

кคг๔єlєภ ♥ ♥

su sıfrenı yıne yolla bakem bana temıslııım yıne

мiŁenα.

ya iyide bütün forum duysun var olan konuyu acmayın forum carsamba paazarı gıbı oluyor...

:love9: :love7: :love9:

eda@

çok özür dilerim belkide başka tutanacak dalım kalmadığı için bu kadar ısralı yazmıştım okusanızda olur okumasanızda moralim çok bozuk herşey için çok teşekkür ederim

AککORTįє

canımmm onlar sana o manada söylememişler tatlımmm alınma sakın   :-*  herkese teker teker okunuyor. tüm anne olmak isteyenler senin kadar kötü durumdalar. sanada anne olmak isteyen herkesede okunacak canım. üst üste herkes açılınca konular karışıyor. üzülecek bişey yok canım. allah kabul etsin dualarımızı inş  :amin:

eda@

bana öyle söyledikleri için değil başaka sorunlardan dolayı belkide olmaması daha hayırlıymış diyorum o yüzden kimse üstüne alınmasın bugünden sonra olmuş olmamış artık benim için hiç önemli değil böylesi daha hayırlıymış herkezin allah dualarını kabul etsin inşalalh sizden güzel haberler alırım sanırım ben  bebek defterini kapattım

Emine

15 Ağustos , 2009, 20:32:55 #8 Son düzenlenme: 15 Ağustos , 2009, 20:34:51 Emine
Eda kızıcam bak şimdi o nasıl laf öyle  :caca: Arkadaşların canı başka bir şeye sıkkındı seni incitecek derecede bu tarz yazmazlardı yoksa sanıyorum.Burası dua istek bölümü her isteyen yazmakta özgür.İsteyen istediği kişiye istediği sırayla dua eder.Ayrıca tamamlananların yanına tamamlandı yazıyorum zaten karışacak birşey yok.Bu Allah ile o kul arasındaki birşey.Birilerinin sıraya koyduğunu bu foruma ilk kez gelip bu bölümü görüp dua isteyen biri bilmeyebilir.İsteyen istediği kişiye dua eder.Allah gönlüne göre versin canım en doğru zamanda hayırlısıyla anne olursun sen de inşallah  :amin: sıkma canını.

eda@

emineciğim çok saol ama gerçekten yazılanlarla ilgisi yok allah verirse olur biraz kafam karışık  bugünlerde yüce mevlam vermiyorsa yada olmuyasa demekki bir nedeni var bir şeyi çok fazla  üstüne gitmeye gerek yok