28 Nisan , 2024, 00:11:31

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Evim Evim Güzel Evim

Başlatan кคг๔єlєภ ♥ ♥, 04 Ağustos , 2009, 16:17:24

« önceki - sonraki »

Balböceği

yesin ablasi dotunu  :k06: :k06:

keske bizimkide oyle olsaydi gittigin yere valizini gotur tamam
burdada evler esyali ama bi bana yok  :k06: :k06:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

iyi gunlerde oturun nurcum saglıkla beraber  :amin: :amin: salondakı en guzel yer aselın nulundugu yer  :opucuk: :opucuk:

SiRiNe

nurcumm cok guzel salonun guzel gunlerde oturun canimm :amin:

Lă_Tăhzen!

Alıntı yapılan: •♥•P@RİSS•♥• - 02 Kasım , 2010, 19:34:11
iyi gunlerde oturun nurcum saglıkla beraber  :amin: :amin: salondakı en guzel yer aselın nulundugu yer  :opucuk: :opucuk:

TEŞEKKÜR EDERİM SİBELCİM EVET KESİNLLİKLE ÖYLE    :D

Alıntı yapılan: ikiz AnneSi - 02 Kasım , 2010, 20:18:08
nurcumm cok guzel salonun guzel gunlerde oturun canimm :amin:

ÇOK SAOL CANIM BENİM İNŞALLAH  :amin:

SiRiNe

Nur canim evin huzur veriyor bakinca bir kac kez baktim  :k06: salonun yani

kizinda tabiki baska bir guzellik vermis salonunuza  :k06:

Lă_Tăhzen!

Ay canım ya saolasın banada huzur verıyor   :D ev gercekten cok önemli rahat edebilmek buraya geleli 4.evim beni en cok mutlu eden ve huzur veren ev burası oldu çok sukur insallah burası son olur tasınmaktan bıktım iyice burdan sonra türkiyeye gideriz insAllah orda da evimiz hazır zaten çok şükür   :amin:

SiRiNe

Alıntı yapılan: ♥♥=NUR=♥♥ - 03 Kasım , 2010, 11:19:40
Ay canım ya saolasın banada huzur verıyor   :D ev gercekten cok önemli rahat edebilmek buraya geleli 4.evim beni en cok mutlu eden ve huzur veren ev burası oldu çok sukur insallah burası son olur tasınmaktan bıktım iyice burdan sonra türkiyeye gideriz insAllah orda da evimiz hazır zaten çok şükür   :amin:
aminn insaAllah canim  :amin:

ırmak184

evleriniz cok güzel hanımlar..allah herkeze yuvalarında saglıkla,huzurla oturmayı nasip etsin  :amin:

Pınar86

Nur salonun çok ferah yeni evinde güle güle otur inşallah :)

Rabbim bebişinide korusun  :amin:
:love9:''AŞK'' :love9:
Adın ile upuzun yıllar hep senin olsun,
Ömür'üm göz nurum mutluluk seni bulsun,
Yaradan yüce Rabbim daima seninle olsun...

Lă_Tăhzen!

Alıntı yapılan: Pınar86 - 08 Kasım , 2010, 13:42:31
Nur salonun çok ferah yeni evinde güle güle otur inşallah :)

Rabbim bebişinide korusun  :amin:

çok saol canım Allah razı olsun....

SiRiNe

Alıntı yapılan: NuR<== - 03 Kasım , 2010, 11:19:40
evet canim hani derler ya insanin evi cenntidir, huzur bulmak cok önemli, ben cok fazla ivir ziviri sevmem evde hem temizlemesi zor oluyor hemde daginik duruyor pisikolojimi cok etkiler benim göz yorar

salonun cok sade ve guzel geldi bana huzur verici masaallah

bende mutfagimin resmini koydum ama salonun daha cekmedim cektigimde koyarim insaallah

pırıl

resimler çok güzel,allah hepimize evlerimizde huzurlu oturmayı nasip etsin.bende inş birgün koyarım buraya resimleri.benim evim 150m2 :occasion14: sil sil bitmiyor...ve çok ama çok sadelikten yanayım.6 aylık evliyim ama evimde hiç dantel yok.yatak odam çok sade...eşimde sevmiyor allahtan :k06:
dünde sandığımı boşalttım..onuda anneme vericem.bebişe oda için alanı genişletiyorum.. :love9: :binkybaby:

SiRiNe

piril buyuk ev temizlemek cokk zorrr

benim evimde 98 metre kare

2 gunde bir supursemde sanki hemen kirleniyor  :dontknow:

pırıl

birde öyle bir evim varki,her yanını kullanıyor sağolsun eşim..mutfak oturma odası küçük odada namaz kılıyoruz.yatak odasında yat.banyoyu ben kullanırım,o genelde klasik tuvalati tercih eder.yoruluyorum.pazar günleri temizlik ütü yapmaktan bıktım..birazda titizim.doğuma kardeşlerim yardım edicek allahtan yoksa başedemem. :occasion14:

derbeder

Alıntı yapılan: pırıl - 08 Kasım , 2010, 15:18:09
resimler çok güzel,allah hepimize evlerimizde huzurlu oturmayı nasip etsin.bende inş birgün koyarım buraya resimleri.benim evim 150m2 :occasion14: sil sil bitmiyor...ve çok ama çok sadelikten yanayım.6 aylık evliyim ama evimde hiç dantel yok.yatak odam çok sade...eşimde sevmiyor allahtan :k06:
dünde sandığımı boşalttım..onuda anneme vericem.bebişe oda için alanı genişletiyorum.. :love9: :binkybaby:
yuh kiz 150 metrekareyede sigamiyorsaniz artik ne diyim ben size  :laughing7:
bizimki sanirim 86 metrekare filan..sizinkilerin yarisi kadar nerdeyse, cok sukur bunada sukur. yeterki bebis gelsin saglikla sihhatle annesi ona en guzeli yeri ayarlar  :love7:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!