27 Nisan , 2024, 16:26:04

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

ramazan ayınız mubarek olsun

Başlatan duru boncuk, 12 Eylül , 2007, 23:14:37

« önceki - sonraki »

duru boncuk

12 Eylül , 2007, 23:14:37 Son düzenlenme: 13 Eylül , 2007, 14:29:40 özgül-duru
merhaba hanımlar ramazan ve bayram kutlamalarınız için bekliyorum herkesin mübarek ramazan ayını ve bayramını kutluyorum  :opucuk: :opucuk: :opucuk:
bayramda nereye gideceksiniz biz kızımla istanbula teyzesini ziyarete gidiyoruz nasip olursa :muzz: :muzz: :occasion16:

irem eren

tamam ramazanı anladım da bayrama daha var be özgülüm acalen ne yoksa yokmusun bayramda burda :flowers: :flowers: :flowers:

ilknur

tum islam alemının ramazanı mubarek olsun allah herkesın dualarını kabul etsın hayırlı ramazanlar

ilknur

özgül buraya acmışsın ramazan kutlaması için hiç gormedım ınankı kutlamalara bende acmıştım  tum ıslam alemının ramazanı mubarek olsun hayırlara vesıle olsun inşallah

sibell&gökhan

AMİN BÜTÜN HERKEZE HAYIRLAR GETİRİR İŞALLAH.RAMAZAN AYIMIZ MÜBAREK OLSUN ALLAH DUALARIMIZI ORUÇLARIMIZI YAPILAN BÜTÜN İBADETLERİ KABUL EDER İŞALLAH... :amin:

sude

amin tuttugumuz orucları kıldıgımız namazları ettıgımız duaları alahım kabul eder ınsallah.hayırlara vesıle olsun ınsallah ramazan ayımız.allahım butun evlat ısteyenlerı evlatlarına kavustursun kımsenın kucagını boş bırakmasın ınsallah :amin:
PRENSESİM GUZEL KIZIM CEYLİNİM
PRENSİM CANIM OĞLUM KERİMİM
AŞKIM CANIM KOCAM İYİKİ VARSINIZ

duru boncuk

amin canım sağol yeni gelenler de görsün diye buraya açtım ben seninkini görmemiştim ama olsun iki tane olsun :opucuk: :opucuk:

ilknur

sibel ve sude amin :amin: inşallah dualarımız kabul olur ve çocuk isteyen herkese allahım versın kimseyı cocuksuz bırakmaz inşallah :amin:

sibell&gökhan

-Butterfly-

irem eren

oralarda ramazanın tadı da yok dimi

-Butterfly-

malesef canimm yokk ..sadece ramazaninmi bayramda bayram oldugunu unutuyoruz :) sadece ese dosta telefon aciyoruz ancak o sekilde bir bayram heyecani oluyor...

gerci burda yasamakta bizim secimimiz ama insan kendi kulturunu ozluyor...

duru boncuk

besecim oraya neden gittiniz bilmiyorum ama en azından bayramlarda gelseniz hem ayberk içinde iyi olur beyramın nasıl bişey olduğunu anlar onu mahrum bırakmayın bu zevkten :occasion16: