2010 Mart-Nisan-Mayıs Anneleri Buyrun ...

Başlatan hasretALİ, 07 Ağustos , 2009, 09:54:32

« önceki - sonraki »

ceylan

şekerim 16 haftalık netmi söyleedi sana cinsiyetini ya bana sadece benziyo dedi ya offffffffffff

мiŁenα.

%90 canımmm :k06: :k06: :k06:pıpısını gordum nettı pıpısıı :k06: :k06:

:love9: :love7: :love9:

✿sweet_sweet✿

herkese merhabalar.. ilk oarak sekerim tebrik ediyorum seni.. alah saglicakla kucagina almayi nasip etsin .. bende birazdan doktor kontrolune girecegim 12 haftalik oldu.. cokk cokk heyecanliyim arkadaslar lutfen dualarinizi eksik etmeyin inaninki cok ihtiyacim var su anda.. insallah hersey yolundadir ve bebegimi saglikli bir sekilde gorurum.. :amin: :amin: kendinize cok iyi bakin saglicakla..

ѕєν∂α¢αη

Ayşe o kordon olmasın :) bazı doktorlar kordonu pipi sanıyorlarmış. kız çıkıyormuş =) ama erkek de güzel, anneci olurlar. Kızlar babasını savunur ama erkek annecidir çoğu zaman :) HAYIRLI OLSUNNN

Uploaded with ImageShack.us

мiŁenα.

amın kızalr yok yok  sevda teyzesi pipisiydi oo

hadı hayırlısı swet :amin: :nazar:

✿sweet_sweet✿

tesekkr ederim sekerim.. hastaneden yeni geldimm.. cok sukur hersey yolunda.. :amin: :nazar: :nazar: ilk 3 aylik donemden ciktim sayilir down sendromu kontrolu icin kan aldilar insallahh ondanda temiz haberler olurr cokk dua ediyorumm.. bir sonraki ultrasonum 2 ay sonra:):) bu arada aranizda amerikada oturan birileri varmi acaba.. ben burada yasiyorumm buranin ultrason sonuclar degisik oluyor bebegin boyu kilosu vss.. farkli yaziyor..  harfler ve rakamlardan pek birsey anladigim soylenemez.. en azindan bilgi alisverisi olurr.. umarim cikar birileri.. formda sadece buraya yaziyorum.. kendinize iyi bakin saglikla kalin..

мiŁenα.

c anım dr solemıyormu kılosunu boyunu...

yıne forumda varsa amerikada oturan yardım eder 8)

°♥° b@ş@k°♥°

Alıntı yapılan: sweet_sweet - 19 Ekim , 2009, 20:47:00
tesekkr ederim sekerim.. hastaneden yeni geldimm.. cok sukur hersey yolunda.. :amin: :nazar: :nazar: ilk 3 aylik donemden ciktim sayilir down sendromu kontrolu icin kan aldilar insallahh ondanda temiz haberler olurr cokk dua ediyorumm.. bir sonraki ultrasonum 2 ay sonra:):) bu arada aranizda amerikada oturan birileri varmi acaba.. ben burada yasiyorumm buranin ultrason sonuclar degisik oluyor bebegin boyu kilosu vss.. farkli yaziyor..  harfler ve rakamlardan pek birsey anladigim soylenemez.. en azindan bilgi alisverisi olurr.. umarim cikar birileri.. formda sadece buraya yaziyorum.. kendinize iyi bakin saglikla kalin..

TAAA İKİ AY SONRA MI?
BENİ 3 HAFTADA BİR KONTROL İÇİN ALIYORLAR..

benim dünya tatlısı oğlum.. YALÇIN BORAN'IM...

мiŁenα.

o arkadas amerıkada belkım farklıdır orda :dontknow:

°♥° b@ş@k°♥°

olabilir ama ben çatlarım 2 ayda bi muayene olsa  :icon_scratch:

benim dünya tatlısı oğlum.. YALÇIN BORAN'IM...

мiŁenα.

mavişimmm

ayşecim sen ne zman gitcen tekrar kontrol içinn.bide senın geldıgın gunlere gelseydık bii hayırlısıylaaaa.

мiŁenα.

haftaya persembe :k06:

gelırsın tatlım hayırlısıylaaa :amin: :amin:

selmay

merjhba swett bende almanyada yasiyorum bizdede karmasik harfler sayilar var mesela boyunu bilioruz ama kilosunu bilmiyoruz nekadar gram almis okadar acikla yapmiolar yada ben anlamadim  canimben 11 haftalikken kan aldilar 2 hafta sonra tekrar gel dediler zeka testi yapacakmis heralde turkce si bu), nasil merak ediorum seninde yaptilarmi kac kere test oldun .bize extra testler verdi kedi testi köpek testi dieeee sen oldun mu bunlari hepsi extra euroooooo bideeeeee

✿sweet_sweet✿

20 Ekim , 2009, 19:04:38 #269 Son düzenlenme: 20 Ekim , 2009, 19:10:07 sweet_sweet
herkese selamlar.. yurtdisi olayi olunca sekeriminde dedigi gibi farkli bir uygulama oluyor.. basakcim turkiyedeki gibi 2 haftada bir vs doktora gorunmuyorsun.. selmaycim ben ilk kontrolume 8 haftalikken baslandi kan ozaman aldilar. 12.haftaya dun girdim ikinci kontrolumde oldu.. down sendromu incelemesi icin kan aldilar parmagimdan. yani simdiye kadar 2 kez kontrole gittim. bebegin boyundan baska ayrintilarini pek fazla bilmiyorum.. ozel doktorum var yarin onunla gorusup ayrintilari soracagim. bir dahaki kontrolumde 2 ay sonra ozamanda yani 20.haftada bebegin cinsiyetini vs ogrenmek icin gidecegim. selmaycim yani sende 2 hafta sonra down sendromu incelemesi icin gideceksin sanirim..
bu arada yani para olayina hic girmeyelimm dolarlari vere vere doymadilar gitti:):) sende eurolari veriyorsundur tabi..:)

sekerim sanada persembe gununki kontrolunde bol sans diliyorum saglicakla bebegini gormen dilegiyle..  :amin: :amin:

allah hepimizin bebeklerini nazarlardan korusun :nazar: :amin: