29 Nisan , 2024, 03:50:10

Haberler:

www.facebook.com/bebegimonline Bebegimonline.com'u Facebook'ta da takip edin!

MERHABA

Başlatan yeliz&osman, 14 Eylül , 2007, 17:27:20

« önceki - sonraki »

yeliz&osman

Merhaba arkadaşlar ben yeni üye oldum umarım hoş vakit geciririz ben 37 günlük anneyim cok güzel bi şey bu ALLAH herkese nasip eder bu duyguyu İNŞALLAH

semra

hosgeldin canim aramiza :flowers:allah anali babali büyütmeyi nasip etsin :amin:isteyen herkesede bebis versin :amin: :binkybaby:coktatli :nazar: :nazar: :-*

(¯`•._.• ( zuzzuu ) •._.•´¯) ,

Canım  aramıza hoşgeldin  :flowers:  :flowers: Hayırlısı olsun darısı benim başıma  2 ay sonra bende kavuşçam bebişimi inşallah,karkop senin bebişin çok sağlıklı görünüyor  :nazar:.  Allah bağışlasın  :amin:

irem eren

aramıza hoşgeldin canım. :flowers:allah bebişine hayırlı uzun ömürler versin.mis gibi kokuyordur şimdi bayılırım bebek kokusuna :wave:

duru boncuk

merhaba canım hoşgeldin aramıza bebişinin ismi ne benimde 3 aylık bi kızım var zeynep duru bebişin ve seni :opucuk: :opucuk: :opucuk:

jbdun

canım hoşgeldin aramıza,
maaşallah çok tatlı bebişin  :nazar: Allah analı-babalı büyütüsün  :amin:
güzel paylaşımlar diliyorum...

yeliz&osman

:love7:Teşekkürler arkadaşlar cok şükür bebeğim iyi bir sorun yok  şimdilik yarım kırk günlük olcak henüz cok önemli bi sorun yaşamadık sadce yeterli anne sütü almıyo mamayla besleniyo süt yetersiz bebeğimin ismi  OSMAN BURAK hepiniz bebeğini çocuklarını ALLAH bağışalsın ALLAH analı babalı büyütsün  :love7:

irem eren

bak melis halletmiş süt sorununu emzirmeyi bırakma süt mutlaka olur bide herşeyden ye.kendini emzirdikten sonra ver mamayı :flowers:

yeliz&osman

evet aynen öle yapıyorum önce emziriyorum daha sonra mama veriyorum her fırsatta emziriyorum emzirdikçe süt çoğalır diyorlar ben de sabırla çoğalmasını bekliyorum  :sad1:

irem eren

aman canım sakın benim düştüğüm hataya düşme sende benim oğlum emsin diye beklerken çocuğumun açlıktan midesi küçüldü iğne ipliğe döndü pes ettim verdim mamayı olmuyorsa zorlamanın anlamı yok.doktorunla konuş hiç değilse akşamları mama ver açlıktan zayıf düşüp hasta olmasın

Almiş'inAnniş'i

Aramızxa hoşgeldiniz  :flowers:

sık sık emzirmeni tavsiye ederim  ;)

burcu-emir

canım aramıza hoşgeldin  :flowers: osman burak bey pek bi tatlı maşallah  :nazar:  :nazar:

melisim

merhaba karkop. bak ayni durumdaydim bende birkac hafta önce ama cok sukur sutum geldi simdi. sana bir tavsiyede  benden. bir gün ayarla kendine ama sen ve bebegin yalniz kalin. ve  o her agladiginda süt ver ve sakin mamaya dokunma. sadece süt ver. bebegin cok aglayacak ama sabret ve  sik sik emzir. diger günlerde yawas yawas mamayi azalt. ben öyle yapmistim ve artik hic mama vermiyorum. ve benim actigim konulari oku.orda baska arkadaslarin cok yararli tawsiyeleri var. ikiside tanisma bolumunde...

sana bol sans ve sabir diliyorum... :amin:
HER YENI GÜN GÜZEL BIR GÜLÜCÜK,HER GÜLÜCÜK YENI BIR UMUT BENIM ICIN...

yeliz&osman

Alıntı yapılan: melisim - 26 Eylül , 2007, 15:12:46
merhaba karkop. bak ayni durumdaydim bende birkac hafta önce ama cok sukur sutum geldi simdi. sana bir tavsiyede  benden. bir gün ayarla kendine ama sen ve bebegin yalniz kalin. ve  o her agladiginda süt ver ve sakin mamaya dokunma. sadece süt ver. bebegin cok aglayacak ama sabret ve  sik sik emzir. diger günlerde yawas yawas mamayi azalt. ben öyle yapmistim ve artik hic mama vermiyorum. ve benim actigim konulari oku.orda baska arkadaslarin cok yararli tawsiyeleri var. ikiside tanisma bolumunde...

sana bol sans ve sabir diliyorum... :amin:

Cok teşekkürler melisim önerini dikkate alıcam ve uygulamaya calışıcam benim yanlız kalmam biraz zor olcak ama en azından deniycem

ela_su048

allah bağışlasın ikinizde aramıza hoşgeldiniz ve ne iyi ettinizde geldiniz.inşallah banada verir allah.