BOŞ GEBELİK YAŞAYAN VARSA BANA YARDIMCI OLABİLİRMİ

Başlatan bircan, 31 Temmuz , 2009, 11:18:53

« önceki - sonraki »

bircan

BEN BOŞ GEBELİK YAŞADIM VE 24 HAZİRANDA KESEYİ ALDILAR İLAÇLA DÜŞÜRDÜLER KALAN PARÇALARIDA KÜRTAJ YOLUYLA ALDILAR DR. BANA 3 AY ARA VERİN DEDİ BEBİŞ İÇİN AMA BENİM İÇİMDEN HİÇ AMA HİÇ BEKLEMEK GELMİYOR SİZCE BEKLİYİEYİMMİ ... VE DE BEBEK ALINDIKTAN NE KADAR SONRA REĞLİ OLMAM GEREK BENİM 5 HAFTA GEÇTİİ BEBEK ALINALI ( BU ARADA ALLAH KİMSEYE YAŞATMASIN BÖYLE BİŞEY ÇOK KÖTÜ Bİ DURUM O KADAR İSTEYİPDE BÖYLE OLMASI)

demoşşş

Alıntı yapılan: bircan - 31 Temmuz , 2009, 11:18:53
BEN BOŞ GEBELİK YAŞADIM VE 24 HAZİRANDA KESEYİ ALDILAR İLAÇLA DÜŞÜRDÜLER KALAN PARÇALARIDA KÜRTAJ YOLUYLA ALDILAR DR. BANA 3 AY ARA VERİN DEDİ BEBİŞ İÇİN AMA BENİM İÇİMDEN HİÇ AMA HİÇ BEKLEMEK GELMİYOR SİZCE BEKLİYİEYİMMİ ... VE DE BEBEK ALINDIKTAN NE KADAR SONRA REĞLİ OLMAM GEREK BENİM 5 HAFTA GEÇTİİ BEBEK ALINALI ( BU ARADA ALLAH KİMSEYE YAŞATMASIN BÖYLE BİŞEY ÇOK KÖTÜ Bİ DURUM O KADAR İSTEYİPDE BÖYLE OLMASI)
canım çok geçmiş olsun durumuna çok üzüldüm inşallah en kısa zamanda Allahım sana hayırlı bi evlet verir

can yine cannnn

selam canım bence beklemelisin hem sağlığın açısından hemde tekrar hamile kalırsan onun daha sağlıklı bir şkilde dünyaya gelebilmesi için bu şart canım dr dinle ve sabırlı ol rabbim en kısa sürede yüzüne güler inşallah :opucuk: :opucuk:
can dediklerim....

yapraks

benımde bugun 6. haftam ama bebek yok sadece kese var..okadar moralım bozukkı anltamam acı bısey cok taktım cuma gunu tekrar gıdıdcem ne kadar beklenıyoor acaba?

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

Alıntı yapılan: yapraks - 09 Kasım , 2010, 11:52:03
benımde bugun 6. haftam ama bebek yok sadece kese var..okadar moralım bozukkı anltamam acı bısey cok taktım cuma gunu tekrar gıdıdcem ne kadar beklenıyoor acaba?

canım bende 6+o ken gitmiştim kese ve yolk oluşmuştu embriyoda oluşmak üzere dedi doktor 10 gün sonra çagırdı benıde,bu hafta 10 gun oluyor gideceğim inşallah
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

pırıl

eğer doktorun bekle dediyse mutlaka vardır bir bildiği..tabi bu benim görüşüm.alalh en kısa zamanda sanada sağlıklı bir evlat versin. :amin:

ozlem326

bende sanırım aynı şeyi yaşıyorum dün kanamam da başladı ama hala bebek yok kese boş..ve doktorum almak içimden gelmiyo dio..hafta içi yine gitcem ve büyük iht.aldırcam:(

krizantem84

bayanlar hepinize cok gecmis olsun umarim hersey gönlünüzce olur... :amin: :amin: :amin: :amin: