28 Nisan , 2024, 23:26:56

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

bebeğim düşüyoooo:((((

Başlatan duru_0, 03 Ağustos , 2009, 16:20:15

« önceki - sonraki »

duru_0

arkadaşlar beta hcg değerim düşüyooo:((( bebeğim ellelerimin arasından kayıp gidiyooo ve ben hiç birşey yapamıyorum:((((hayal kırıklığı yaşamak çok kötü... okadar sevinmiştimki hamileyim diyee...ama gidiyo işte :y25: :y25:

perçem

Alıntı yapılan: duru_0 - 03 Ağustos , 2009, 16:20:15
arkadaşlar beta hcg değerim düşüyooo:((( bebeğim ellelerimin arasından kayıp gidiyooo ve ben hiç birşey yapamıyorum:((((hayal kırıklığı yaşamak çok kötü... okadar sevinmiştimki hamileyim diyee...ama gidiyo işte :y25: :y25:
canım çok üzüldüm inan benimde olmuştu böyle bi durumum bundan 3 sene önce kanda düşüktü ve bi anda uçup gitti meleğim ondan sonrada bidaha hamile kalamadım allaha dua et canım bol bol çiğ yumurtaya can katan allah dualarını duyar elbet çok geçmiş olsun canım
meleğim gelde hasretimi bitir

burcuş

Canım çok üzüldüm :( Kendine dikkat et ne olur ... :y25:

****EMOŞİNN****

üzme kendini dua et hayırlısı olsun canım

hasretALİ

slm arkadaşım durumuna çok üzüldüm allahım herşeyin hayırlısını versin bende bebeğimi kaybetmiştim seni anlıyabiliyorum ama dr ne dedi bilmiyorum ama kan değerin düştüyse o gebeliğin hemen sonlanmaası gerek diye biliyorum

duru_0

dr gidişatı takip edicez dedi..2 gün sonra tekrar tes yaptırıcam..büyük ihtimallle kendiliğinden düşücek dedi...:(((

hasretALİ

bencedüşük yapmayı bekleme gebeliğin bozulmuşsa kürtaj yaptır canım düşük hem çok zormuş hemde tekrarlar diyolar git direk kürtaj yaptır hiç acı çekme hem düşük yapsn bile yine içini temizlicekler kürtaj gibi bunu biliyomusun kürtaj zaten 1 5 dk sürüyo hemde bişey hissetmiyosun...

demoşşş

canım çok üzüldüm durumuna umarım herşey yoluna girer bol bol dua et canım bundada bi hayır var demekki :(

duru_0

tesekkür ederim arkadaşlar...dr. moralimi çok bozdu..bu durumun  sebebini sorduduğpumda bilemeyiz diyor ama bir sürü olasılık saydı..bunlardan bir tanesi rahim içindeki reseptörlerin bebeği tutamamamasıymış..ve bu durumun çaresi yokmuş..eüer bende bu varsa ömür boyu bebek sahibi olamıcakmışım..saattlerdir ağlıyorum..alt üst etti beni dr..böyle birşey duydunuzmu hiç?

****EMOŞİNN****

canım alah nasıl isterse öyle olur morelini bozma hayırlısı olsun

hasretALİ

ben bu zamanları geçirdim arkadaşlar allahım hakkınızdaki herşeyin hayırlısını versin moralinizi bozmayın ne kesinlikle hamile kalamzsın diyip de kalanlar var demi?sizlerin sağlığınız çok çok daha önemli herşey geçiyo unutuluyo tekrar başa dönüyoruz  sil baştan yani

can yine cannnn

selam duru_0.................
inanki çok üzüldüm ne umutlarla bekle sonra
ufffffffffffffffffff :sad1: :sad1: :sad1:
ama bir şey söylemek istiyorum benim başıma böyle birşey gelmesede ben kürtaj olmandan yana değilim bırak rabbim neyi hayırlı kılmışsa o olsun canım kim bilebilirki rabbimden başka belki tutunacaktır bebeğin ben yerinde olsam beklerdim canım sevgilerle.......................
can dediklerim....

duru_0

psikolojim çok bozuldu gece uyumadan sabaha kadar ağladım..eşimde çok üzülüyo bu duruma...neden bizim başımıza geliyo bu....acaba çocuk sahibi olabilecekmiyim bir gün?

AککORTįє

allah tan ümit kesilmez canım nolur üzülme.Allah sabır versin valla diyecek bişey bulamıyorum

мiŁenα.

canım hemen kendını koyverme bekle allhtan ümit kesilmez

:love9: :love7: :love9: