İZMİRDE OTURANLAR NEDEN BULUŞMUYOR

Başlatan duru boncuk, 17 Eylül , 2007, 15:11:38

« önceki - sonraki »

duru boncuk

baktımda forumda birsürü izmirde oturan var neden burdada bir buluşma ayarlamıyoruz :icon_scratch:

Almiş'inAnniş'i

ÖZGÜL KONUYU YANLIŞ YEDE AÇMIŞSIN!

duru boncuk

nerde açabilirim bilemedim baktım en çok burayı ziyaret ediyolar  ;D ;D

Almiş'inAnniş'i

ay koptum  :toothy10:
konular ana başlıklara göre açılıyor ama
en çok ziyaret edilen ana başlığı değil de
genelde içeriği uyanı tercih ediyoruz  :tongue3:

bu konunun yeri "hemşehriler" bölümü, olsa gerek  ;)

Emine

Taşıdım buraya.Vallahi bi türlü kısmet olmadı ramazandan sonra ayarlayalım artık  :k06:

duru boncuk

hadi inşallah çok mutlu olurum emine bu arada kızın yeni resimleri süper olmuş bayıldım valla  :nazar:dur kıçımı kaşımda nazar değmesin  :k06:annem hep böyle der de güzel kızına kocaman  :opucuk: :opucuk:

(¯`•._.• ( zuzzuu ) •._.•´¯) ,

Evet canım bayramdan sonra görüşelim yaa... :muzz:  :muzz:

Almiş'inAnniş'i

sizin yerinize heyecanladım şimdiden valla   :hieyt:

ama söylemedi demeyin bu buluşmalar bağımlılık yapıyo  :ehi:

duru boncuk

ayyy yapsın da böyle bişey yapsın ya bak siz bugünde buluştunuz ne güzel imrendim ne yalan söylim ama bu izmirdekilere baktımda mayıstan bu yana buluşmaya çalışıyolar  :k06:hadi kızlar yapalım şu işi artık ya salla salla olmuyo yani :caca:

Almiş'inAnniş'i

ARMAĞAN

KIZLAR BAYRAMA 1 HAFTA KALA KEMERALTINDA BULUŞALIMMI. HEM CİCİLER ALIRIZ MİNİKLERİMİZE. Bİ TAŞLA İKİ KUŞ YANİ SONRADA OOHHH OTURURUZ BİR YERE ÇAYLAR KAHVELER HOŞ SOHBETLER.
YADA ORKİDE'DE BULUŞURUZ. HEM ORASI FAZLA KALABALIK DEĞİL. ÇOCUKLARIMIZDA OYNARLAR HEM.
YAAAA HADİ AMA.
BAŞKA FİKRİ OLAN VARMI?

duru boncuk

armağan canım ben buraları pek bilmiyorum o yüzden yer bulma işi sizin  :)ama oruç oruç tadı olurmu ki açlıktan ölürüz valla :suclu:

ARMAĞAN

CANIM ZATEN BİZ BU VELETLERLE GEZERKEN SAAT NASIL GEÇER ANLAMAYIZ BİLE. İFTARIMIZIDA HEP BERABER YAPARIZ. SONRA ÇAYLAR KAHVELER. BEKLEMESİN ADAMLAR BİZİ O GECE EVE  :ehi: :ehi: :ehi:

ARMAĞAN

ÖZGÜLCÜM BORNOVA'NIN TAM OLARAK NERESİNDE OTURUYORSUN. BAKTIK KİMSE BULUŞMUYO BİZ GİDER GELİRİZ BİRBİRİMİZE ZUHALDE GELİR. (ZUHALUYSAL) AYNI İŞHANINDA ÇALIŞIYORUZ BİZ ZUZUYLA.

duru boncuk

valla bana uyar memnun olurum :icon_thumright:ama emin değilim manvkuyu diyodu eşim ama ben ğrenirim siz yeterki ayarlayın :flowers: