2010 Mart-Nisan-Mayıs Anneleri Buyrun ...

Başlatan hasretALİ, 07 Ağustos , 2009, 09:54:32

« önceki - sonraki »

мiŁenα.

müğüş senden benden başka yok anacım .. :toothy10: :toothy10:

ikimiz konuyu ne zmana kadar üst sınırda tutabılırız :toothy10: :toothy10:

:love9: :love7: :love9:

vadi= muge & melis

SAÇMA DA OLSA YAZALIM CANIM BAK Bİ TANE DAHA OLDU SIRA SENDE YAZ BİŞİİ :k06:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

bende yazarımmm maksattt konumuzz ust sıralarda olsunnnnn  :ehi: abuk sabukkkk :)

nasılsınızz fıstıklarrrrrr??? :k06:

мiŁenα.

fıstık derken benden bahsetti müğüş sakın üstüne alınma :toothy10: :toothy10:

iii canım sendne naber ;)

:love9: :love7: :love9:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Alıntı yapılan: ♥..ŞeKeRiiM..♥ - 17 Haziran , 2010, 16:53:54
fıstık derken benden bahsetti müğüş sakın üstüne alınma :toothy10: :toothy10:

iii canım sendne naber ;)

bütün fıstıklar toplanmışş toplanmışşşş :)
hamd olsun be anacım n olsun oglanla ugras dur..35 gunluk oldu ve snaırım artık meme doyurmuyor devamlı emmek ıstıyor cok sukur sutum gelıyor yeterı kdr ama n bılıyım bgn dr kontrolumuz var bakıcas artık..sizin ufaklıklar ne alemdeee?

vadi= muge & melis

bız de bugun 39 gunluk olduk cok sukur   :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby:   40 ından sonra gercekten huy değişiyor mu arkadaslar

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Alıntı yapılan: VADİ - 19 Haziran , 2010, 11:22:59
bız de bugun 39 gunluk olduk cok sukur   :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby:   40 ından sonra gercekten huy değişiyor mu arkadaslar

valla bılmıyorum ama benımkı 40 ına kadar dgeıstırıyor şu aralar..ılk geldıgı gunlerde mışıl mışıldı uykusu zorlanmadan sımdı gözu daha bir acıldı afacanın uyumıcam memeni ver agzımda kalsın uyursam oyle uyurum dıye kafa tutuyor..dun gece 4 saat uyutmak ıcın cebelleştim yaklaşık 10 kerede emzırdım o arada  :ehi: herkes sen 40ından snr gör dıyor vallahii korkutuyorlarrr :(..canım senın ufaklıklıkta erken dogmustu dimi ?ruzgarda 35.haftası bıterken dogdu 2540 hastaneden cıkarken 2200 dü.1.5-2 hafta once 2850 idi bgn bakalım ogrenıcem ne kdr olmuş..mememi veriyorsun yoksa mamamı bende ek mama takvıyesı yapıcam sanki hıc ıstemıyorum yaaa :(..

vadi= muge & melis

MEME VERIYORUMM BEN EWET BU ARADA GERCEKTEN DEĞİŞMEYE BAŞLADI BEN DE DUN 1 GİBİ CEBELLEŞTİM ALTI TEMIZ KARNI TOK GAZI YOK VİYAK CİYAK  BAĞIRIYO YATMAK ISTEMIYODU ESKIDEN EMERKEN UYURDU ŞİMDİ CINNN

BENIM KIZ DA EN SON 2 470 DI PERŞEMBE GUNU KONTROL VAR BAKALIM NE KADAR ŞEYTAN DİYO ŞU TARTILARDAN AL  :k06:

elif35

o zaman dedikleri doğru elimden geldiği kadar uyuyayım ben baksana şunlara uyumuyorlarmış kesin benimkide uyumaz bana çeker annem diyor zaten hep sana çekerse yandın bebekken kök süktürüyordun bana diye bakalım eşim uysalmış tipi babaya benziyor inşallah o uysallığı da baabsına çeker ama büyüdükten sonra benzemesin huyu kocasından çok dayak yer sonra sinir eder durur adamı  :ehi:

vadi= muge & melis

Alıntı yapılan: elif35 - 19 Haziran , 2010, 11:46:30
o zaman dedikleri doğru elimden geldiği kadar uyuyayım ben baksana şunlara uyumuyorlarmış kesin benimkide uyumaz bana çeker annem diyor zaten hep sana çekerse yandın bebekken kök süktürüyordun bana diye bakalım eşim uysalmış tipi babaya benziyor inşallah o uysallığı da baabsına çeker ama büyüdükten sonra benzemesin huyu kocasından çok dayak yer sonra sinir eder durur adamı  :ehi:
:k06: ILK BAŞLARDA COK GUZEL OLUYOR AAAAA BUMUYMUS NE VAR BEBEK BAKMAKTA DIYORDUM EMIYOR UYUYOR EMIYOR UYUYOR AMA ŞİMDİ ŞİMDİ CADILAŞMAYA BAŞLADI KUCAĞA ALIŞMAK ISTIYOR BEN DE KUCAĞA ALIŞSIN ISTEMIYORUM YERINE KOYUNCA CİYAAAAAAAAAAAAAAAAAK KUCAĞA ALINCA SUSUYOR BEN DE INAT ETTIM ALISTIRMAYACAGIM BAKALIM HANGIMIZ KAZANACAGIZ  :D

elif35

genelde bebekler galip geliyor ama inşallah bunda sen galip gelirsin kucağ alıştımı çok zor oluyor gerçekten yaa ne yatağında duruyor o zaman oturmaya başlayınca da sürekli kucakta olmak istiyorlar bende alıştırmak istemiyorum ama bakalım inşallah başarabilirim ...bizim burda biri vardı kızı olmuştu 4 aylıkken bizim yengeye geldiler misafirliğe oturmaya baktım kadın bebeği emzirdi yanına yatırdı oynuyo kendi halinde 2-3 dakika sonra bir baktım anaa uyumuş kendi kendine hep öyle dedi annesi emerken uyumaz emziririm yatağına koyarım kendi kendine uyur ne sallama ne de başka bişey ne güzel vallaha oohh kebapp  :k06:

vadi= muge & melis

ben de oyle hiç sallamadım hep emzırdım yerıne koydum bakına bakına uyudu ama 2 gundur resmen benı denıyor aglasa da kosup hemen kucagıma almıyorum 1-2 aglıyor bakıyor gelen gıden yok susuyor  :k06: halbuki ben benı goremeyeceği yerden bakıyorum ne yapıypr dıye

elif35

küfürü yiyiyorsundur sen kızından bir film vardı bak şu konuşana diye bebekleri gösteriyordu konuşurken o aklıma geldi birden o da ağlıyordu ağlıyordu bakıyo gelen giden yok sen şimdi görürsün diye daha çok bağırarak ağlıyordu annesi hemen gelip alıyordu sonra da bebek gülüyordu hee hee nasıl da kucağa aldırdım  diye  :ehi: :ehi: seninkide öyle yapmaya çalışıyordur ama sen almayınca napsın o da mecbur susuyordur  :ehi: :ehi: içinden de diyordur hay senin gibi annenin ben alsana kadın  beniiiiii  :ehi:

vadi= muge & melis

:toothy10: :toothy10: :toothy10: kesiiiin sayıyordur bana Allah tan sesı daha borazan gıbı değil kedi miyavlaması gibi  :k06:

elif35

Alıntı yapılan: VADİ - 19 Haziran , 2010, 12:11:03
:toothy10: :toothy10: :toothy10: kesiiiin sayıyordur bana Allah tan sesı daha borazan gıbı değil kedi miyavlaması gibi  :k06:

ilerde öyle bir çığlık atarki kaçıcak yer ararsın komşumuzun kızı var temmuzun 12 sinde yaşına giricek cadı ki ne cadı amaann bir çığlık atıyor benim salona kadar geliyor sesi  :ehi: :ehi: