2010 Mart-Nisan-Mayıs Anneleri Buyrun ...

Başlatan hasretALİ, 07 Ağustos , 2009, 09:54:32

« önceki - sonraki »

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

bilmiyorum ki cnm ben hesaplamadim ki...

suan 5+3 haftalik hamisim hesaplamara görede 12.mayis dogum internetde öyle yaziyor sekerim ???

DERYATİLGAN

neyse ha 10 gün önce ha sonra sağlıklı olsunlarda öpüyorum.

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

tabi cnm önemli olan saglikli olmalari ve güzel rahat saglikli bir hamilelik gecirmemiz...

öptümmm

°♥° b@ş@k°♥°

ALLAH KORUSUN CANIM BENİM DE Bİ DOKTORA GİT MUTLAKA. ÇÜNKÜ KANAMA NORMAL BİRŞEY DEĞİLMİŞ.

benim dünya tatlısı oğlum.. YALÇIN BORAN'IM...

✿sweet_sweet✿

arkadaslar mesajimi okuyan lutfen dua etsin benim icin.. yarin ilk ultrasonuma giriyorum.. insallahh allahin izniyle bebegimi gorebilirimm.. cokk heyecanliyimm.. yazarim herseyi.. saglicakla kalin.. :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :nazar:

мiŁenα.

inş can ım görürsün bebegini ne kadar lık hamişsin ???

:love9: :love7: :love9:

DERYATİLGAN

ben 5 hafta 6 günlüktüm gittim ama göremedim:(( kuzumun kesesini gördüm teyzeleri.

мiŁenα.

ee keseyı gormussun bende 7 haftalıkken bebegı gordum oda net deıldı 9 haftalık gıttım anamm el sallıyor okadar mutlu oldum huzunlendımkı..

sımıd 11+1 olduk ve bayramdan sonra eger huysuzluk yapmazsa cınsıyet ogrencez ıns gosterırı :suclu:

DERYATİLGAN

BENDE ÇOK HEYECANLIYDIM AMA GÖSTERMEDİ KENDİNİ AMMADA NAZLI BAYRAMDAN SONRA GİDİP GÖRECEM MELEĞİMİ ALLAH HERKESE BU GÜZEL DUYGULARI HAYIRLISIYLA TATTIRSIN. SENİNKİ NİYEYSE BENİM İÇİME ERKEK GİBİ DOĞUYOR AMA HADİ HAYIRLISI BAKALIM PİPİSİNİ GÖSTERECEK Mİ. :ehi: :ehi: :ehi:

мiŁenα.

yaaaaaaaaa herkez erkek dıyor benıde alıstrdılar :toothy10: :toothy10: :toothy10: adamım gelıyor desennn

DERYATİLGAN

BENİM Kİ DE  ARDA NASIL DİYİP DURUYOR ARDA MI KAAN MI DİYOR YA Bİ DUR BELKİ KIZDIR DİYORUM DÜN GECE UYANDIM ARDA NASILSIN ANNEM DEDİM SONRA GÜLMEYE BAŞLADIM HAYIRLISIYLA ÖĞRENSEYDİK ÇOCUĞUN  KAFASI KARIŞACAK.

мiŁenα.

bende hep oglusum dıye sevdım hep ole dogdu ıccıme ıns saglıklı olsunda cınsıyet onemlı deıl ama ıcımden hep kız gectııı

DERYATİLGAN

ben hiçbirşey hissetmiyorum ne kız doğuyor ne erkek çok heyecanlıyım ondan herhalde 1 yıldır kavuşacağım günü bekliyordum çok özledim kuzumu sağlıklı olsunda kız erkek farketmez eminim bütün anne ve babalar içinde öyledir..

мiŁenα.

hamıle kalmadan once kız dıyordum hamıle kaldım erkek dedım bkalım ne olcak :k06: :k06:

mavişimmm

slm canlarımm.bende 5+4 haftalık hamişimm.bayramdan sonra bebegımın kalp atışlarını duymaya gıtcem.inşallah duyabılırım.allahım nasip eder inşalah.rabbim herkese sağlıklı evlatlar nasip etsinnn.hayırlısı olsun inşallah