Evim Evim Güzel Evim

Başlatan кคг๔єlєภ ♥ ♥, 04 Ağustos , 2009, 16:17:24

« önceki - sonraki »

can yine cannnn

can dediklerim....

elif35

bu oturma odam çoğunlukla kışın kullanıyoruz

bu yemek odam

bu yatak odam

bu banyom

mutfağım

bu da salonumm

sadeliği sevdiğim için herşey sadedir   :k06:

rose

cok gzl sirin bir evin varmis yagmurcum güle güle otur
en kisa zamanda bebisler doldursun neselendirsin insallah her odasini
;) ;) ;)  :opucuk:
keyfimin kahyası kaçtı, gören varsa derhal beni arasın...

elif35

amin canım inşallah senin evinde çok güzel inşallah sende en kısa zamanda bebeişlerle doldurursun ben hep inşallah ikiz olur diye dua ediyorum ama bakalım hayırlısı düşük yaptığım için diyorum artık hiç önemli değil bir tane de olsa olsun da kızmış erkekmiş ikizmiş tek miş hiç önemli değil Rabbim hayırlısıyla bir tane nasip etsinde

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

canım evin çok güzel hayırla oturmayı nasip eder rabbim inşaallah

can yine cannnn

yağmurcum evin çok sıcacık canım allah ağız tadıyla
oturmaklar nasip etsin inşallah :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:
can dediklerim....

elif35

amin kızlar çok teşekkür ederim inşallah içinde bebişlerin koşturduğu resimleride yollarım sizlere......

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

can yine cannnn

Alıntı yapılan: yağmur10 - 05 Eylül , 2009, 13:03:07
amin kızlar çok teşekkür ederim inşallah içinde bebişlerin koşturduğu resimleride yollarım sizlere......
aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn :opucuk:
can dediklerim....

βαlκιz

:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

βαlκιz

inşallah herkeze böyle içinde bebek olan fotoları koymak nasip olur :amin: :nazar:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

burcuş

rose

keyfimin kahyası kaçtı, gören varsa derhal beni arasın...

can yine cannnn

07 Eylül , 2009, 21:26:08 #449 Son düzenlenme: 07 Eylül , 2009, 21:32:01 °ღ♥ღ° NeRmİn°ღ♥ღ°
Alıntı yapılan: balkız - 07 Eylül , 2009, 16:06:21

balkızcım amin ama bana o resimdekilerin 1 tanesi yeter anam görmek bile korkuttu beni kız 2 taneyi bir anda nasıl bakıyon hoş başıma gelse bakarım ama şuan için çok korktum :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
bu arada evinde çok hoş allah ağız tadıyla oturmak nasip etsin inşallah canım :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:
can dediklerim....