2010 Mart-Nisan-Mayıs Anneleri Buyrun ...

Başlatan hasretALİ, 07 Ağustos , 2009, 09:54:32

« önceki - sonraki »

vadi= muge & melis

aynen yaaaa diş problemı basladı ama cıkması 1-2 ayı bulıyormus canım

Lă_Tăhzen!

BURASI DURGUN DIYE BURAYLA PEK KIMSE ILGILENMIYOR AMA PAYLASIMLARIMIZLA BURAYIDA CANLANDIRABILIRIZ BENCE :occasion5:

EE NE VAR NE YOKKK BEBİŞLERİMİZDE BİZİM KIZ BİKAÇ GUNDUR İLĞİLENMEDİGİM ZAMAN BAGIRIP CAGIRIP YANINA CAGIRIYOR  ;D SONRA ELLERİNİ YUZUME GETİRİYOR SANKI OKSARMIS GIBI GÖZLERİMİN İÇİNE BAKIYOR SONRA AGZINI YUZME GETIIRYOR ÖPER GIBI   :k06: GOZUMUZUN ÖNUNDE BUYUYOLAR ZAMAN NEDE CABUK GECIYOR MEYVE PURELERINE BASLADIM  1 KAÇ KASIKLA FALANDA DEGIL 1ELMA ARMUT YADA MUZU PURE HALINE GETIRIYORUM HEPSİNİ YIYOR VERMEYINCE BASIYOR BAGRIGI CADI  :binkybaby

SiRiNe

Bende geldim hem diger yere hemde buraya yaziyorum :k06: :occasion5:

ohh yarasinn aselimizeee seker bal olsun :k06: ek gidaya basladinizmi  canim

bu gun cok komik bisi oldu kizlara yemek yediriyordum yan yana oturuyorlar tabiki bende önlerinde sumeyye rumeysanin elinden tuttu rumeysada SIKI SIKI tuttu elini

bunlar birbirlerine bakiyorlar guluyorlar sonra sumeyye yemegi agzindan cikardi puuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuf yapti rumeysada görunce aynisini yapti :toothy10: :toothy10: :toothy10:

yapma sen kizim ona bakma sen yut dedim sumeyye tekrar yapti veeeeeeeeeeeee rumeysa tekrarladi bunlar birbirlerinin yaptigi seyleride taklit ederse yandim demektir :cildir: :ehi:

Lă_Tăhzen!

:k06: :k06: :k06: :k06:  oyyy yerım ben onları yaa nekdara şirinlerdir o hallerıyle  :opucuk:

evet canım basladık bakalım meyvelerle yogurtla hayırlısı bakalım

SiRiNe

Alıntı yapılan: <==NUR==> - 04 Ekim , 2010, 22:14:21
:k06: :k06: :k06: :k06:  oyyy yerım ben onları yaa nekdara şirinlerdir o hallerıyle  :opucuk:

evet canım basladık bakalım meyvelerle yogurtla hayırlısı bakalım

MasaaAllah hayirli olsun canimmm :occasion5: :occasion5: :occasion14: :occasion14: :hieyt:

vadi= muge & melis

ben de onumuzdekı hafta yogurda baslayacagım  :muzz: bakalım ne tepkı verecek cadı bu arada yogurdu anne sutuyle yapmayı dusunuyorum ne dersiniz

Lă_Tăhzen!

Alıntı yapılan: vadi= muge & melis - 06 Ekim , 2010, 20:40:36
ben de onumuzdekı hafta yogurda baslayacagım  :muzz: bakalım ne tepkı verecek cadı bu arada yogurdu anne sutuyle yapmayı dusunuyorum ne dersiniz

valla sutun varsa yogurt yapmak için guzel olur benımkı ancak karnını doyurmak için yetıyor  :-\  yogurt kaymak yapmaya nerdeeee

мiŁenα.

ben üretim yapabilirdim bu yöntemle :ehi: :ehi: :ehi: benim sütüm müsaitti :ehi: :ehi:

:love9: :love7: :love9:

vadi= muge & melis

yaaa dun melis gozune parmagını soktu once bi çığlık sonra oyle bı agladı kı anlatamam katıldı kaldı yavrum ben de agladım onunla bırlıkte gozu kanlandı yavrumun ama sonra gecti  :crybaby2:

Lă_Tăhzen!

GECMİS OLSUN VALLA BUYUDKCE PARMAKLARINI GÖZLERİNEDE SOKACAKLAR DUSCEKLERDE ALISMAK LAZIM BU HALLERINE YARAMAZLIKLARINI EN DELI DOLU OLDUGU GUNLER BIZI BEKLIYOR  ;D

мiŁenα.

geçmiş olsun pıtırcığıma...

ben oakdar dedim kendi gözüne sokana kadare annenin yada babanın gözüne sok diye :k06:

fıstıgıma dikkat edin  :caca:

:love9: :love7: :love9:

Sheida

ben deldim unutuldum galiba...
erken doğum yaptım uzun zaman oldu gremedim foruma
20 mayıs ..

Lă_Tăhzen!

KIZIM GRIP OLDU SANIRIM  HERHANGI BI HUYSULUGU YOK AMA BURNU TIKALI HIRIL HIRIL SES ÇIKARTIYOR ZOR NEFES ALDIGI BELLİ  :sad1:  YARIN DOKTORA GIDICEZ DOGDU DOGALI ILK HASTALIGI  :y25:

Sheida

:( salgın var yaa nekadar korusakta illa bişeyler kapıyorlar
geçmiş olsun

Lă_Tăhzen!

TESEKKUR EDERIM GERCEKTEN ÖYLE HIC DISARIDA CIKARTMIYORUM BIYEREDE GOTURMUYORUM HAVALAR SOGUK DIYE YINEDE ŞİFA KAIPILIYOR SAKINILAN GÖZE ÇÖP BATARMIŞ   :-\  NEYSEKİ ANNE SUTU ALAN COCOUKLAR DAHA HAFIF BI SEKILDE ATLATIRLARMIS