Evim Evim Güzel Evim

Başlatan кคг๔єlєภ ♥ ♥, 04 Ağustos , 2009, 16:17:24

« önceki - sonraki »

< ESLAL >

ayşecim evin çok tatlı çok şirin Allah huzurlu ve mutlu günler yaşamak nasip etsin bi ömür inş.  :amin: :amin:

remoş

valla benim evim aynı benim gibi bi dikiş tutturamadı ha bire değiştiriyorum gene olmuyor gene olmuyor inşallah param olursa güzel bi ev alcam.

Balböceği

remoscumm rabbim saglik huzur mutluluk versin hersey olur insallah  :amin:

remoş

Alıntı yapılan: ★•·.·❤вαℓвσ¢єqι●∂σ∂σ ❤·.·•★ - 28 Kasım , 2009, 12:48:29
remoscumm rabbim saglik huzur mutluluk versin hersey olur insallah  :amin:
amin canım.ya bu sitede kimse yok mu bi sen bi ben varız galiba..

Balböceği

cnm dolu dolu herkes var ama bayrammm oldugundan kimse yok bende cikicamm simdii
malumm bayramdan dolayiii

**YeŞiLzEytİN**

ayşecim evin çok güzel içinden sevgi huzur hiç eksilmesin cnm ... :love7:  :flowers:
gυωєη∂ıgıм тєк ѕєун!!αуηαуα вαктıgıм∂α gσя∂υgυм ωє уυкαяıуα вαктıgıм∂α gσяємє∂ıgıм∂ıя!!!    

мiŁenα.

cok sağoluns evgı huzur eksık degılde ...hamıle kaldıgımdan berı endıese eksık olmuyor :y25: :crybaby2:

:love9: :love7: :love9:

**YeŞiLzEytİN**

gυωєη∂ıgıм тєк ѕєун!!αуηαуα вαктıgıм∂α gσя∂υgυм ωє уυкαяıуα вαктıgıм∂α gσяємє∂ıgıм∂ıя!!!    

**YeŞiLzEytİN**

doğumu düşünüyorsan allah yardım ediyor inan bana cnm rahmetli annem ben hep doğuramıcakmışım gibi stres yapmıştı ama heerşey bir çırpıda geçiyor işte sağsalim kucağına alırsın bebişini inşallah  :amin:  :amin:  :nazar:  :nazar:

βαlκιz

Alıntı yapılan: •♥ GüLLüŞaH•♥ - 07 Eylül , 2009, 16:06:21

hehehee benim umut yürüteçteeee
ayy ne komik yaaa nasılda duruyomuş ordaaa  :k06: :k06: :k06: zavallı uğur yerdee yavrumm oda sırasını bekliyoo  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

ѕєν∂α¢αη

:ehi: ay allah seni ne etmesin çift kat yürüteç alsaydın yok mu öle bişi =)))

Uploaded with ImageShack.us

Balböceği

gullusah kiz ne guzel duruyorlar evde bi evde iki senlikkk cok guzel valla kiskandim simdi  :D

βαlκιz

:ehi: :ehi: :ehi: yok ya ikizleri düşünen yok hiç
bu fotodan sonra aldım bitane daha yavrum sıra beklemesin dedim  :toothy10: :toothy10:
eda ozamanlar duruyolardıı küçüklerdiii
şimdii durdurda görm  :cildir:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Balböceği

iyi etmissinn yaris yaparlarrr  :ehi: :ehi: :ehi:

ha bide o zamanalr masallah kilo boy supermisss  :nazar:

βαlκιz

06 Nisan , 2010, 14:38:49 #554 Son düzenlenme: 29 Eylül , 2010, 18:32:36 BaLkIzzZ
7 aya girmişlerdii
yeni eve tasındımız ilk zamanalr iştee
:k06: