Evim Evim Güzel Evim

Başlatan кคг๔єlєภ ♥ ♥, 04 Ağustos , 2009, 16:17:24

« önceki - sonraki »

кคг๔єlєภ ♥ ♥

banane artıkım kımseye bısı demıycem sora kendını begenmıs dıolra

кคг๔єlєภ ♥ ♥

hımmmmmm
anladım canımmmm
bnde kartaldayım ısmım burcak
30 yasındayım calısıyorum bu kadar

ha bıde kendını begenmısım

KybeLe

memnun oldum burcak  :opucuk: yok ya kendini begenmissin degilsin nacizane fikirlerini söyledin  :laughing7: herkezin zevkleri farklıdır sonucta,eleştirilere acık olmak lazım şekil a ben  :laughing7:  :ehi:  :toothy10:
ay kıslarr saat kac olmus. aksama iftara misafirler gelcek ben ne guzel laf yetistiriyorum size :ehi:
gorusuruz kıslar :ehi: :-*
Oğluşuuumm :)

кคг๔єlєภ ♥ ♥

horusurz hayatım kolay gelsın sana  :opucuk:

ırmak184

burcakcım sana katılıyorum bnde hiç sevmiyorum örtüyü hele mutfak dolaplarında hiç sevmiyorum,evlendgimizde mutfak dolaplarına örtü koydular,yatak odasına dolabın üzerine annem yorganları yastıkları koydu gelen görsün hani ceyiz göüzksün diye,1 ay gecti hopppp yorganlar hurclara ötürler cekmecelere hemen kaldırdım,fazlalık geliyor bana ya,bazı yerlere yakısıyor o ayrı konu tabi  :suclu:  :suclu:

мiŁenα.

aynen ırmak gıbı dusunuyorum...

aycacım dantel deıl dedıgın gıı ıncıklı boncuklu ortuler sneınkıler....

ama cıdden mutfaktakılerı ındır daha gzuel durr :D

buardaa  burcakkk kendını heba ettın kusum :ehi: :ehi:

:love9: :love7: :love9:

кคг๔єlєภ ♥ ♥

Alıntı yapılan: ırmak184 - 27 Ağustos , 2009, 13:07:45
burcakcım sana katılıyorum bnde hiç sevmiyorum örtüyü hele mutfak dolaplarında hiç sevmiyorum,evlendgimizde mutfak dolaplarına örtü koydular,yatak odasına dolabın üzerine annem yorganları yastıkları koydu gelen görsün hani ceyiz göüzksün diye,1 ay gecti hopppp yorganlar hurclara ötürler cekmecelere hemen kaldırdım,fazlalık geliyor bana ya,bazı yerlere yakısıyor o ayrı konu tabi  :suclu:  :suclu:
OH BE NIHAYET BEBEGIM YA BENM GIBI DUSUNEN BIRI DAHA CIKTI  :opucuk: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16:ESKIDENMIS ORTU FALAN DUSUNSENE ESYALAR MODERN AMA USTUNDE KANAVICEDANTEL :ehi: :ehi:
KIZLAR SAKIN YALIS ANLAMAYIN ESYALAR KLASIK OLSA BNDE SEVIYORUM DANTELI
AMA MUTFAKTA DEGIL TABI :suclu: :suclu:

NASILSIN IRMAKCIM BU ARADA KOLAY GELSIN BOYA YAPILIYOMUS ZORDUR HAYATIM ALLAH KOLAYLIK VERSIN

кคг๔єlєภ ♥ ♥

Alıntı yapılan: ♥ღ.AyŞe.ღ - 27 Ağustos , 2009, 13:10:41
aynen ırmak gıbı dusunuyorum...

aycacım dantel deıl dedıgın gıı ıncıklı boncuklu ortuler sneınkıler....

ama cıdden mutfaktakılerı ındır daha gzuel durr :D

buardaa  burcakkk kendını heba ettın kusum :ehi: :ehi:
VALLA AYSEM YAAAAAAAAAAAAA NERMIS BANA KENDINI BEGENMIS DESI;;

мiŁenα.

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ayıp nermıs kndını begenmıs demeseydın

kendını begenmıs ukala deseydın :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

ırmak184

ii canım benim sen nasılsın,ah ah zorrr hemde nasıl ama temizlik oluyor o ayrı konu  :k06:  :k06: bir ki güne biter herhlade..
incikliboncuklu bendede var bir tek salonda,danteli cocuklugumdan beri hiç sevmedim sevmeyecegimde  :cildir:  :cildir:

кคг๔єlєภ ♥ ♥

Alıntı yapılan: ♥ღ.AyŞe.ღ - 27 Ağustos , 2009, 13:13:21
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ayıp nermıs kndını begenmıs demeseydın

kendını begenmıs ukala deseydın :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
SAGOL

ırmak184

bu arada kybele evin cok cici,mobilyaların cok güzel,allah agız tadıyla oturmayı nasip etsin  :opucuk:  :opucuk:
balkız seninde evin cok sirin allah ikizlerinle yeni evinde güle güle oturmayı nasip etsin  :opucuk:

мiŁenα.

bende sevmıyorum sevmem hele bıblo felan fazlalık sevmıyorum..

KybeLe

ay ben cok severim öyle seyleri. süslü püslü seylere bayılırım. gidemedim bu arada hala burdayım..Irmakcım sagol cnm.
Oğluşuuumm :)

ırmak184

Alıntı yapılan: ♥ღ.AyŞe.ღ - 27 Ağustos , 2009, 13:27:52
bende sevmıyorum sevmem hele bıblo felan fazlalık sevmıyorum..

aynen ayseee  :icon_thumright: