Evim Evim Güzel Evim

Başlatan кคг๔єlєภ ♥ ♥, 04 Ağustos , 2009, 16:17:24

« önceki - sonraki »

Pınar86

:love9:''AŞK'' :love9:
Adın ile upuzun yıllar hep senin olsun,
Ömür'üm göz nurum mutluluk seni bulsun,
Yaradan yüce Rabbim daima seninle olsun...

derbeder

pinar eviniz cok guzelmis. gule gule oturun. bence o koseye super bir kose koltuk gider  :laughing7:
buarada açik mutfak kullanisli degil bir yandan. tum yemek kokusu eve doluyor, ama iyi yonleride var. misafirin geldiginde hem isini yapiyorsun hemde misafirin yanliz kalmamis oluyor.

seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

fıstık

Alıntı yapılan: gökse - 23 Ekim , 2010, 01:15:23
evin çok güzel nagehancım .Allah güle güle oturmayı nasip etsin.bende annemin evinde oturuyorum .ama benim küçük kutu gibi  :k06:Allah inşallah birgün bize nasip eder kendi evimizde oturmayı :amin:

teşekkür ederim canım amin.Küçük olsun canım önemli olan ağız tadıyla oturmak

Pınar86

Alıntı yapılan: angel81 - 24 Ekim , 2010, 21:09:04
pinar eviniz cok guzelmis. gule gule oturun. bence o koseye super bir kose koltuk gider  :laughing7:
buarada açik mutfak kullanisli degil bir yandan. tum yemek kokusu eve doluyor, ama iyi yonleride var. misafirin geldiginde hem isini yapiyorsun hemde misafirin yanliz kalmamis oluyor.

Çok sagol canım :) ben sticker lı olan karşı duvara köşeyi koymayı düşüyorum ve cok güzel tam istediğim modeli buldum hem yatak hem baza oluyor süper bişey :) camın önünede iki tane Berjer  ortaya küçük sehpa kitap okuma köşesi gibi karşı tarafada 3 lü tarz bir yatak olabilen bir kanepe tarzı bişey istiyorum :) ikeada falan çok hoş şeyler gördüm içindekiler bir çıksın ufaktan ufaktan döşemeyi düşüyorum eşim ve ben akvaryum hastasıyız bebek olmadan önce odamızda karışık ciklet beslerdik hatta iş yerimdede vardı 400 lt bütün bakımını falanda yapardım çok hoş oluyor :) bebek olduğu için odamız daraldı ve akvaryumu satmak zorunda kaldık çok üzüldük :( şimdi yine alıcaz kısmet olursa hole koymayı düşünüyoruz balıklar loş ortamları sever atatürk portrelerinin olduğu köşeye :)

ya bunları hani düşünen olursada diye fikir açısından söylüyorum çok bilmiş gibi yazıp yazıp duruyorum sanmayın :tongue3:

sizinde fikirlerinizi almak isterim :) teşekkürler :)

gökse

slm şekerler :hello: pınarcım evin çok güzelmiş canım güle güle otur canım. buarada ben muazzez tanışmamıştık :opucuk:

fıstık

pınar sağol canım seninde evin çok güzel taşınınca yine eklersin

can yine cannnn

Alıntı yapılan: Pınar86 - 24 Ekim , 2010, 20:26:32
Kızlar yeni aldığım evim Rabbim ağız tadıyla oturmayı nasip eder inşallah :)

Eşyalar bana ait değil eski ev sahibine ait hala içinde oturuyorlar biz kısmetse haziranda gecmeyi düşünüyoruz :) Cok heyecanlıyım şimdiden eşyalar bakmaya başladık çünkü kışın eşyalar kampanyada oluyor :) Evim hakkinda yorumlarınızı bekliyorum ve önerilerde çünkü evi sıfırdan döşeteceğim :) fikirlerinizide bekliyorum  :)

BALKONUM MUTFAKLA BİRLEŞTİRİLMİŞ :)

SALONUM

MUTFAĞIM(AMERİKAN MUTFAK)

BANYOM

PINARCIM ALLAH AĞIZ TADIYLA OTURMAK NASİP ETSİN İNŞ...ÇOK BEĞENDİM EVİNİ
BENİMDE TEK HAYALİM BİR EV ALMAK BANADA AZ KALDI MAL KARŞILIĞI DAİRE ALACAĞIZ
YAKINDA İNŞ.... OZAMAN BENDE BU HEYECANI YAŞAYACAĞIM İNŞ....
GÜLE GÜLE UOTUR CNM ACISIZ DERTSİZ GÜZEL GÜNLERDE.........
can dediklerim....

AŞKIMCIM SCS

Alıntı yapılan: ★ikiz AnneSi★ - 17 Ekim , 2010, 17:07:43
askimcim ve busrta eviniz cok guzelll rabbim huzurunuzu bozmasin  :amin:
sagol tatlım

AŞKIMCIM SCS

Alıntı yapılan: Pınar86 - 17 Ekim , 2010, 21:46:10
Alıntı yapılan: angel81 - 17 Ekim , 2010, 12:55:50

bu ikisine bittim yaa  :love9:

Şeker yine döktürmüşsün :) tarzlarımız aynı gibi :)

Aşkımcım ve büşra evlerinizde güle güle oturun inşallah :)
tesekkurler canım hepimiz inş agız tadıyla otururuz yuvalarımızda

βαlκιz

pınar ev güzel
mutfak hariç oda güzel ama degişirse daha güzel olur  :icon_thumright:

bizde ev yapcaz ama eşimin amcalarından izin bekliyoruz onlarından izni olursa bahçeye ev yapcaz
inş. bende ozaman eşyalarımı yeniliycem heryer istedigim gibi olucak inş.herkezin kendine ait evi olur inş. inş. :amin: :amin: :amin:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Pınar86

Alıntı yapılan: balkız - 25 Ekim , 2010, 13:12:33
pınar ev güzel
mutfak hariç oda güzel ama degişirse daha güzel olur  :icon_thumright:

bizde ev yapcaz ama eşimin amcalarından izin bekliyoruz onlarından izni olursa bahçeye ev yapcaz
inş. bende ozaman eşyalarımı yeniliycem heryer istedigim gibi olucak inş.herkezin kendine ait evi olur inş. inş. :amin: :amin: :amin:

Teşekkür ederim Balkız :)

Daha iyiler senin olur inşallah ;)

Lă_Tăhzen!

derbeder

oghh nur ne guzel genis genis oturma odan gule gule otur  :-*
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

Balböceği

Ne guzel sade genis bi salon gule gule otur  :opucuk:

asel hanimda nasilda yakismis salona  :k06:

Lă_Tăhzen!

Evimin gülü o ablası televızyon izliyor tv duvarda :D cok sukur genıs esyalar ev sahıbıne perdeler halılar