29 Nisan , 2024, 11:08:44

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

MRB 9 aylık hamileyim.

Başlatan aslıhan, 05 Ağustos , 2009, 15:04:08

« önceki - sonraki »

aslıhan

tesadüfen buldum bu siteyi.9 aylık hamileyim ve  doğum günüm yaklaştıkça korkularım fazlalaştı.bebeğimi normal doğumla dünyaya getirmeyı düşünüyorum.fakat acı çekmeyıde göze alamıyorum.önerilerinizle yardımcı olursanız sevinirim.ve tabi doğumdan sonra alınan kilolarıda nasıl vereceğimin hesabınıda yapmıyo diilim :love9:

•´¯`•SELCAN •´¯`•.

Alıntı yapılan: aslıhan - 05 Ağustos , 2009, 15:04:08
tesadüfen buldum bu siteyi.9 aylık hamileyim ve  doğum günüm yaklaştıkça korkularım fazlalaştı.bebeğimi normal doğumla dünyaya getirmeyı düşünüyorum.fakat acı çekmeyıde göze alamıyorum.önerilerinizle yardımcı olursanız sevinirim.ve tabi doğumdan sonra alınan kilolarıda nasıl vereceğimin hesabınıda yapmıyo diilim :love9:

HOŞ GELDIN CANIM ARAMIZAA

BENDE 18 HAFTALIK HAMİLEYIMM

aslıhan

tşk edrım sana bu uzun maratonlu yolda sabır diliyorum.inş bebeğini sağlıklı bi şekilde alırsın kucağına :nazar:

oozge

aslıhan hosgeldın canım oncelıkle
Allahım hayırlı dogumlar nasıp etsın inşallahh :amin:
bı avazda kurtulursun inşallah :amin:

cok az kalmış 9 aylıgım dedıgıne göre
cınsıyetı nedır bebegın ısmı ne olucak?

buarada bence normal dogumdan şaşma derim ben bekarım ama bugune kdr arastırdgım bıcok sey var ve tum  olumlu yönler  normal dogumda.
sezeryan dogum olursan 2.ci cocugunuda sezeryan dogurmak zorundasın. hem dıkış acısı fılan bısure ıstedgn sekılde yardımsız ıs yapamıcaksın fılan
bunları ıyı dusun bolemı ıstersın yoksa dogumdan sonra yuruyerek evemı gıtmek ıstersın????

hem bu hayatta acısız ne oluokıı neler ıcın acı cektıkk evladın ıcınn o guzel sevınc mutluluk ıcın okadar acıyı bence göze almalısın !!!
sen bı ANNE olucaksın
bu erdeme herkes ulaşamaz
demi ?

kılolarıda dert etme sımdıden daha.
bıdogur bakalım cogu gıdıcek zaten
kalanlarıda emzırdıgın surece hemen veremezsın ama yavas yavas elbet gıdıcektır onlarda.

önemlı olan saglıklı olman ve yavrunun saglıklı sıhhatlı buyumesi.

şimdiden hayırlı dogumlar dılıyorum canım ... :flowers:

•´¯`•SELCAN •´¯`•.

Alıntı yapılan: aslıhan - 05 Ağustos , 2009, 15:22:54
tşk edrım sana bu uzun maratonlu yolda sabır diliyorum.inş bebeğini sağlıklı bi şekilde alırsın kucağına :nazar:

AMINNN CANIMCIMM

İNŞALLAHHHH

aslıhan

bebeğim kız olucak inş.yazdıklarınız için tsk edrim.moral oluyo benım için.

мiŁenα.

canım ne güzel az bir vaktin kalmış.....

bence normal doğum acı çekcen ama hissetcen yaşıcan ...en azından ben öyle düşünüyorum....

kilolar geçer canım ....sıkma bunun için canını......

:love9: :love7: :love9:

oozge

Alıntı yapılan: aslıhan - 05 Ağustos , 2009, 16:20:11
bebeğim kız olucak inş.yazdıklarınız için tsk edrim.moral oluyo benım için.

rica ederim canım desene gelıo bı cimcimee :)

aslıhan

hemde ne cimcime hiç yerinde durmuyo. :nazar:

Demet_dk

Allah sağlıklı bi şekilde kucağına almayı nasip etsin öncelikle
doğumla ilgili de hiç korkma sağlıklı bi şekilde kucağına al bebeğini sezeryan normal hiç farketmez
bende normal istedim son ana kadar ama bebek aşağı inmediği için sezeryan oldu çokta memnunum
hiç zorlanmadım ilk gün tabiki kalkamıyosun ayağa ama sonraki günler ben çok iyiydim tabi bünyeye göre değişiyo
ama hiç anlattıkları gibi korkunç deil ben kendi işimi kendim halledebiliyorum
43 gün önce doğum yaptım kilo falanda kalmadı  :hello2:
sana tavsiyem korkma rahat ol Allah kolaylığını veriyo   :)

aslıhan

tsk ederım inş sağlıklı ve akıllı bi çocuk olarak yetişir bebeğin.allah sevenlerıne bağışlasın bende bi kucağıma aldığım anı görebılseydım sağ sağlim.dualarınızı beklıyorummmmm

hülişşş

rabbim analı babalı büyütsün.size hayırlı evlat nasip etsin .ne diyelim artık hoşgeldin bebeişş...ve kiloları dert etme canım verirsin..ama önce bebeğin iyi beslensin.yani doğun yaptıkdan sonra kilo vermeye çalışma.önce bebişe saglıklı anne ol.her şeyi zaten sütünden geçiyor canımm. allaha emanet ol. rabbim kolaylık verir inşallah sana ve cümle ümmedimize..

aslıhan

..BahaR●●

bu konu 2 kere açılmış konular brleştirilse iyi olur ......

gokcin

hoşgeldin canım aramıza bende yeni katıldım benim 2 yaşında bir oğlum var çoktan atlattım o günleri çok güzel çok keyifli tadını çıkar