EYLÜL PRENSESİN DOĞUMGÜNÜ...........

Başlatan şevval_lal, 18 Eylül , 2007, 09:56:07

« önceki - sonraki »

şevval_lal

18 Eylül , 2007, 09:56:07 Son düzenlenme: 18 Eylül , 2007, 09:59:26 şevval_lal
BUNDAN TAM BIR YIL ÖNCE.....SABAH TELEFONUMA GELEN MESAJ HALA DURUR......AYFER SANCIM TUTTU.....0 212 ..... TELEFONDA  ....  NOLU ODADAYIM..............KIZLARA HABER VER..........ŞOK OLMUSTUM SABAHIN 7'SİNDE......TABI İŞE GELIR GELMEZ HABER VERDIM HERKESE VE 15 DAKIKA ARAYLA UGUR'U TELEFON TRAFIGINE TUTTUK...........SANIRIM SAAT 11 GİBİ  EYLUL DOGDU.....

DOGUM SAYFASINI DA BEN AÇMISTIM........TEBRIK SAYFASIDA BENDEN OLMUS......ISTE BUDA NOSTALJİ......

http://www.bebek.com/bebeknetforum/tm.aspx?m=271299&mpage=2

CANIM KIZININ ILK DOGUMGUNU KUTLARIM.....NE MUTLU KI SIZI ANNE VE BABA YAPTI......

h

ponçik

ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM ARKADAŞIM
İNANILMAZ BİR HIZLA GEÇTİ 1 YIL
GEÇEN YIL BU SAATLERDE  IKINMAKTAN, NEFES ALIP VERMEKTEN YORULMUŞ AMA KIZIMA KAVUŞMUŞ HALDE MUTLU BİR ŞEKİLDE ODAMDA DİNLENİYORDUM
HEPİNİZ BENİ ARAYIP TEBRİK ETTİNİZ, HEP YANIMDA OLDUNUZ ,
HERŞEY İÇİN BİR KEZ DAHA TEŞEKKÜR EDERİM
İYİKİ VARSINIZ CANIM ARKADAŞLARIM
ÇOK SAĞOL AYFERCİM  :flowers: İLKLER VE NOSTALJİ İÇİN TEŞEKKÜRLER  :love9: ŞEVVALİ KOCAMAN ÖP BENİM İÇİN VE EYLÜL İÇİN  :opucuk:

adalet

eylulun dogum gunu kutlu olsun ailenle nice uzun senelere 

goncacim senide tebrik ederim boyle guzel bir prenses dogudugun icin  :flowers:

:wav: :occasion16: :wav: :occasion16: :wav: :occasion16:

ayşen

goncacım inşallah her yılınız böyle hızlı geçer (güzel zmaanlar hızlı hızlı geçermiş...) eylülün gelin olduğu günleri görelim inşallah....

eylül prenses nice mutlu güzel yıllara ailenle kavuşman dileğiyle, doğum günün kutlu olsun, allah uzun ömürler versin sana minik melek!!!

:flowers: :love9: :flowers:

TARKAN&AYŞEN  28.06.2003
EGE TUNA          03.10.2006

Tebessüm :)

:occasion16: İyi ki doğdun Eylüüül, iyi ki doğdun Eylüüül, iyi ki doğdun, iyi ki doğdun, iyi ki doğduuun Eylüüüül :occasion16: :nazar:

desree (Özlem)

:alkış:İyiki doğdun Eylül, iyiki annenin babanın dünyasına ışık kattın nice senelere maviş gözlü :flowers: :occasion16:

Allahım;değiştirebileceklerim için güç,değiştiremeyeceklerim için sabır, her ikisi arasındaki farkı anlamam için akıl ver

irem eren

iyiki doğdun eylül.hep mutlu olursun inşallah :amin:

jbdun

maviş eylüşcüm, ailesinin neşe kaynağı, boncuğu, doğumgünün kutlu olsun, nice senelere :occasion16: :wav:

burcu-emir

güzelller güzeli Eylül,annesine -babasına armağan minik kuzu DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN,HER YAŞIN MUTLUKLA DOLSUN :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

Zara82

GErcekten prenses gibi bir bebek....ama artik bebeklikten cikti  :ehi: ve 1 yasina girdi....Allah hayirli ve saglikli yillar nasib etsin...Allah onun güler yüzünü soldurmasin..

inci bhr

eylül prenses sen ne zaman 1 yaşına bastın, daha dün anneci ğinin kar nı şında tocaman duruyordun ya  :)

goncacığım inşallah hayrlı , sağlıklı mutlu, uzun birr ömrü olur  kızının sizlerle birlikte, öpüyorum ikinizi de

ponçik

19 Eylül , 2007, 18:01:19 #11 Son düzenlenme: 19 Eylül , 2007, 18:04:55 g10c@
Alıntı yapılan: adalet - 18 Eylül , 2007, 13:45:06
eylulun dogum gunu kutlu olsun ailenle nice uzun senelere 

goncacim senide tebrik ederim boyle guzel bir prenses dogudugun icin  :flowers:

:wav: :occasion16: :wav: :occasion16: :wav: :occasion16:
teşekkürler Adaletcim  :flowers: Allah seninde yavrularını sana bağışlasın

Alıntı yapılan: ayşen - 18 Eylül , 2007, 13:58:49
goncacım inşallah her yılınız böyle hızlı geçer (güzel zmaanlar hızlı hızlı geçermiş...) eylülün gelin olduğu günleri görelim inşallah....

eylül prenses nice mutlu güzel yıllara ailenle kavuşman dileğiyle, doğum günün kutlu olsun, allah uzun ömürler versin sana minik melek!!!

:flowers: :love9: :flowers:
sağol canımcım , aynı dilekler benden sana olsun
darısı Tuna kuzusuna  :flowers:

Alıntı yapılan: ayşegül - 18 Eylül , 2007, 16:53:34
:occasion16: İyi ki doğdun Eylüüül, iyi ki doğdun Eylüüül, iyi ki doğdun, iyi ki doğdun, iyi ki doğduuun Eylüüüül :occasion16: :nazar:
:-[  canım benim  :flowers: sağol , darısı Yağız' cığıma

Alıntı yapılan: desree (Özlem) - 18 Eylül , 2007, 18:31:25
:alkış:İyiki doğdun Eylül, iyiki annenin babanın dünyasına ışık kattın nice senelere maviş gözlü :flowers: :occasion16:
teşekkür ederiz Özlem teyzesi  :flowers: darısı Selim paşaya inşallah

Alıntı yapılan: irem eren - 18 Eylül , 2007, 18:36:37
iyiki doğdun eylül.hep mutlu olursun inşallah :amin:
Teşekkürleeeeer  :flowers:

Alıntı yapılan: jbdun - 18 Eylül , 2007, 20:58:33
maviş eylüşcüm, ailesinin neşe kaynağı, boncuğu, doğumgünün kutlu olsun, nice senelere :occasion16: :wav:
sağol canım benim  :flowers: darısı Ecrinimize olsun , diğer maviş kuzumuza  :D

Alıntı yapılan: burcu-rain - 18 Eylül , 2007, 21:00:02
güzelller güzeli Eylül,annesine -babasına armağan minik kuzu DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN,HER YAŞIN MUTLUKLA DOLSUN :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:
teşekkürler burcu  :flowers: darısı Emir paşaya , öp benim için kuzuyu

Alıntı yapılan: Zara82 - 19 Eylül , 2007, 01:33:17
GErcekten prenses gibi bir bebek....ama artik bebeklikten cikti  :ehi: ve 1 yasina girdi....Allah hayirli ve saglikli yillar nasib etsin...Allah onun güler yüzünü soldurmasin..
sağol Zehracım  :flowers: hakikaten bebek değilller artık , hatta kafa bile tutuyo cimcimeler  :ehi:  darısı Ravza Sena'ma ,,, benim için öp kara böcüğü

Alıntı yapılan: inci bhr - 19 Eylül , 2007, 09:18:20
eylül prenses sen ne zaman 1 yaşına bastın, daha dün anneci ğinin kar nı şında tocaman duruyordun ya  :)

goncacığım inşallah hayrlı , sağlıklı mutlu, uzun birr ömrü olur  kızının sizlerle birlikte, öpüyorum ikinizi de

canııııım , sağol  :flowers: hakikaten koca göbiştim o zamanlar  ;D darısı İnci Berrak'a
zaman çabucak geçecek bak göreceksin Gülbahar  :D
ayrıca hoşgeldin sefa geldin buralarda seni görmek gerçekten çok güzel  :-[

:love9:  :love9:  :love9:  :love9:  :love9:  :love9:  :love9:  :love9:  :love9:
HEPİNİZİ ÇOK SEVİYORUM TEKRAR TEŞEKKÜRLER