DIŞ GEBELIK GECIREN ARKADASLARRR

Başlatan இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ, 12 Ağustos , 2009, 17:28:40

« önceki - sonraki »

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

KIZLAR COK ACIL YARDIMINIZA IHTIYACIM VAR IKI GUN ONCE DUSUK YAPTIM KANAMAM DURMADIGI ICIN KURTAJ OLDUM MECBURU FAKAT BUGUN DR GITTIM BETA HCG DEGERLERIM DUSMESI GEREKIRDI AKSINE YUKSELMIS DR DIS GEBELIKTEN SUPHELENDI RENKLI DOPPLERDEN BAKILDI GORUNURDE PEK BISEY YOK BANA IGNE YAPTILAR CUMA GUNU TEKRAR DOKTORA GIDECEM EGER KAN DEGERLERIM INMEZSE NOLUCAK BENIM GIBI OLAN ARKADASLAR VARMI

ARKADASLAR YARDIMINIZA IHTIYACIM VAR DR DIS GEBELIK DEDI COK KORKUYOORUM BENIM GIBI OLAN VARMI
.
.

demoşşş

çook geçmiş olsun canım inşallah öyle bişey yoktur

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

sagol canım ınsallah cuma gunu kan degerım duserse problem yok dusmezse amelıyat olacam dualarınıza ıhtıyacım var arkadaslar

bade_01

Alıntı yapılan: parislim - 13 Ağustos , 2009, 00:26:05
sagol canım ınsallah cuma gunu kan degerım duserse problem yok dusmezse amelıyat olacam dualarınıza ıhtıyacım var arkadaslar
mrb cnm geçmiş olsun. dış gebelik döllenmiş yumurtanın rahme ulaşmadan büyümeye başlaması.  bu tüplerdede olabilir. eğer dış gebelikse ameliyattan kesinlikle korkma bebeğin tüplerde büyümesi daha kötü.umarım dış gebelik yerine kimyasal gebeliktir.hakkında hayırlısı ne ise o olsun.inş
herşey çok güzel olacak biliyorum

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

cok sagol badecım doktorum ıgne yaptı bakalılm cuma bellı olacak duruma gore beta hcg degerı duserse gerek kalmayacak

bade_01

önemli değilk canım kimyasal gebelikte kanama ile atılıyor kürtaja gerek bile yok

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

evet canım ıste benım kanamam bı turlu durmuyordu cok kan kaybettım rahımın ıcı yıkandı temızlendı dıyelım sımdı ıyıyım bakalım ıns cumayıda atlatırsak daha ıyı olacam

bade_01

cnm ya pardon ben kürtaj kısmını görmemiş. sıkma canını hayatım
herşeyin hayırlısı.kaç haftalıktı acaba

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

мiŁenα.

geçmiş olsun canım inş dış gebelik deildir :amin:

:love9: :love7: :love9:

kiraz

ben geçirdim cnm.kesi yapılmadan laparoskopik yöntemle tüp alınmadan alındı bendeki.sağ tüpteydi.üstelik 7+2de ameliyat oldum.yani sıklıkla 5.-6. haftada patlıyomuş.ama ben iriyim biraz bünyem sağlam vücut normal gibi algılamış.kalbi atıyodu kolları belliydi düşün yani.ama korkma.herkes cok olumsuz konusuor.yok çocugun kolayla olmaz yok 1 sene beklersınız bılmemne(ki doktorum bile böyle demişti) ama ben 2. ay hamile kaldım.korunmadım nasılsa olmıcak dıye o kadar beynım yıkamıstı yanı ama allahın kudretı ıste..
sadece yogun kanamaya ve omzunda agrıya dıkkat et patlarsa iç kanamaya sebep oluyomuş buda kusma kanama omuz agrısı ve bayılmayla bellı edıyomus kendını.sadece temkınlı ol.ınsallah benım gıbı en kolay sekılde atlatırsın cnm cok cok gecmıs olsun

kız geliyor kız!!