Evim Evim Güzel Evim

Başlatan кคг๔єlєภ ♥ ♥, 04 Ağustos , 2009, 16:17:24

« önceki - sonraki »

burcuş

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

burcuş

Kızlar neden artık evlerin fotolarını koymuyoruz bu arada yawww ?? Koyalım ben akşamm koycammm

can yine cannnn

Alıntı yapılan: ♥..AyŞe..♥ - 25 Ağustos , 2009, 10:35:55
senın vurdugun yerde uuzun uzun cubuklar bıtıyor hafıfte agrı yapıyor nermısım :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
Alıntı yapılan: ♥..AyŞe..♥ - 25 Ağustos , 2009, 10:39:37
:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

bız cok yasayalım emı
Alıntı yapılan: ♥..AyŞe..♥ - 25 Ağustos , 2009, 10:55:56
:ehi: :toothy10: :toothy10: :ehi: :ehi: :ehi:yaşıcaz sanırsam :ehi: :ehi: :ehi:
evettttttttttttttt evettttttttttttttt evetttttttttttttttttt  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
can dediklerim....

can yine cannnn

Alıntı yapılan: burcuş - 25 Ağustos , 2009, 10:57:50
Kızlar neden artık evlerin fotolarını koymuyoruz bu arada yawww ?? Koyalım ben akşamm koycammm
kaçaklara söyle mesela ayşeye :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7:
can dediklerim....

burcuş

Onun sözü var kocişi gelsin akşam göbişini koycak veeeee evinide koyaaarrrr inşallah nermişimmmmmmmm  :opucuk: :toothy10: :love9: :flowers: demi ayşeeeemm

мiŁenα.

koycam koycam hanıgınız nereye ıstıyorsunuz :toothy10: :toothy10: :toothy10:  :toothy10: :ehi:

burcuş

кคг๔єlєภ ♥ ♥

:caca: :caca: bak hala burda sohbet edıolar yaaaaaaaaaaaaaaaaa :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1:
ulen meleklere gıtsenıseeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :cussing: :cussing: :cussing: :cussing: :cussing:

мiŁenα.

indir ule nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn o sopayııııııııııııııııııııı :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

kucagında götür giderimmm sıkıyosa kaldır beni burdan :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

burcuş

кคг๔єlєภ ♥ ♥

Alıntı yapılan: ♥..AyŞe..♥ - 25 Ağustos , 2009, 11:40:05
indir ule nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn o sopayııııııııııııııııııııı :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

kucagında götür giderimmm sıkıyosa kaldır beni burdan :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :icon_thumright:

мiŁenα.

sende o bünye varmı bu koc popoyu kaldırcakkkk.... :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

can yine cannnn

can dediklerim....

кคг๔єlєภ ♥ ♥

kaldırıım anammmmmm
yeterkıs en ol kaldıracagım :ehi: