Anne Olmak İsteyen Kaç Kişi Kaldı

Başlatan vadi= muge & melis, 12 Ağustos , 2009, 10:05:12

« önceki - sonraki »

__nil__

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 25 Nisan , 2011, 14:51:50
spermlerin daha kolay yol almasını sağlıyor hiçbir zararlı etkisi yok sen vajınana sıkıyorsun ilişkiden önce sonrasında ilişki ve spermler bıcır bıcır içinde yüzerek yumurtaya kolayca ilerliyor...

çok sevimli anlatmışın canım :ehi: :ehi:

nilüfer elif

spermlerin daha kolay yol almasını sağlıyor hiçbir zararlı etkisi yok sen vajınana sıkıyorsun ilişkiden önce sonrasında ilişki ve spermler bıcır bıcır içinde yüzerek yumurtaya kolayca ilerliyor...
GERCEKTEN MI SANA KOMIK GELEBILIR AMA BENDE ERKEKLER KULLANIYO DIYE TAHMIN EDIYODUM YA NERDEN ALINIYO
Aℓℓαн'ιм(¢.¢)ηє σℓυя нαуιяℓιѕιуℓα  ve de sağlıklı bir şekilde вαηα∂α ηαѕιρ єт. (AMİN)

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 25 Nisan , 2011, 14:49:37
Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 25 Nisan , 2011, 14:46:44
KIZLAR SİZ HİÇ MERAK ETMEYİN GELCEK BEBİŞLERİNİZ CANLARIM BENİ HEP DUALARIMDASINIZ SİZİ COK SEVİYORUM İYİKİ VARSINIZ  :opucuk: :love9: :love9:
valla kevsercim öyle hamile olup boş durmak yok o kadar hamile var sitede bol bol dua etseniz en kısa zamanda bizlerde beişlerimize kavuşuruz rabbimin izniyle  :amin: :amin: Allah razı olsun canım her zaman yanımızda olduğunu biliyoruz dualarınla  :opucuk:
HEMDE GÖNÜLDEN EDİYORUM CANLARIM BENİM  :amin: :amin:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

KasrıCinan

NEYSE GÜZELLERİM BEN ÇIKAR.BENİM İÇİN DUA EDİN EVİMİ Bİ TASIYAMADIM EV ARIYORUZ ÇOK SIKINTILI Bİ DÖNEMDEYİM.TAMDA ADET HAFTAM.
HADİ ALLAHA EMANET OLUN.BOL BEBİSLİ GÜNLER OLSUN :ehi: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

__nil__

Alıntı yapılan: nilüfer elif - 25 Nisan , 2011, 14:53:38
GERCEKTEN MI SANA KOMIK GELEBILIR AMA BENDE ERKEKLER KULLANIYO DIYE TAHMIN EDIYODUM YA NERDEN ALINIYO

internettende alabilrsin canım

nilüfer elif

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 25 Nisan , 2011, 14:54:15
NEYSE GÜZELLERİM BEN ÇIKAR.BENİM İÇİN DUA EDİN EVİMİ Bİ TASIYAMADIM EV ARIYORUZ ÇOK SIKINTILI Bİ DÖNEMDEYİM.TAMDA ADET HAFTAM.
HADİ ALLAHA EMANET OLUN.BOL BEBİSLİ GÜNLER OLSUN :ehi: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:
HOŞCAKAL CANIKM RABBIM YARDIMCIN OLSUN
Aℓℓαн'ιм(¢.¢)ηє σℓυя нαуιяℓιѕιуℓα  ve de sağlıklı bir şekilde вαηα∂α ηαѕιρ єт. (AMİN)

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:opucuk: :wave: :wave: :amin: :amin:

xxcansuxx

sorun olan olmayan herkes kullanabiliyor doktor vermiyor yurtdışı satışlı bir ürün...bende doktoruma sordum kullanılabilir dedi ama yumurtlama zamnım geçmişti bakalım diğer ay gerek kalmaz inşaallah ama olmazsa almayı düşünüyorum

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 25 Nisan , 2011, 14:55:16
:opucuk: :wave: :wave: :amin: :amin:
Allah kolaylık versin kasri  :amin: :wave:

nilüfer elif

Alıntı yapılan: __nil__ - 25 Nisan , 2011, 14:54:37
Alıntı yapılan: nilüfer elif - 25 Nisan , 2011, 14:53:38

internettende alabilrsin canım
HAFTAYA DOKTORA GIDECEM BI SORSAMMI ACABA ADI NEYDI YA UNUTTUM BEN

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 25 Nisan , 2011, 14:53:57
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 25 Nisan , 2011, 14:49:37
Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 25 Nisan , 2011, 14:46:44
KIZLAR SİZ HİÇ MERAK ETMEYİN GELCEK BEBİŞLERİNİZ CANLARIM BENİ HEP DUALARIMDASINIZ SİZİ COK SEVİYORUM İYİKİ VARSINIZ  :opucuk: :love9: :love9:
valla kevsercim öyle hamile olup boş durmak yok o kadar hamile var sitede bol bol dua etseniz en kısa zamanda bizlerde beişlerimize kavuşuruz rabbimin izniyle  :amin: :amin: Allah razı olsun canım her zaman yanımızda olduğunu biliyoruz dualarınla  :opucuk:
HEMDE GÖNÜLDEN EDİYORUM CANLARIM BENİM  :amin: :amin:
RABBİM ETTİĞİN TÜM HAYIRLI DUALARI KABUL ETSİN CANIM BENİM  :amin:

nilüfer elif

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 25 Nisan , 2011, 14:55:28
sorun olan olmayan herkes kullanabiliyor doktor vermiyor yurtdışı satışlı bir ürün...bende doktoruma sordum kullanılabilir dedi ama yumurtlama zamnım geçmişti bakalım diğer ay gerek kalmaz inşaallah ama olmazsa almayı düşünüyorum
BENDE ALMAYI DUSUNUYORUM BI ARASTIRAYIM BAKALIM INTERNETTEN

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

KIZLAR BEN ÇIKIYORUM BİRAZ UZANAYIM BUGUN ÜTÜ YAPTIM YORULDUM BİRAZ  :wave: :wave:       A.E.OLUN    :amin: :amin:

nilüfer elif

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 25 Nisan , 2011, 14:57:16
KIZLAR BEN ÇIKIYORUM BİRAZ UZANAYIM BUGUN ÜTÜ YAPTIM YORULDUM BİRAZ  :wave: :wave:       A.E.OLUN    :amin: :amin:
:wave :wave :wave :wave

__nil__

görüşürüz kevsercimyorulma çok dikkat et kendine

nilüfercim istersen sor doktora yada kullanan arkadaşlara ve internet sitesinede bakabilrisin