Hayırlı Bir İşe Girdik İstişareye Bekliyoruz

Başlatan DER!N, 07 Ağustos , 2009, 15:02:22

« önceki - sonraki »

DER!N

Es-selamun aleykum arkadaşlar.

Niyetimiz şudur; burada belli hasletlerimizi paylaşıyoruz bunu perçinlemek adına birbirimiz için dualar ediyoruz.

Bir çoğumuzun tesirini bildiği ve inandığı hacet duaları vardır, bunlardan biri de Salat-ı Tefriciye(4444)'dir.

Sabit şekilde konular açılıp, her kim dilerse sırayla olmak koşuluyla Salat-ı Tefriciye, Yasin-i Şerif gibi hacet için okunan duaları okumak niyetindeyiz.

Sizin fikirlerinizi de almak istedim, desteğiniz katılımınız isteğiniz ne ölçüdedir?

кคг๔єlєภ ♥ ♥

evet arkadaslar derın cım cok gusel bı konuya degınmıs
                                burda herkesın sıkıntıları uzuntulerı var ve bunları az cok paylasıyoruz yardımcı olabılıyosak ne mutlu bıze
                   dunya ayet ustune kurulmus dua her derdın ılacı....bılıyoruzkı hersey bı vesıle RABBIM ol dedıkten sonra ne kıst ne mıyom nedebaska bısı
    engel olamaz.....bn bunun kanaatındeyım ve bu vesıleyle bu duaları hepımız ıcın gucumuz yettıgınce derın arkadasımızın sayesınde okuma taraftarıyıym..
umarım katılım cok olur ve cabucak herkes ıcın okunmus olur....evet canım dostlarım arkadaslarım okumak ıstyen arkadaslar buraya yazar ve bızı haberdar ederse ne kadar cabuk olursa okadar  cok kısıye ulasırız hepımız allaha emanet olalım dua ıle.... :nazar:  :amin:   :amin: 

burcuş

Canlarım çok iyi düşünmüşsünüz ben varım okurum  :opucuk:

can yine cannnn

bende varım ama şuan adetliyim yani nasıl olacaksa beni aydınlatın canlarım :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:
can dediklerim....

DER!N

Genel katılıma bakalım da kızlar ona göre ayrıntılı anlatırız inşaAllah.

Gerçi az da olsak bir şeyler yapalım.

Allah c.c. razı olsun, güzel yürekleriniz için.

En büyük sevap da Burçak kardeşimizin o vesile oldu, Rabbim onun her işini hayırla tamamlasın. :amin: :amin: :amin:

burcuş

can yine cannnn

can dediklerim....

ırmak184

cok hayırlı bir işe vesile oluyorsunuz bende katılırım canım

кคг๔єlєภ ♥ ♥

HEPNIZ CANSINZ SAGOLN DOSTALRIM DERINCIM LLAH SNDEN RAZI OLSUN BITANEM
HEPIMIZ ICIN OKUYALIM
RABBIM HERKESIN DUASINI KABUL ETSIN
AZDA OLSAK BIZ YAPALIM
ALLAHIN IZNIYLE BASA CIKARIZ

DER!N

Ecmain inş.

Beklemeyelim o halde, ilk kime okuyalım 41 yasinle başlayalım diyorum ne dersiniz?

кคг๔єlєภ ♥ ♥

BNCEDE BASLIYALIM DERINCIM :opucuk:
ILK BANA BASLASAK DESEM ACABA KIRILAN OLURMU KI :dontknow:
BENIM SU ARALARKI RUH HALIMI SEN BILIYOSUN DERINCIM VE HIC II DEGILM EN AZINDAN BI NEBZE OLSUN HAFIFLEMS OLURUM   :amin:   :amin:   :amin:
NASIL YAPICAZ OKUMA DUZENINI KACAR TANE OKUYUCAZ :dontknow:

DER!N

Kırılan olacağını zannetmiyorum, çabuk biter zaten ve isteyen herkes için tekrar başlayacağız.

Konuyu açayım ben inşaAllah, takip etme kısmını da anlamış olursunuz.

кคг๔єlєภ ♥ ♥

bebişim06

bende katılırım kızlar çok güzel düşünmüşsünüz  şimdiden Allah kabul etsin  :amin: :amin: :amin:
hoşgeldin oğluşum biriciğim  29+4

кคг๔єlєภ ♥ ♥

sagol goncacım benım ıcın yasısnı serıf ve ayetel kursı acıldı derın arkadfasımz tarafından
sende okursan cok memnun olurum bıtanem