29 Nisan , 2024, 15:46:14

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

bende tüp bebek hikayemi paylaşayım

Başlatan eda@, 14 Ağustos , 2009, 09:55:32

« önceki - sonraki »

eda@

arkadaşlar ben iki defa tüp bebek yaptırdım medikal parkta atif küpeli oğluna birincide 13 yumurta taoplandı 9 tana sağlıklı embirya gelişti iki tane trasferim oldu bende cahillik yapıp 7 tane embiryoyu dondurmadım ikinci denemeyi yine orda yaptırdım 2 embiryom döllendi bana durumları iyi dendi ama megerse kötüymüş onlarda tutmdı ama yatıkları haksızlıktan ve yalandan dolayı onları allaha havel ediyorum arkadaşlar tüp bebek çözüm değil alalh kendi yanından versin

hilall85

meraba arkadaşımmm....o kadar embryo oluşmuş fakat dondurmamışlarr...ne büyük bi yanlışşş....gerçekten allaha havale etmekte haklısın yaniiii....bendende 12 tane yumurta alındı,9 tanesine işlem yapıldı,8 idönlendi,5 taneside 1.sınıf olmuştu...ve onların hepsi bana koyuldu..sebebi ise eşimin spermi az ve hareketsiz olması....ve benimde bebeğim tuttu ve düştü canımm...hakkımızda hayırllıssıı

...ђüzüภ çเçєğเ...

allh yardımcımız lsun

bnde cıkolata kıstı var ve amelıyat ıstemıyorum

2 senelık evlıyım ve bu gıdısle bnde tup yptrcam

ama hıc bır bılgım yok konyla ılglı:???

..BahaR●●

kırmızılı cnm eğer kistin varsa ameliyat ol
sonunda eğer evladına kavuşucaksan
tüp bebek yaptırmak çok kolay
ama emeği psikolojik etkisi okadar fazlaki
Rabbim bu yolda olanlara kolaylık versin..........

funda_ey

Alıntı yapılan: eda@ - 14 Ağustos , 2009, 09:55:32
arkadaşlar ben iki defa tüp bebek yaptırdım medikal parkta atif küpeli oğluna birincide 13 yumurta taoplandı 9 tana sağlıklı embirya gelişti iki tane trasferim oldu bende cahillik yapıp 7 tane embiryoyu dondurmadım ikinci denemeyi yine orda yaptırdım 2 embiryom döllendi bana durumları iyi dendi ama megerse kötüymüş onlarda tutmdı ama yatıkları haksızlıktan ve yalandan dolayı onları allaha havel ediyorum arkadaşlar tüp bebek çözüm değil alalh kendi yanından versin

allah yardımcımız olsun arkadaşım hepimizi ilk acemelikleriizden biz de kendiizi dr burakıyoruz ne derlerse onu yapıyoruz hakkımızda hayırlısı rabbim inşallah en kısa zamanda kavuşturuz bizi evlatlarımıza

hilall85

Alıntı yapılan: кเг๓เzเ ๒คşlเкlเ кเz - 22 Ekim , 2009, 13:44:44
allh yardımcımız lsun

canım bizde bişey bilmiyodukk öğrendik....bi başla devamı geliyorrr....ve bide bebişe katılıyorum ameliyat olupda kendiliğinden çocuğun olucaksa hiç düşünmeden ol derim ben sana....çünkü psikolojik olarak çok etkileniyosun bu tüpde.....ağrısında felan değilimde tutumu tutmadımı?tuttuysa keseyi görebilicekmiyim?yani bence olma şansı varsa ameliayt daha iyidirr....he ama dr.sana ameliyat olsanda çocuğun olmaz diyosa o ayrı bi mesele...bide zaten tüp de yapsan kistin varsa onu alırlar kistli bi şekilde transfer yapmazlar sana.....bana tüp de kullandığım ilaçlar yan etki yaptı ve bende kist oluştu 2 ay doğum kontrol hapı kullandım öle tekrar tedaviye başladım....benim kist çok büyük değildi...büyük olanlar ameliyatda oluyo tüpden önce....ona göre karar ver canım....

funda_ey

Alıntı yapılan: кเг๓เzเ ๒คşlเкlเ кเz - 22 Ekim , 2009, 13:44:44
allh yardımcımız lsun

ameliyat içim dr çözüm diyorsa bencede yaptır arkadaşım sonra dr gerekli görürse tüp denersin sonuçta çikolata kisti ile hamile kalan var tedavin ol çözüm bulamazsan tüp denersin

hasret14

slm arkadaşlar bizde aranıza yeni katıldık. bizde transferi yeni yaptık perşembe gününü iple çekiyoruz .inşallah güzel haberlerle sizlere döneriz. DUALARINIZI BEKLİYORUZ.ALLAH İNŞALLAH HERKEZİN DUALARINI KABUL ETSİN)AMİNNNNNNN)

Balböceği

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

:amin: :amin: :amin: :amin:inşallah hayırlı haberlerınızı beklıyorum :amin:

мiŁenα.

canım dr hatasıymıs ...

sen morelını yuksek tut ıns bır ddahakıne tutar :amin:

:love9: :love7: :love9:

armi

Alıntı yapılan: hasret14 - 16 Kasım , 2009, 17:39:51
slm arkadaşlar bizde aranıza yeni katıldık. bizde transferi yeni yaptık perşembe gününü iple çekiyoruz .inşallah güzel haberlerle sizlere döneriz. DUALARINIZI BEKLİYORUZ.ALLAH İNŞALLAH HERKEZİN DUALARINI KABUL ETSİN)AMİNNNNNNN)
insallah tutar canim allah büyük duvalarim seninle  :amin: :icon_thumright:
d