27 Nisan , 2024, 11:35:40

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Karnındaki ikizlerine acımadı !!!

Başlatan burcuş, 11 Ağustos , 2009, 08:28:00

« önceki - sonraki »

burcuş

Öğretmen olmak için eğitim alıyordu ama o henüz daha doğmamış bebeğini karnında öldürdü.

BİR ANNENİN ANATOMİSİ

Bu inanılmaz olay Almanya'yı şoke etmişti, mahkeme başlayınca yeniden gündeme geldi. Geçtiğimiz mart ayında ikizlerini doğum sırasında öldürmek suçundan tutuklanan 21 yaşındaki Franziska S.'nin mahkemesi başladı.   

Çocuk istemeyen 21 yaşındaki Franziska S. 24 mart gecesi doğum sancıları tutunca banyoya gitti. Küvette doğum yapan İlk bebeğini doğuran vahşi kadın, gözünü kırpmadan talihsiz yavruyu acımadan boğarak öldürdü. Daha sonra bebeğin cesedini yastık kılıfının içine koyarak saklamaya çalışırken, ikinci bir bebeğin geldiğini gördü. Karnındaki bebeği yumruklayarak öldürmeye çalışan kadın daha sonra sancılara dayanamayak bağırmaya başladı.

Uykudan uyanan baba ilk yardımı arayarak acil yardım istedi. Genç kadın hastaneye kaldırıldığında ikinci bebek de karnında can vermişti. Alman polisi ikizlerini öldürmek suçundan 21 yaşındaki Franziska hakkında dava açtı. Şimdi kadının mahkeme sonucunda nasıl bir ceza alacağı merakla bekleniyor.

demoşşş

çok yazık ya nasıl böyle acımasız olabiliyolar lanet olsun böyle insanlara bunlara ne desek boş gerçi

Emine

Bu kadar vicdansız insanlar olabileceğini aklım almıyor. Çok acı  :y25:

vuslat

davayla uğraşmaktansa direk assınlar böle caniler nefes aldıkça haram..

[/ur

perçem

meleğim gelde hasretimi bitir

мiŁenα.

allahım bu nasıl vijdan kaç kişi bebek hasretiyle yanıyor dolaşmadıkları kapı kalmıyor kimiside böyle şeyler yapıyor çok acı :violent1:

:love9: :love7: :love9:

can yine cannnn

lanet olsun sana ve senin gibilere pis cani :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1:
can dediklerim....

мiŁenα.

tubali

gerizekalı yavruların ne gunahı vardı....  yapmadan once dusunseydin ya aptallll....

мiŁenα.

onlar ıcın bır anlık zevk onemlıydı gıden 2 can deıl

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

:violent1:  :violent1:  :violent1:  :violent1:  :violent1:  :violent1:  :violent1:  :violent1:

alahım şu mübarek günde ıslah etsin bölelerini   :amin:

= - =SeLSeBiL= - =

ne acı birşey ya okuyunca ürperdim biz istiyoruz kapı kapı dolaşıyoruz hergün gözyaşı döküyoruz bunlarda öldürüyor hemde ikiz allahım böyle insanlara çocuk nasip etmesin  :crybaby2: 
HAYAT; siz başka planlar yaparken, "başınıza gelenlerdir".  bebek istiyorum:(

мiŁenα.

birde 32 dişi dışarda poz veriyor manyak ....

acaba nasıl ruh hali içindeydi caniii :violent1:

..BahaR●●

мiŁenα.

kız genç cahil belkim...ne bilim insanın çocugu öldürmesi için neden bulamıyorum :y25: :y25: