28 Nisan , 2024, 02:32:36

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Evim Evim Güzel Evim

Başlatan кคг๔єlєภ ♥ ♥, 04 Ağustos , 2009, 16:17:24

« önceki - sonraki »

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

betüşcüm evinde senin gibi şirin ve sıcak umarım içinde koşuşturan minik minik meleklerinizle kendi evinin resimleride bizimle paylaşırsın canım :opucuk:

serap BİÇER

Alıntı yapılan: betüs26 - 12 Eylül , 2009, 04:37:55
selam serapçım canım benimde ev kira inan bizimkide bakımsız kapılar duvarlar ama annemle aynı katta olduğum için çıkmıyorum ona çok alıştım ama huzurumuz olsunda çok şükür

senin ev benimkine bin çeker cnm mutfağın çok güzel.tuncelinin merkezinde oturuyom.bide mutfak dolapların anneminkine benziyo sanki alttaki küçük çekmecelerinle aynı şekilde anneminkiyle.evin çok güzel eğer eşinde sende memnunsanız hiç çıkmayın benceben beğendim.

betüs26

sağol canım tabi nankörlük etmemk lazım şükürler olsun ki yuvamızda mutluyuz dediğim gibi annemle aynı apartmanda oturmanın çok avantajı var ev güzel evet ama bakımsız allah kendimize versin inşallah cümlemizin gönlüne göre

serap BİÇER

AMİN CNM.
BENDE BUGÜN Bİ KAÇ RESİM ÇEKTİM EKLEYEYİM :laughing7:

can yine cannnn

Alıntı yapılan: betüs26 - 12 Eylül , 2009, 03:24:37
salon

selam betüşüm hayırlı geceler canım..........nasılsın bakalım :opucuk:

canım evinde  yüreğin kadar güzel canım allah ağız tadı versin tatlım  :amin:
can dediklerim....

serap BİÇER

13 Eylül , 2009, 01:57:37 #470 Son düzenlenme: 13 Eylül , 2009, 05:05:37 serap BİÇER
MUTFAĞIM :)

yazılı olan ALLAH ismini ben yapmıştım taaa 5 sene önce ;D

giriş

girişin devamı

salonum hemde günlük oturma yerim...

gelinlik duam.başımın süsü olduğu gibi duruyo...

ilk sıradan sağdaki lojmanın 3. katında oturuyorum.bi kaç tane tunceli resmi eklim

buda kardan adamımız :D

tunceli merkez..sağ tarafta sivri uçlu iki dağ var.onun tepesinde polis kulelesi var orayla yanındaki dağda teröristlerle çatışma oldu evim çarşıya  7 km uzaklıkta ama izledim.tvdende starda verdiler.çarşıyada çok yakın.merkez ya nasıl yaklaşmışlar.yardım edyolar işte yoksa bu kadar nasıl gelecekler.

tunceliye giriş..geçen sene üstteki köprünün ayağına teröristler bomba koyup elazıdan gelen sivil askerleri pusuya düşürdüler.bombayı patlatamadılar..şükür

güneş doğarken

oturduğum lojman...polis lojmanları

az önceki köprünün altı.buranın çayı var ama baraj oldu artık.su okada yükseldiki anlatamam
balıkların hepsini ben tuttum :hello2:

betüs26

çok sağol canım sana hayırlı geceler çok şükür iyiyim iftar yemeklerine git gel misafir çağır böyle geçiyo işte günler allah eksik etmesin eşi dostu akrabaları sen neler yapyıyosun mert nasıl okul hazırlıkları ve heyecanı başlamıştır ne güzel allah zihin açıklığı versin inşallah hayırlı bir evlet olsun  :amin: :amin:

betüs26

serapçığım allah ağız tadıyla huzurlu bişekilde otutturmayı nasip etsin yuvalarımızda sende folyelemişsin sanırım ocağını  bizimde çok samimi olduğuuz aile dostlarımız vardı polis memuru geçen sene manisaya tayinleri çıktı tunceli pertekteydi onlarda sizin ne kadar var tayine eşin ve sendemi polissiniz

can yine cannnn

Alıntı yapılan: betüs26 - 13 Eylül , 2009, 01:58:35
çok sağol canım sana hayırlı geceler çok şükür iyiyim iftar yemeklerine git gel misafir çağır böyle geçiyo işte günler allah eksik etmesin eşi dostu akrabaları sen neler yapyıyosun mert nasıl okul hazırlıkları ve heyecanı başlamıştır ne güzel allah zihin açıklığı versin inşallah hayırlı bir evlet olsun  :amin: :amin:
bende 2 gündür misafir ağırlamakla geçiyo günlerim canım 1 saat önce gittiler daha evet allah eşi dortu akrabalarımızı eksik etmesin tabi
mert iyi teyzesi heyecanmı dedin benim heyecanım merti okula yazdırdım yazdıralı var
dün okul alış verişini yaptım ayakkabısı çamaşırı yeni giysileri falan özel okul olduğu için diğer kitaptır boyadır onları zaten okul alıyo biz parasını ödüyeceğiz sadece eşofmanları kaldı alınacak onuda hoşuma giden bişey bulamadığım için pazartesiye erteledim
inşallah canım inşallah hem dularım o zaten hayırlı ve sağlıklı olması rabbim sanada bu günleri gösterir inşallah inanki çok gurur verici bir durum :muzz: :muzz: :muzz:
can dediklerim....

betüs26

tabi olmazmı gurur duyar ben 23 nisanda falan çocuklar şiir okurken falan bile ağlarım çok duygulanırım komşumuzun çoçuğu bile olsa giderdim önceden şimdi gidemiyorum evlendiğimden beri ama önceden annem babam giderdik hep inşallah canım bizlerde yaşarız hep dua ediyorum anne ve baba olma duygusunu bizlerde yaaşayabiliriz inşallah nasipse

betüs26

serapçım ellerine sağlık çok güzel senin evinde anlattığın kadar bakımsız değil canım zaten tayincisin aslında çok fazla eşya almaya bile gerek yok bence taşınırken harapo oluyo çünkü

can yine cannnn

Alıntı yapılan: betüs26 - 13 Eylül , 2009, 02:15:49
tabi olmazmı gurur duyar ben 23 nisanda falan çocuklar şiir okurken falan bile ağlarım çok duygulanırım komşumuzun çoçuğu bile olsa giderdim önceden şimdi gidemiyorum evlendiğimden beri ama önceden annem babam giderdik hep inşallah canım bizlerde yaşarız hep dua ediyorum anne ve baba olma duygusunu bizlerde yaaşayabiliriz inşallah nasipse
amin inşallah hep beraber görürüz o günleri
ben gitmem 23 nisan şenliklerine mama bundan böyle gidecem heralde oğlumdan dolayı :hello2: :hello2: :hello2:
can dediklerim....

can yine cannnn

Alıntı yapılan: serap BİÇER - 13 Eylül , 2009, 01:57:37
MUTFAĞIM :)

yazılı olan ALLAH ismini ben yapmıştım taaa 5 sene önce ;D
serapcım selam canım naber tatlım :opucuk: :opucuk:
evin betüşünde dediği gibi çokta bakımsız değil canım eşyam yok diyon fazla bence isabet canım çünkü tayinci kişisiniz eşyayla çok zor olurdu canım
allah ağız tadı versin canım gerisi boş
can dediklerim....

serap BİÇER

Alıntı yapılan: betüs26 - 13 Eylül , 2009, 02:02:28
serapçığım allah ağız tadıyla huzurlu bişekilde otutturmayı nasip etsin yuvalarımızda sende folyelemişsin sanırım ocağını  bizimde çok samimi olduğuuz aile dostlarımız vardı polis memuru geçen sene manisaya tayinleri çıktı tunceli pertekteydi onlarda sizin ne kadar var tayine eşin ve sendemi polissiniz

evet bende folyeledim ocağı iyi oluyo.bi kaç gün kaldırmıyom.hem kendi pislenmiyo hemde durmadan temizlemek zorunda kalmıyom :D
ben tunceli merkezdeyim.eşim polis ben açıköğretim ilahiyat bölümünde okuyorum inş. 2.sınıfa geçicem

serap BİÇER

teşekkürler zaten eşyayı az almaya çalıştık daha 3 odam var küçük olana ıvır zıvır koyuyorum biri yatak odası dğeri bilgisayarın olduğu oda.onlarıda çekip koyacağım :love7: