arkadaşlar 2. kez anne oluyom inşallah

Başlatan ****EMOŞİNN****, 07 Ağustos , 2009, 01:57:56

« önceki - sonraki »

****EMOŞİNN****

8 sene sonra tekrar, hamileliği unuttum ama o kendini hatırlatır heralde rabbim isteyen herkese nasip etsin  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

canım gözün aydın hayırlı olsun sağlıkla kucağına almayı nasip eder rabbim inşallah

demoşşş

мiŁenα.

hayırlı olsun canım allah tamamına erdirsin

:love9: :love7: :love9:

can yine cannnn

can dediklerim....

βαlκιz

ayyy ne güzel yaaa hayırlı olsun ya bizimkiler biran önce büyüsede bende ikinciyi yapsam  :muzz: :muzz: :amin:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

_Esra_

Tebrik ederim canı gönülden  :)
Allahım tamamına erdirsin inşallah
bana da ikinciyi nasip etsin :) hamilelerin duası kabul olur, bana da dua edermisin  :amin:
Bitanecik oğlummm Ata'm

****EMOŞİNN****

Alıntı yapılan: _Esra_ - 14 Ağustos , 2009, 16:15:39
Tebrik ederim canı gönülden  :)
Allahım tamamına erdirsin inşallah
bana da ikinciyi nasip etsin :) hamilelerin duası kabul olur, bana da dua edermisin  :amin:
[/
quote]
  allah sana ve isteyen herkese bebişler nasip etsin inşallah

****EMOŞİNN****

arkadaşlar hepinize çok teşekkür ederim eylül arkadaşımıza da allah sabır versin tekrar nasip eder inşallah

ceylin eslem

tebrik ederim canım hayırlı uğurlu olsun,yuvanıza, evinize ,evliliğinize, neşe, mutluluk, huzur, bereket getirsin.

****EMOŞİNN****

Alıntı yapılan: ceylin eslem - 15 Ağustos , 2009, 00:46:47
tebrik ederim canım hayırlı uğurlu olsun,yuvanıza, evinize ,evliliğinize, neşe, mutluluk, huzur, bereket getirsin.
[

teşekkür ederim canım allah sanada naip etsin hayırlısıyla en kısa zamanda/quote]

****EMOŞİNN****

Alıntı yapılan: papatya62 - 17 Ağustos , 2009, 01:41:28
nasıl gidiyor
[/

quote] :hello2:sağol canım iyi sayılır mide şişkinliğim de olmasa çok sevincem

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

Alıntı yapılan: emoşınn - 07 Ağustos , 2009, 01:57:56
8 sene sonra tekrar, hamileliği unuttum ama o kendini hatırlatır heralde rabbim isteyen herkese nasip etsin  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

AY AY AY GÖZÜN AYDIN OLSUN CNM HAYIRLISIYNAN RABBIM KUCAGINADA ALMAYI NASIP EDER INSALLLLAAAHHHH

DARISI BANA VE TÜM ISTIYENLERE INS :amin: :amin: