Evim Evim Güzel Evim

Başlatan кคг๔єlєภ ♥ ♥, 04 Ağustos , 2009, 16:17:24

« önceki - sonraki »

βαlκιz

aman toz olsun ben alırım tozunu  :k06: :k06: diğerleri kirlenince daha kötü oluyo
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

zelis

Alıntı yapılan: gökse - 09 Kasım , 2010, 22:14:51
zeliş canım nerelisin canım
karamanliyim canim, 10 senedir hollandada yasiyorum.
sen nerelisin?

derbeder

evet siyah deri koltuk bence coookkk toz gosterir ve biraz bu konuda psikopat oldugum icin, bana hic yaramazdi.
demekki ne siyah ne de beyaz alacaksin mobilyalari. zaten ben Allah nasib kismet ederse bir dahaki mobilyalarimi acik kahve alicam..normal tahta gorunumlu olanlardan. en az toz onlardan belli oluyor  :laughing7: bana zamaninda dediler ama ben gittim illa koyu renk aldim birde yerdeki laminatlarimda koyu visne gibi..ondanda toz cok belli oluyor. temiz olunca cok guzel duruyorlarda azicik tozlandimi gormek dahi istemiyorum.
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

βαlκιz

deme öyle deme öyle (fatmagülün abisi diyo ya  :ehi: :ehi: :ehi:) ben çok istiyorum deri
bakalım ev yapalım deri alıcam hep inşallah toz olsun çocuklar alır tozlarını  :ehi: :ehi:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Balböceği

deri koltuk yazin terletiyor kisin usutuyor  ::)

derinin bir ozelligi bisey dokuldugunde temizlemesi kolay oluyor  :k06:

zelis

Alıntı yapılan: ßλιßöȻεğί - 10 Kasım , 2010, 19:06:45
deri koltuk yazin terletiyor kisin usutuyor  ::)

derinin bir ozelligi bisey dokuldugunde temizlemesi kolay oluyor  :k06:

evet canim kisin soguk  oldugunu gorduk  ;D bakalim yazada yanrmiyiz ne ederiz,

en guzel yani silmesi kolay , bi sey dokulsede yada degse hemen cikmasi guzel , toz konusunda da her gun sileriz nolcak , hem temiz olmus olur..

beimde yer dosemem koyu gri nerdeyse oda siyah gibi oda cok toz belli ediyor , iki gune bi siliyorum , temizken cok guzelde tozlaninca sevmiyorum ... :laughing7: ama hic su lekesi falan belli etmiyor  :laughing7:

Balböceği

Evet zeliscim oyle oluyor benimde eltim kullanir

bisey dokulse etse hemen siliyor hic bisi olmamis gibi kisinda sanirim polar battaniye ortuyor  :k06:

zelis

bizde polar battaniye ortuyoruz canim , yoksa malum yerlerimiz usuyor  :k06: :k06: :k06:

Balböceği

gökse

Alıntı yapılan: zelis - 10 Kasım , 2010, 02:32:42
sen nerelisin?
BEN SİVAS YILDIZELİLİ CANIM.HOLLANDA DEYİNCE ORALARDA SİVASLI ÇOKTA DAHA DOĞRUSU YURTDIŞINDA OYÜZDEN CANIM BENİM EŞİMİN BABA TARAFI YURT DIŞINDA DA .ALMANYA FRANSA BELÇİKA HOLLANDA .MAAŞLLLAH HERYERE YAYILMIŞLAR :ehi: :ehi:

βαlκιz

evet soğuk oluyo dimee eşimde öyle diyo popomuz donar diyo :ehi: :ehi: :ehi:
polar battaniye serilir kışın nolcak  :k06:

zelis

Alıntı yapılan: gökse - 10 Kasım , 2010, 21:53:19
Alıntı yapılan: zelis - 10 Kasım , 2010, 02:32:42
sen nerelisin?
BEN SİVAS YILDIZELİLİ CANIM.HOLLANDA DEYİNCE ORALARDA SİVASLI ÇOKTA DAHA DOĞRUSU YURTDIŞINDA OYÜZDEN CANIM BENİM EŞİMİN BABA TARAFI YURT DIŞINDA DA .ALMANYA FRANSA BELÇİKA HOLLANDA .MAAŞLLLAH HERYERE YAYILMIŞLAR :ehi: :ehi:
evet canim burda sivasli da cok , aksaray , karaman , yozgat ...vs.. bizim burasi (Rotterdam -Zuid) kucuk Turkiye , o kadar cok Turk var ki Hollandalilara yabanci diyoruz :k06: :k06: insan kendini bi cok zaman yabanci bi ulkede hissetmiyor, her konuda yani , alisveris , restorant, kuafor her sektorde variz ,.....

fıstık

BENİM KOLTUKLARIM SÜET DERİ KIZLAR TAVSİYE EDERİM NE YAZIN NE KIŞIN HİÇ PROBLEM OLMUYOR :icon_thumright:

βαlκιz

bende tamamen deri almak istemiyorum
oturulan yer ve kollar deri olsun arkası normal olsun yeter  :ehi: :ehi:

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

15 Kasım , 2010, 12:27:39 #734 Son düzenlenme: 15 Kasım , 2010, 12:30:48 °• αуşєηυя •°
Kizlar buda benim Evim  :)
Salonum

Uploaded with ImageShack.us