bebegimonline.net' ten foruma giriş

Başlatan ღ°cerenay.♥., 16 Eylül , 2007, 02:57:57

« önceki - sonraki »

ღ°cerenay.♥.

16 Eylül , 2007, 02:57:57 Son düzenlenme: 09 Ocak , 2009, 17:45:22 Emine
eminecim , ben nezaman bebeğimonline.netten girdiysem foruma hata verdi,bu yüzdende hiç açmıyprdum orayı...
ama bugün mecburi olarak açtım,yani farklı bir düzenleme yapmışsınız sanırım...

o sayfayı açtığımda , özelliklede tam açılmamışken kapatmak istediğimde , benim explorerda hiç durmadan yeni sayfa açılmaya başlıyor.
kapatmaya yetişemediğim gibi güçlükle kurtuluyorum bu durumdan...
bugünde aynı şey oldu,deneme aşamasında diye önemsememiştim ama çok rahatsız edici bir durum...
konuyla ilgili bilgin var mı canım?

sema_aksu

Aslında 'Yeni Başlangıç Sayfamızı Tebrik' etmek için bir yerler arıyordum, bu başlık bunun için uygun göründü bana. Aslı'cığım, seni sorununla ilgili olmayacak yazım, kusura bakmazsın herhalde.  ;)

Çok beğendim kısaca. Emine'yi tebrik ediyorum.  :icon_thumright: Eğer açılış sayfasında yayınlanmak üzere anne-bebek konulu başka makalelere, araştırmalara, yazılara yer vermek isterse seve seve konuyla ilgili araştırmalar yapar, yazarım. Çünkü bu forumu geçekten 'aklı-selim' buluyorum.  ;) Emeğim geçerse ne mutlu bana.

Hatta belki forumda bir sayfa açar hangi konular hakkında bilgiler almak istediğimizi yazarız. Sonra bunlar ışığında araştırmalarımızı yapar, uygun olanları ana sayfada paylaşırız.

Emine

cerenay bu sadece senin bilgisayarında olan bir şey sanırım bilgisayarına spam virüs girmiş canım.Bir virüs taraması yaptırmanı öneririm.Bu sorununu çözene kadar foruma girişte bu sorunla karşılaşmamak için forum.bebegimonline.com adresini kullanabilirsin

Semacım teşekkür ederim ilgine konu ile ilgili sana bir özel mesaj atıyorum canım  ;)

ღ°cerenay.♥.

eminecim hergün taratıyorum bilgisayarımı...ben bu adresi kullanayım en iyisi....

semacım buda başlıkla ilgili değil ama seni yakalamışken , alakayıda ucundan bucundan yakalamışken soruvereyimmm :-[
çocuk hikayeleri yazmaktan behsediyordun geçen gün okuduğum bir yazıda...
ne kadar güzel olur .... :D
benim kızım çok seviyor kitap okutturmayı,birsürüde kitabimız var.
ama pek çok kitabı birdefa okuduktan sonra editlemek zorunda kaldım tabiri caizse ::)
imla hataları , düşük cümleler,çocukların tertemiz beyinlerine sokulmaması gereken garip ifadeler....
çok dertliyim açıkçası, bir hikaye kitabı alalım diyoruz canımız çıkıyor...
e! hepsinide tek tek okuyamamki alırken... :dontknow:

Emine

cerenay başka bir bilgisayardan kendi kullanıcı adınla gir canım aynı sorunu yaşamadığını göreceksin  ;)

ღ°cerenay.♥.

sema_aksu

Aslı'cığım, başlığa uygun olmayacak ama ben de buradan cevap vereyim.  ;)
Çok haklısın, bazı çocuk kitaplarında inanılmaz saçma şeylere denk geliyorum. Benim 4,5 yaşında bir yeğenim var ve ondan bazı kitapları kaçırmak zorunda kaldık. Mesela içlerinde ölümden, zehirden vs. bahseden aptal saptal hikayeler var. Ama ablam en sonunda uygun olanlarını buldu. Ben de bazı araştırmalar yaptım ve çok cici kitaplara denk geldim. Senin için bunların bir listesini çıkarırım.

Hatta belki Emine'yle görüştüğümüz gibi anasayfada yayınlanmak üzere bazı bilgileri araştırabileceğimi falan söylemiştim, orada birçok yaş gurubu için uygun kitapların listesinini yayınlayabilirim.

Ben de en sevdiğim 3 işin bir kombinasyonu olarak gördüğüm çocuk kitapları yayınlamak alanında çorbada tuzum olsun istiyorum. 3 iş ne mi; Çizmek, Yazmak ve Oğlumu eğitmek.  ;)

ღ°cerenay.♥.

semacım valla çok iyiolur liste hazırlarsan...
güvenilir yayınevlerinin lşüisteside olur...
haberlerde izlemiş annem, bu çocuk kitaplarının cinsellik içerenleri bile varmış :icon_scratch: