2010 Mart-Nisan-Mayıs Anneleri Buyrun ...

Başlatan hasretALİ, 07 Ağustos , 2009, 09:54:32

« önceki - sonraki »

.:.Zamansız.:.

hahah kıs senın kızda var bi terslik, hep  40 ı çıkana kadar çok kötü geçiyor denir , baksana seninkisi 40 dna sonra azdı :ehi:
sakinleşir annesi :opucuk:

vadi= muge & melis

vadi= muge & melis

YAAA KIZLAR SAAT3 TEN 9.30 A KADAR UYUMADI MELİS BABASI DA YOK CANIM BENIM HEP KUCAKTA EVİ GEZDİK ŞİDİ BAKTIM UYKUSUNDA İÇ ÇEKİYOR CANIM YAVRUM AYYYYY COK VİCDAN AZABI CEKİYORUM BENNNNN  :crybaby2:

мiŁenα.

:sad1: :sad1: :sad1: :sad1: :sad1:üzüldüm yagazı yok demi sadece uymk ıstemıyor :icon_scratch:

:love9: :love7: :love9:

Lă_Tăhzen!

sanırım aynı seylerı yasıyoruz vadi benım kızda dun sabahtan  gece 12 bucuga kadar hic uyumadı ayakta sallıyorum bırakıyorum sallamayı 5 dakıka sonra acıyor gozlerı cocuk gozlerını acınca sınırler tepeme toplanıyor kucagımda uyutuyorum şemmame dınletrek uyuyor besıkte uyanıyor yanı dun şemmame dınlemekten tıksıntı geldı bana  :igrenc:  cok sukur sabaha kadar uyudu yıne basladık sımdı uyutuyorum 10 dakıa sonra acılıyor gozler bı sıkıntısımı var acaba dıyorum sıkıntı olsa aglar devamlı aglamıyorda kıpır kıpır acayıp hareketlı   :crybaby2: bugunde aynı seylerı yasamak ıstemıyorum yaaa  :'(

vadi= muge & melis

anaaa benımkı de abe kaynana yı cok sevıyor :)) bır de dandını dandını

ayşecım galiba kolik oldu diye düşünüyorum cunku gazı maz yoktu :'(

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

Alıntı yapılan: vadi= muge & melis - 06 Temmuz , 2010, 19:13:10
gozleri pörtletti bakınıyo  :BangHead:  kucagıma alayım uyuyo yerine koyuyorum ciyaaaaak bagırıyo ooooooofffff

aynen ecrınde öyle ya gecelerı resmen kabus gıbı hıc uyumuyor... :crybaby2: :sad1: :y25:

vadi= muge & melis

geceleri sorun yok ALLAH A şükür de bizimkinin uykusu kactımı hayatta uyumuyoo :sad1:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

Alıntı yapılan: vadi= muge & melis - 07 Temmuz , 2010, 11:34:02
geceleri sorun yok ALLAH A şükür de bizimkinin uykusu kactımı hayatta uyumuyoo :sad1:
ecrin uyuyor ya yatagına koyuyorum en fazla 20 dak. uyuyor sonra tekrar aglıyor ve öyle devam edıyor hep gecelerı...gündüzlerıde öyle bazen uyuyor banyo yaptımı gündüzlerı ama eger aksam banyo yaptırırsam hıc uyumuyor bızımkı...

мiŁenα.

Kızlaar allah yardımcınız olsun uyksuuluk zor valla gündüz çekiliyor da gece hiç çekilmiyor  :sad1:

Eymen sanırsam diş çıkarıyor ;D babamız geşsin de dicem olmazsa izin alsın 1 gün gitmesin doktora :-[

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

Alıntı yapılan: Ayşe'Eymen Çağan'ıyla.:) - 07 Temmuz , 2010, 12:02:27
Kızlaar allah yardımcınız olsun uyksuuluk zor valla gündüz çekiliyor da gece hiç çekilmiyor  :sad1:

Eymen sanırsam diş çıkarıyor ;D babamız geşsin de dicem olmazsa izin alsın 1 gün gitmesin doktora :-[

amın cnm gercekten gecelerı cok zor oluyor...

мiŁenα.

off en kötüsüde o valla gece uyksuuzluğu :-\

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

Alıntı yapılan: Ayşe'Eymen Çağan'ıyla.:) - 07 Temmuz , 2010, 12:38:05
off en kötüsüde o valla gece uyksuuzluğu :-\

ben uykusuzluktan bı derı bı kemık kaldım  :toothy10: yanı bırazcık et var tam kemık sayılmaz  :k06: :k06:  ama gercekten baya zayıfladım  :sleepy1: hep uzkusuzluktan  :sleepy1:

мiŁenα.

:evet gece uykusu olmayan anne  adayları daha cok zayıflıyor ::)

vadi= muge & melis

KIZLAR NETTE SÜPER BİŞİ BULDUM KOLİK BEBEK CD Sİ

TAM 8 DK BOYUNCA FÖN MAKINESININ SESİ VAR VE BENIMKI HORUL HORUL UYUDU BU SESE
HATTA ELEKTRİK SÜPÜRGESİ VE SU SESİ FALAN VARMIS :toothy10: