2010 Mart-Nisan-Mayıs Anneleri Buyrun ...

Başlatan hasretALİ, 07 Ağustos , 2009, 09:54:32

« önceki - sonraki »

SiRiNe

Nurcumm canim cok sevindim adina ne guzel acilmis olursunnn  :muzz:

Keske bende gidebilse idim su an ama kizlarla rahat edemem diye biraz buyumelerini bekliyorum.

Benim yerimede  turkiyemin havasini icine cek olurmu =)

Zehracim hsgdin canimm  , ev isi bitmez  yap yap bitmiyor ya =)

Kizlara taze fasulye ve pirinc pilavi verdim yediler, cok azicikta cacik degdirdim dillerine :k06: :k06:

Lă_Tăhzen!

çekmezmıyım çekerım tabı sabahları her uyandıgımda cıkarım balkona insallah ohh mıs gıbı hava buda duygumun yerıne der kulaklarını çınlatırım :D   :opucuk:

yarasın mınnoşlarıma ohhh  :hungry:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

selam tatlı annişlerrrr  :flowers: :love9: :opucuk:
keyifleriniz nasıl bebişleriniz nasıl ? keyfimiz yerinde çok şükür  :amin: rüz cüm diş çıkarmakla boğuşuyor sanırım tam 7 aylık olduğunda patlıcak çünkü üstte ve altta 4 er tane diş tam patlamak üzere biri patlasa diğerleri patır patır gelecek ama..dua ediyorum ki ateşimiz filan çıkmadı sadece gündüz uykularımızda azalma var o da büyüdüğü için diyorum kendi kendime  :k06:

oyuncu çocuk yahu devamlı oyun olsun ilgi olsun  :k06: oyun halısında yuvarlanmaya başladı benim paşacım  :k06: :nazar: korkuyorum uyurkende dönecek birşey olacak diye ama uyurken keyfine düşkün olduğu için kımıldama yok aynı annesi gibi  :ehi: uyuma yastığı alıcam bende boğulmasını önleyici netten bakarken buldum sizinlede paylaşıyım resmini  :k06:

Uploaded with ImageShack.us

nurcum türkiye'ye gelmene çok sevindim tatlım hayırlı olsun keşke yolun düşsede görüşsek canımcım yahu  :opucuk: aselime de kocaman  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: ben daha makarna filan yedirmeye cesaret edemiyorum yahu  :sad1: ama muhakkak günde 1 kere labne ya da beyaz peynir veriyorum..
tavuk suyuna çorbanın içine ekmek doğrayıp blender dan geçiriyorum yiyor kerata  :nazar: löp löp et olsun oğluşuma  :nazar:

duygum hadi geçmiş olsun kuzucum hayırlı olsun küpeleri kuzcuklarımın  :nazar: :nazar: :nazar:
sende rahatsızlıgını hemen atlat canım arkadasım prenseslerıme lazımsın annesi  :k06:

vallahi çalışan bir anne olarak insanın evladından ayrı kalmasının ne kadar güç olduğunu en iyi anlayan benim sanırım  :y25: sabah işe gidiyorum rüzgar akşam eve dönene kadar rüzgar aklımda dilimde kalbimde..çooook zor amma herşey onun için..gün gelir de çalışmamam gerekirse inşallah mutlu bir aile kurarım da gerekmez anca o zaman ama iyi bir anne olduğumu düşünüyorum çünkü hayatımdaki tek velinimetim oğlum ondan başka kimim var ki  :y25: herşeyim onun nefesim hayatım..

edacım senide anne olunca göreceğiz tatlım bir oğluşunu kucuna al da hayırlısıyla gerisi kolay arkadaşım..ilk başlarda zaman ayırmak konusunda zorluk yaşıyor ınsan ama buyudukce kendını oyalayacak duruma gelıyor sende rahat nefes alıyorsun..

hepinizi kocaman öpüyoruz rüz cümle  :opucuk: kendinize ve beişlerinize çooook cicibakınnnn  :love9: :opucuk:

Lă_Tăhzen!

burdan da merhaba canım :D keyifler iyi şükür geceleri aselle 2 e kadar oturmamız dısında Allahtankı sabahları gec kalkıyor saat 11 12 e kadar uyuyor :D

sorunsuz bir şekilde çıkarır insallah rüzgar paşa dişlerini valla bizde ne şişlik ne baska bişey var hayırlısı bakalım

uyumaya yastıgıda guzelmiş nerden alcan nettenmi sipariş vercen bizim kız sırt ustu yattıgı icin  bogulma durumu olmaz :D nasıl yatırırsam öyle buluyorum yatagın içinede gomulup kalıyor pek dönem sansıda yok :D

he ya facebookdan da gorustuk ya turkıye gelme işini hayırlısı bakalım bılınc altı ya bugun ruyamda gordum senı alan da karsılıyodun benı sarılıyoruz falan sıkı sıkı 40 yıllık ahbaplar gibi  :k06:

valla makarnayı oturtup bi tabak yedirmiyorum bi kaç kasık korka korka aksam mısafır vardı kadın greyfurt soydu aldı buyuk bı parça aselin agzına verdi ben şok gecirdim tabi korkma korkma sulu olunca kayar gıder falan kızamıyorumda nezaketten 1 kaç kez tekrarladı tabı ben korkudan bayılcam daha fazla vermesin diye ayrı oturuyoduk aldım babasına verdim uzaklastırdım  ben nedense kımsenın cocouguna mudahele etmem etsemde agzımın payını alırım sanırım benım cocouguma mudahele edildiginde sinir olururm ama işte hiç bişe soyleyemem karsı taraf kırılmasın dıye  :dontknow:

ayy gözdecim dogru soyluyon dun hastane gitigimde kızımdan ayrı kalınca sen aklıma geldin ne yalan söyliyim yazık dedim gözde napsın bazen butun gun bazen butun gece uzak kalıyor ruzgardan Allah sabır ve kolaylık versin canım mutlu huzurlu bir aile nasip etsin insallah  :amin: senin her dakıkasını sanıyesini ruzgarla gecirebileegin zamanlarda gelsin insallah  :amin:

bukadar yeter gideyim kahvaltımı yapıyım aksamdan kalma cocouklardan  hertaraf kurabıye kırıntıları temızlıyım  çocoukları ikizdi duygu aksamki misafirlerin eşime diyorum bunların biri anya biri konya  :k06: hiç benzemıyolar yarabbım bırı kız bırı erkek kız sankı dıgerının ablası gıbı dururyo :D ama cok akıllılar masallah seninkilerdemi çift yumurta ıkızlarıydı 

SiRiNe

Selam bahar anneleri  :sunny: :sunny:  Bu gun cok iyiyim sancilarim gecti  :hieyt: :amin:

Gözdem incileriniz hayirli olsun patlamissa zaten cikar , ruzgar pasaya masaallahhh yayamazzzz, canim yastigi gördum cok kullanisliya benziyor.

benim yastiklar normal ince annem dikmisti.

Nurcum canim öylemi eger birbirlerine benzemiyorlarsa benim kizlar gibi cift yumurta ikizleridir, biriside erkege benziyorsa buyuk ihtimal babaya biriside anneye cekmistir  :k06:

Rabbim hayirli evlat etsin onlari ve cumlamizinkileri. :amin:

Gözdem seni anlayamasamda tahmin edebiliyorum calisirken bebeginden uzak kaldiginda onu cok özluyorsundur ama eve gelince hasret giderince bir baska oluyor bazen stresten uzakl olup onlari iyice özlemekte ise yariyor

Kizlarrr cok mutluyum masaaallahh kizlar birbirlerini iyice fark ettiler

yere koyup oyuncaklariyla oynatiyordum, ikisi yan yana oturuyorlardi nasil gulusuyorlar bagirisiyorlar, oyuncaklarini cekistiriyorlar.

Rumeysa babasinin arkasinda oldugunu  bildigi icin nazlanip gulerek kendisini arakaya atiyor, sonra geri dogruluyor sonra tekrar atiyor :k06:

O kadar cok mutlu oldumki iki kardes olmalari cok guzel benim gibi tek kalmayacaklar iyiki ikisi olmus dedim elhamdulillah.

ben kardes sevgisini bilmiyorum ama onlar tattilar.

masaallah subhanallah
:love8: :love3: :love9: :love9:

Nurcum makarnayi denedinmi :laughing7: ben dun taze fasulye ve pirinc verdim yediler ama iste cokta sevmise benzemiyordu  sumeyye ama rumeysa yedi.

bu gunde ögle yemeginde deneyecegim bakalim.
öpuyoruz sizi  :opucuk:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

gjgönmbnhöçöç..ç....jkjömk0jk   n nmömjhjuujkıöm jjkkj  ,ü

gunaydın bayanlarrrr yukardakı yazı ruzgarın gunaydın demesıydı  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

bugun oglusumla kol kola yazıyoruz mesajları hosuna gıttı keratanın  :ehi:

ılk defa bgn beraber 11 de kalktık aksam 10 da yatmıstı rüz'cüm masallah sabah uyandı mamasını yidi yine bu sefer ben annem ve rüz 3müz uyuduk  :k06:

duygum coook sevındım bırbırlerını farketmesıne ama daha dur bıraz daha buyusunlerrrr asıl o zaman n numaralar yapacaklar :)

nurcum ve duygum sormayın işe gitmek çile gibi bir de erkek bebek olunca anneye daha düşkün oluyor tabı aynı sey bnm ıcınde gecerlı..

dıllenınce sanırım gondermıcek benıııııı  :y25:

SiRiNe

Gözdem masaallah baya uyumussunuz cok iyi, benimkilerde bazen sabah 9 da bazende 11:30 kalkar öglen.
Uzun sure uyuduklarinda insan dinleniyor  :k06:

klavyeye basiyor dimiiiiiiiiiiiiiii  :k06: ben o yuzden pc basinda oturamiyorum onlarla mause klavye ne varsa

kiyamam ruzgara olsun ise onun daha iyi sartlarda buyumesi icin fedakarlik ediyorsun  :opucuk:, evet erkek cocuklari anneye duskun olur " derler"

insaallah buyudugundede hayirli bir evlat olurlar kuzularimiz.

erkekler buyuduklerinde ana babayi silip karinin sözunden cikmiyorlar :violent1:

kizlar öglen uykusuna yattilar bende burdayim.

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

şimdi annem sallıyor ruzgarı da  :k06: ona devrettım bır surelıgıne ama tv de reklam ızlıo serserı  :ehi:

oglen uykumuz yok vallahı ya anca yarım saat 1 saat  :sad1:

valla etrafımda oyle cok ornek varkı basta yakın akrabalarımda annelerıne sırt dönen erkekler o yuzden oglumu o sekılde asla yetıstırmıcem elımden gelenı ardıma koymıcam yoksa o gelini parçalarım bennnnn  :violent1: :cussing: :BangHead: ztn ogluma duskunum cadoloz kaynana olcam kesın  :ehi: nasıl paylaşırım yaaaa  :caca:

SiRiNe

07 Aralık , 2010, 13:23:12 #1388 Son düzenlenme: 07 Aralık , 2010, 15:55:06 ikiz AnneSi
Alıntı yapılan: ցö২ժε & гü২ցձг - 07 Aralık , 2010, 13:01:57
şimdi annem sallıyor ruzgarı da  :k06: ona devrettım bır surelıgıne ama tv de reklam ızlıo serserı  :ehi:

oglen uykumuz yok vallahı ya anca yarım saat 1 saat  :sad1:

valla etrafımda oyle cok ornek varkı basta yakın akrabalarımda annelerıne sırt dönen erkekler o yuzden oglumu o sekılde asla yetıstırmıcem elımden gelenı ardıma koymıcam yoksa o gelini parçalarım bennnnn  :violent1: :cussing: :BangHead: ztn ogluma duskunum cadoloz kaynana olcam kesın  :ehi: nasıl paylaşırım yaaaa  :caca:

:ehi: :ehi: :ehi: parcala canimmmm hhahhaah

tövbe tövbeee

yokk ruzgarimiz  ve cumlemizin evlatlari hayirli evlat olucaklar insaaallah  :amin: :amin:

ben acaba nassil bir kayinvlide olucam damatlarima ayy damadimmi olcak :toothy10:
dusunmeside harika yaa, babam dermiski erkek adamin erkek damadi olur  :toothy10: ama göremedi malesef olsun

görse idi zaten beni vermezdi :tongue3:

valla kizlarimi kolay kolay vermem diyorum ben,  9 ay neler cektim birde nasil buyuttum :toothy10:
mehir ev araba ustlerine yapsinlar kizlarin  sonra  :toothy10:

Lă_Tăhzen!

bende o gunleri dusundukce tuhaf oluyorum kızım buyuyecek gelecek bırgun anne benım erkek arkadasım var evlenmek istiyoruz offf

çıldırırım herhalde ya  :k06:  babası dıyo ben kızımı kımseye vermem tursunu kurcam he dıyorum cok beklersin :D

bugunlerde asel del del demeye basladı yaa benmı öyle duymak sıtedıgım ıcın öyle anlıyorum dedım ama 1 kaç gundur tekrarlıyor ben

ona genelde kullandım en sık kelime gel gel derim gel kızm gel gel diye çagırırım  :D o da del del demeye basladı  ;D

SiRiNe

Nurcum canim masaallah fistiga, evet bebekler aslinda evde konusulanlari söylemeye calisirlarmis ama bu sekilde diyorlar. muhtamelen aselde gel demeey calisiyor.  :k06:

Benimkiler dada anaa diyorlar, baba demediler, ama biliyorumki bilincsizce. :dontknow:

Annemde aha bak anneane dedi diyor :k06:

Buyuduler yaaa masaallah aselinde 5 bucuk ayi kaldi bir yasina basmasina degilmi?

bizim 101 gun  :amin: o guneri ve nice guzel seneleri görmeyi nasib etsin  rabbim.

Nurcum bir tarif verecegim benim fistiklar cok begendiler istersen dene,meyve puresi, ben genellikle her yemekten sonra ardindan meyve pureleri veriyorum ustunede su.

tarif su, kiwi muz bunlari robotan gecir blender yani cok azda sut.  :hungry:

tabiki istedigin meyveyi koyabilirsin.

ben bile yemek istedim vallahi

Lă_Tăhzen!

oo super ben kendıme yapardım tabı pure olarak degil sıvı olarak :D  hemen denıyorum canım saolasın  :opucuk:

SiRiNe

Alıntı yapılan: NuR<== - 07 Aralık , 2010, 15:57:51
oo super ben kendıme yapardım tabı pure olarak degil sıvı olarak :D  hemen denıyorum canım saolasın  :opucuk:
rica ederim canim,evet mesela bebekler 1 yasina geldiginde böyle icecekler yapabiliriz, smotthe biciminde

yani bu meyveleri bu sekilde su haline getirip bol sut koyup icirebiliriz, su an cok az koydum cunki fazla miktarda icmeleri zararli oldugundan.

kizlar uyuyorlar herhalde uyanirlar bir kac dakikaya  ??? :dontknow:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

afiyet bal şeker olsun prenseslerime  :hungry: :hungry: :hungry:

bizde oğluşumla yürüyüşe gittik  :love9: :love9: anneannesiyle beraber sonra teyzesini okuldan aldık eve geldik..
anneannesi paşama tavuk suyuna yarım iç ekmek doğradı birazcıkta normal su ( göğüs değil tavuk suyu butun ona göre ) bizimki şeker sevdiği için azıcıkta şeker blender dan geçirdik biberonla içti kerata vee coook sevdıııııı  :nazar: :nazar: :nazar:

nur sorma rüz ünde çenesi çok düşük anneeee ve dedeeeee diyip duruyor tabı bilinçsizce ama olsun mutlu olmama yetiyor.. :love9: :love9: :love9:

bende oğluşa yemekten 1 saat sonra meyve püresi veriyorum alıştırma bardağıyla su içiyoruz artık  :basardim: :basardim: henüz iki delikli ama 3 delikliyede başlıcaz inşallah  :amin: :amin:

rabbim tüm bebeklere sağlık versinnnnnnnnnnnnnn yesinler büyüsünler löp löp et olsunlarrrrrr  :amin: :amin: :amin:

SiRiNe

Masallah ruzgaraa yesinn yarasinn  :aferin:

dene sende gözdem meyve karisimini benimde yiyesim geldi ya o kadar guzel olmustu.
eminim  ruzgarda begenecektir

rumeysa su an klavyeye vuruyor. kucagimda ninni dinliyor netten  ;D

sumeyye uykuda uyandirip aksam yemegi verecegim, tarhana corbasi ekmek parcalarini dograyacagim icine. kemik suyuyla yaptim
ustune meyve puresi ve su-

gözdem bizde o bardaklardan iciyoruz 5 bucuk ayikken 2 delikliyle baslamistik simdi 3 delikli,. bak göreceksin ruzgar kendisi tutup icmek isteyecek sen verirken kizacakk belkide su an tutmak istiyordur
kizlar yedirmemi istemiyorlar kendileri turmak istiyorlar kasiklari bardagi, ellerine veriyorum alismalari icin cok batiriyorlar ortaligi ama
yavas yavas alismalari gerek yemeye.