bebeklerimi kaybettim

Başlatan nena, 16 Temmuz , 2009, 20:07:30

« önceki - sonraki »

nena

slm kızlar aranıza yeni katıldım site hakkında bişey bilmiyom banada yardım ederseniz sevinirim.ben 1,5 aylık bebek düşürdüm.1sene sonra 2.bebeğime hamile kaldım oda 3 aylık karnımda ölmüş ben her hafta özel dr.ye gitmeme rağmen doktrum bebeğimimin sağlıklı ama zayıf olduğunu söyledi.başka bir doktorda bebeğimin 1.5 ay önce öldüğünü öğrendim.şuan bebek istiyoruz.ne olur aynı acıyı yaşamam için bildiğiniz bişey varsa yardım edin kızlar

•·.·´¯`·.·• €ß®ULÏ •·.·´¯`·.·•

16 Temmuz , 2009, 20:36:56 #1 Son düzenlenme: 16 Temmuz , 2009, 21:37:27 ebruli
canım benim çok gecmiş olsun bende aynu durumları yasadım 3  hamillelik geçirdim 2 si düştü geçen ayda 9 haftalıkken   bebeğim kalbi durdu ve tam gelişme gösteremediği içinde kürtaj oldum ne yazıkkki seni çok iyi anlıyorum allah sabır versin çok üzücü bir durum  :crybaby2:

ırmak184

canım cok gecmiş olsun bende ocak ayında 2 aylık bebegim karnımda öldügü için kürtaj olmak zorunda kaldım,şimdi 7+3 günlük hamileyim doktor şimdilik bebek iyi gelişiyor dedi iyi düşünmeye calışıyorum ama hala korkularım var tabi,hayırlsıyla kucagıma alana kadarda korkularım devam edecek,allah kimsenin kucagını boş bıraksın herkese hayırlı evlatlar nasip etsin :amin:  :amin:

мiŁenα.

canım benım cok uzuldum....

ıns en kısa surede hayırlı evlatların olurr :amin: :amin:

allah sabır verısn canımm  :aferin:

:love9: :love7: :love9:

betüs26

nena canım öncelikle çok geçmiş olsun allah birdaha yaşatmasın seni çok iyi anlıyorum benim yaşadıklarım dahada zordu ama napıcaksın belkide benden de daha kötü şeyler yaşayan arkadaşlarımız var yani beterin beteri var konumu okuya bilirsin  tekrar yazmıyayım çoğu arkaşımız biliyuo onları sıkmak istemem valla yapman  gereken şey önce kendine çok iyi bir doktor seçmek ben hepsine muayene amaçlı gidiyorum bakıyorum taki güveneceğim kişiyi bulana kadar arıcam

eftelya79

Alıntı yapılan: nena - 16 Temmuz , 2009, 20:07:30
slm kızlar aranıza yeni katıldım site hakkında bişey bilmiyom banada yardım ederseniz sevinirim.ben 1,5 aylık bebek düşürdüm.1sene sonra 2.bebeğime hamile kaldım oda 3 aylık karnımda ölmüş ben her hafta özel dr.ye gitmeme rağmen doktrum bebeğimimin sağlıklı ama zayıf olduğunu söyledi.başka bir doktorda bebeğimin 1.5 ay önce öldüğünü öğrendim.şuan bebek istiyoruz.ne olur aynı acıyı yaşamam için bildiğiniz bişey varsa yardım edin kızlar

canım benim çok geçmişler olsunn..allah sabırlar versin..umarım sağlıklı bir şekilde allah nasip eder..