Zonguldaklı yokmuuuuuuu ????

Başlatan yeliz&osman, 14 Eylül , 2007, 19:38:55

« önceki - sonraki »

yeliz&osman

Zonguldaklılar nerdesinizzzzzzzzzzzz  :crybaby2:    :dontknow:

bengü

burdayiz bacim cok sükür bi zonguldakli buldum.neresindensin bakem.
mutlu olmak icin gülmeyi bekleme

ponçik

benim annemde çaycumalı
eskiden yazın tailde gelip 3 ay kalırdık
şimdi senede bi kere anca gidebiliyoruz
en son temmuzda  gitmiştik sanırım  :sunny:

bengü

caycuma biraz uzak kaliyo ben merkezdenim canim okadar özledimki oralari topragina kurban olayim zonguldagin.

yeliz&osman

bengü

hadi ya tam olarak neresin ben kozlu toppasinda oturuyodum kizken sen.

yeliz&osman

yakınız bende kozlu güney mahallesinde oturuyorum istanbuldan burya gelin geldim

bengü

hadi ya güney mahallesine cok gittim kiz arkadasim vardi orada tasbacadada ananemler oturuyodu dayimlarda güney mahallesinde oturuyolar ay canim cok sevindim nekadar oldu gelin geleli.oralari cok özledim izine gelirsem görüsebiliriz annemlarde kilic mahallesine yakin oturuyolar.güney mahallesinden cok arkadasim oldu okuldan ya cevap vermek zorunda degilsin ama kiminle evlendin belki tanirim.

yeliz&osman

Alıntı yapılan: bengü - 04 Aralık , 2007, 17:28:31
hadi ya güney mahallesine cok gittim kiz arkadasim vardi orada tasbacadada ananemler oturuyodu dayimlarda güney mahallesinde oturuyolar ay canim cok sevindim nekadar oldu gelin geleli.oralari cok özledim izine gelirsem görüsebiliriz annemlarde kilic mahallesine yakin oturuyolar.güney mahallesinden cok arkadasim oldu okuldan ya cevap vermek zorunda degilsin ama kiminle evlendin belki tanirim.

Canım yaklaşık bir buçuk senelik evliyim izne gelirsen bende seninle tanışmayı isterim soner boz eşimin adı belki tanırsın

bengü

yok canim tanimadim ben acaba dedim benim okul arkadaslarindan biriyle evli cikmasin ne güzel olurdu.insallah izine gelebilirsem mutlaka görüselim.benim dayim oturuyodu orada sanirim hala oturuyo erol darda karisi suna ben sana tanidiklarimi sayayim belki tesadüf sende tanirsin havva büyükdüz diye bi kiz arkadasim vardi evlendi yeni songül kocer di sanirim soyadi oda kiz arkadasimdi okuldan daha cok kisiyi taniyorum aslinda ama simdi aklima gelmiyo

yeliz&osman

yok canım ya hiç birini tanımıyorum eşim şuanda uyuyor belki o tanırdı sonuçta onlar senelerdir burdalar ama yarın sorucam belki saydığın isimlerden birini tanıyordur  :dontknow:

yeliz&osman

bengücüm eşimde tanımıyor ama olsun izne geldiğinde kısmet olursa gercekten tanışmak isterim  :opucuk:

bengü

bende isterim canim zaten yakiniz annemler simdi kilica yakin oturuyolar tasindilar heralde karsi karsiyasiniz.dispanserin arkalarindami oturuyosunuz yoksa daha yukardami.

yeliz&osman

dispanserin yukarsında alparslan ilköğretim okulu var okulun az yukarsındayız

bengü

ya biliyorum orayi carsiya yakinmissiniz.insallah bi gün tanismak nasip olur canim cok özledim oralari. :crybaby2: