27 Nisan , 2024, 19:15:07

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Arkadaşımla Şakalaşırken Hamile Kaldım :)

Başlatan burcuş, 04 Ağustos , 2009, 16:04:50

« önceki - sonraki »

burcuş

Samsun'da geçen yıl tanışan lise 1'inci sınıf öğrencisi Ş.T. ile lise son sınıf öğrencisi A.E.A., arkadaşlıklarını kısa sürede ilerletti. Tanıştıktan 3 ay sonra A.E.A.'nın evine giden iki genç, kendi ifadelerine göre 'şakalaşmaya' başladı, ardından cinsel ilişkiye girdi.

Aylar geçtikçe karnı büyüyen Ş.T., ağrılardan şikayet edince ailesi tarafından doktora götürüldü ve hamile olduğu ortaya çıktı. Şikayet üzerine A.E.A. tutuklanıp cezaevine gönderildi.

GEREKİRSE ONUNLA EVLENİRİM

Samsun 1'inci Ağır Ceza Mahkemesi'nde 'ırza geçmek' ve 'alıkoymak' suçlarından 10 yıl ağır hapis istemiyle yargılanan A.E.A. savunmasında, 'Gerekirse onunla evlenirim' dedi. Erkek çocuk dünyaya getiren Ş.T. yazılı ifadesinde, 'Şakalaşırken öpüşmeye başladık. Elbiselerimi çıkarmam için beni ikna etti. Ben soyunduktan sonra o da elbiselerini çıkardı. Daha sonra seviştik. Ancak cinsel ilişkiye girdik mi bilmiyorum. Beni kandırarak ilişkiye girdiği için sanıktan şikayetçiyim' dedi. Ş.T.'nin yaşının tespiti ve bebeğe DNA testi yapılması için duruşma ertelendi.

bebişim06

şuna bak ya biz yıllardır bekleyelim hamile kalabilmek için millet şakalaşırken hamile kalıyo çok ilginç :) :toothy10:
hoşgeldin oğluşum biriciğim  29+4

AککORTįє

Alıntı yapılan: gonca06 - 04 Ağustos , 2009, 16:36:10
şuna bak ya biz yıllardır bekleyelim hamile kalabilmek için millet şakalaşırken hamile kalıyo çok ilginç :) :toothy10:

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

мiŁenα.

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

valla aynen ole allahım sen koru bole seylerden anne olcaz

:love9: :love7: :love9:

bebişim06

hoşgeldin oğluşum biriciğim  29+4

can yine cannnn

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
aklıma annemin bir lafı geldi bunu okuyunca baban üstüme ceketini atsa hamile kalıyodum bunlar ceket atmamış ama ne attığı belli zaten :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
can dediklerim....

burcuş

sarisinn

bu nasıl bi şaka.eşşek şakası galibaaa.böyle kuş beyinliler anne oluyo işte

Balböceği

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Saka gibi bende bugun ogrendim boyle bi haber

kiz evleneli 2 ay bile olmadi 7 aylik dogum yapmis  :-ooo :-ooo :-ooo

derbeder

genelde o isi hallettikten ve hamile kaldiktan sonra apar topar yangindan mal kacirir gibi evleniliyor. sonra kiz 7-8 aylik dogum yapiyor, erken dogum oluyor  :laughing7: bu isler boyle yaneh  ;D
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

Balböceği

Alıntı yapılan: angel81 - 02 Kasım , 2010, 16:54:45
genelde o isi hallettikten ve hamile kaldiktan sonra apar topar yangindan mal kacirir gibi evleniliyor. sonra kiz 7-8 aylik dogum yapiyor, erken dogum oluyor  :laughing7: bu isler boyle yaneh  ;D
Duydum ilk once inanamadim ama dogum haberi gelince sok oldum

bu dedigim kizin biraz salakca bisey evlerden irak anam beni bile sollamislar  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Laura

βαlκιz

Alıntı yapılan: Laura - 05 Kasım , 2010, 16:10:41
tesekkürler cok güzel bir yaziydi :icon_thumright:
:-ooo :-ooo neresi güzel yazıkk lise ögrencilerinin yaptıgına bak şaka he al sana şakaa  :caca: :caca:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Balböceği

Alıntı yapılan: -BALKIZ- - 08 Kasım , 2010, 05:23:14
Alıntı yapılan: Laura - 05 Kasım , 2010, 16:10:41
tesekkürler cok güzel bir yaziydi :icon_thumright:
:-ooo :-ooo neresi güzel yazıkk lise ögrencilerinin yaptıgına bak şaka he al sana şakaa  :caca: :caca:
:-\ :-\ :-\