27 Nisan , 2024, 19:00:13

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Öykü'cüğümün Eylül Asyası dünyamıza hoşgeldinnnnn

Başlatan Emine, 20 Eylül , 2007, 14:22:52

« önceki - sonraki »

Emine

Öykü ile şimdi konuştum bugün saat 12:00 de dünyaya gelmiş Eylül Asya sezeryanla.Allah analı babalı büyütsün şansı bahtı açık olsunnn  :hello2:  :hieyt:

ponçik

canım benim  :hello2:
Allah dualarını kabul etti
seni de anne olarak aramıza kattı
ama en ÖNEMLİSİ sağlıkla dünyaya geldi Eylül Asya bebek  :love3:
Allah analı babalı büyütsün
eşini de senide çooooook tebrik ederim  :flowers:
geçmiş olsun, çabucak iyileşip ayağa kalkarsın inşallah  :flowers:

Almiş'inAnniş'i

:wav:Allah analı babalı büyütsün  :wav:

Evinize bolluk bereket katsın, şansı bahtı açık olsun, Allah kötü gün yüzü göstermesin ve hayatı boyunca karşısına hayırlı insanlar çıkarsın  :amin:

jbdun

burdan da tebrikler öykücüm,
EYLÜL ASYA BEBEK HOŞGELDİNNN  :occasion16: Allahım sıhhatle büyümeni nasip etsin inşallah  :amin:

cute_00

bende  çok  geçmiş  olsun  diliyorum  öykü.. :flowers: allah  analı  babalı  büyütsüün inşallah... :amin:

irem eren

inşallah sağlıklı ve mutlu bi bebek olur.allah analı babalı büyütsün :binkybaby: :binkybaby:

esra_yesiloz

aramıza hoşgeldin minik eylül asya dilerim kendin gibi bahtında güzel olsun sağlıkla huzurla analı babalı büyü inşallah  :amin: öykücüm tebrik ederim canım çokk geçmiş olsun süt kuzunu öp hepimizin yerine  :flowers:

aslı

Öykücüm Allah analı babalı büyütsün. Eylül Asya hoşgeldin  :flowers:

-Butterfly-

hosgeldin,
Eylul Asya insallah hayatin boyunca melek yuzunden gulucukler eksilmesin.allah anali babali buyutmeyi nasip etsin.
Oykucuk senide kutluyorum.guzel melegini benim icinde opersen sevinirim... :opucuk: