28 Nisan , 2024, 01:32:54

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Evim Evim Güzel Evim

Başlatan кคг๔єlєภ ♥ ♥, 04 Ağustos , 2009, 16:17:24

« önceki - sonraki »

SeliN59

KIZLAR EVLERİNİZ ÇOK GÜZEL ÖZENMEDİM DESEM YALAN OLUR BEN İLK EVLENDİM 2 ÇEKYATIM VARDI BAŞKA HİÇBİRŞEYİM YOKTU ÇÜNKÜ BİZ EVLENDİKTEN 6AY SONRA TAYİNİMİZ ÇIKICAKTI SÖZ GECEMDE KAYIN BABAM DEDİKİ YENİ EŞYALAR TAŞINIRKEN ÇİZİLİR KIRILIR EŞYASINI TAYİNLERİNİN ÇIKTIĞI YERDEN ALICAM SÖZ VERİYORUM DEDİ HERNEYSE BABAM KABUL ETTİ 6 AY EŞİMİN BEKAR EVİNDE OTURDUM TAYİNİMİZ ÇIKTI TAŞINDIK KAYINBABAM SÖZÜNDE DURMADI SİZ TAYİNCİSİNİZ EŞYA ALMAYIN DEDİ :y25: EŞİM Bİ OTURMA GR İLE Bİ YATAK ODASI ALDI AMA PERDELERİM KÖTÜ HALILARIMDA KÖTÜ PARAMIZ YETTİĞİ KADARIYLA ALMAYA ÇALIŞTIK AMA KISMETSE BURDAN TAYİN OLDUĞUMUZDA GÜZEL PERDELER DİKTİRİCEM YENİ HALILAR ALICAM EVLERİNİZDE GÜLE GÜLE AĞIZ TADIYLA OTURUN

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

kumsalcım üzülme rabbim gönlüne göre bir ev sonrasındada itdeğin gibi eşyalar nasip etsin sana  :amin:

kayınpederinde utanır belki  :-\

SeliN59

Alıntı yapılan: °ღ♥ღ° PıNaR°ღ♥ღ° - 28 Kasım , 2010, 20:32:11
kumsalcım üzülme rabbim gönlüne göre bir ev sonrasındada itdeğin gibi eşyalar nasip etsin sana  :amin:

kayınpederinde utanır belki  :-\

amin canım Allah isteyen herkese versin  :amin: :amin: :amin:

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: kumsal59 - 28 Kasım , 2010, 20:27:49
KIZLAR EVLERİNİZ ÇOK GÜZEL ÖZENMEDİM DESEM YALAN OLUR BEN İLK EVLENDİM 2 ÇEKYATIM VARDI BAŞKA HİÇBİRŞEYİM YOKTU ÇÜNKÜ BİZ EVLENDİKTEN 6AY SONRA TAYİNİMİZ ÇIKICAKTI SÖZ GECEMDE KAYIN BABAM DEDİKİ YENİ EŞYALAR TAŞINIRKEN ÇİZİLİR KIRILIR EŞYASINI TAYİNLERİNİN ÇIKTIĞI YERDEN ALICAM SÖZ VERİYORUM DEDİ HERNEYSE BABAM KABUL ETTİ 6 AY EŞİMİN BEKAR EVİNDE OTURDUM TAYİNİMİZ ÇIKTI TAŞINDIK KAYINBABAM SÖZÜNDE DURMADI SİZ TAYİNCİSİNİZ EŞYA ALMAYIN DEDİ :y25: EŞİM Bİ OTURMA GR İLE Bİ YATAK ODASI ALDI AMA PERDELERİM KÖTÜ HALILARIMDA KÖTÜ PARAMIZ YETTİĞİ KADARIYLA ALMAYA ÇALIŞTIK AMA KISMETSE BURDAN TAYİN OLDUĞUMUZDA GÜZEL PERDELER DİKTİRİCEM YENİ HALILAR ALICAM EVLERİNİZDE GÜLE GÜLE AĞIZ TADIYLA OTURUN
kumsalcım allahda sana en guzelıni en ıyısını nasıp etsın canım  :amin: :amin: :amin:

Balböceği

insallah diledigin gibi bir evde oturursun canim  :amin:

βαlκιz

kumsal evinde mutluysan huzurluysan eşyaların ne önemi var
eşyaların olsada insan yenisini ister ister istekler bitmez
önemli olan o evde mutlu olmak
allah sanada en iyiilerini nsip etsin  :amin:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

✿گสЯเ_ќĮż✿

Alıntı yapılan: balkızZz - 28 Kasım , 2010, 22:24:49
kumsal evinde mutluysan huzurluysan eşyaların ne önemi var
eşyaların olsada insan yenisini ister ister istekler bitmez
önemli olan o evde mutlu olmak
allah sanada en iyiilerini nsip etsin  :amin:

:alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

ertl

çocuk odasından başlayalım

Uploaded with ImageShack.us

yatak odası   

oturma odam

ertl

Lă_Tăhzen!

kumsalcım  senı çok ıyı anlıyorum bende evlendıgımden beri hiç esyalarım olmadı gonlume gore doseyemedım hep ahdım var tamam esya önemsiz biyerde ama insan özeniyo  cok sukur mutluyum huzurluyum ama hep içimde uhde işte yurtdısında oldugum için hep evde ne esya varsa onu kullanmak zorundayız yenı bır esya alma gıbı bır durmumuz yok insallah bırgun turkıyeye doneriz ve herseyı rabbim gönlume göre verir  bizde evimizi kurarız guzelce gönlumuzce  :amin:

senınde evin cok guzelmiş tugba Allah agzınızın tadını bozmasın   :amin:

Balböceği

Tugbacim gule gule otur evinde canim

cok guzel evin  :flowers:

ertl

canım rabbim gönlüne göre versin inşallah
bizim taşınma ve tayin çıkma gibi bir durumumuz yok inşallah emekli olana kadar adanadayız
onun içinde hemen hemen her şeyi aldım rabbime çok şükür

ama arkadaşların dediği gibi önemli olan o evdeki huzur
ağız tadınyoksa sarayda otursanda o saray insana samanlık gibi gelir
rabbim hepimize huzur ve mutluluk versin

ertl

ayrıca hepinize teşekkür ederim kızlar  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

gökse

TUBACIM NİLCİM EVLERİNİZ ÇOK GÜZEL ALLAH HUZURLA MUTLULUKLA OTURMAK NASİP ETSİN İNŞALLAH KIZLAR .ALLAH BANDA NASİP EDER İNŞŞALH KENDİ EVİMDE OTURMAYI :amin: