27 Nisan , 2024, 17:48:23

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

iftar menüsü aranıyor

Başlatan irem eren, 11 Eylül , 2007, 19:31:18

« önceki - sonraki »

irem eren

ramazan geldi.misafirler davet edilecek yemekler-tatlılar yapılacak herzaman aynı yemekleri yapmak istemiyorum :sad1: :sad1:ne olurrrrr yardım edin
   güzel menüler bekliyorum.bu konularda pek becerikli sayılmamda :crybaby2: :crybaby2:

irem eren

hadi arkadaşlar benim davete bir an önce başlamam lazım.hala hiç bi fikrim yoooooook
yardımlarınız acilen bekleniyo :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower:

Tebessüm :)

şöyle bir menü olabilir; mercimek çorbası, kuzu etli taze fasulye, tavuk veya mantar sote, patates püresi, pilav ve kayısı kompostosu. tatlı olarak tabiki güllaç.ben sebze yemekleri konusuna biraz tarif yazmıştım, orda bir karnıbahar salatası var bir bak ona, tavsiye ederim. ;)

sinemsin

merhabalar.
ben bu siteye yeni üyeyim............
size şöyle bir tarif önerebilirim.
dumanı üstünde bir tarhana çorbası
içli (sebzeli) pilav
köri soslu tavuk sote
patates kızartması
göbek salata
tatlı olarkta tavuk göğsü öneririm. (hafif bir tatlı olduğu için)

irem eren

sağolun arkadaşlar çok makbule geçti.
siz hergün yaptığınız menüyü yazın bana.açlığa dayanamıyorum kafam iyice duruyo hiç çalışmıyo :hungry: :hungry: :hungry:

irem eren

ramazanda en korktuğum şeydir yemeklerin ziyan olup çöpe gitmesi.çok dikkat etmeme rağmen mutlaka azda olsa bazıları gidiyo çöpe.bunun için bi çözümünüz olabilirmi acaba :dontknow: :dontknow: :dontknow:

(¯`•._.• ( zuzzuu ) •._.•´¯) ,

Bende bir menü yazayım bari
Ekişili kestirmeli tavuk çorbası
Kıymalı Orman Kebabı
Nohutlu pilav
Patatesli Kıymalı Sütlü Börek
Patlıcan Közlemesi Yeşil Salata
Üzüm Kayası, hoşafı

Tatlı menüsü muzlu rulo pasta (Çok hafif ve güzel oluyor)  :hungry:  :hungry:

irem eren

canım sağolda şunların bi tarifini versen :muzz: :muzz:

sinemsin

herkeze günaydın......
bugünde menü ben istiyorum arkadşlar yalnız mümkünse
kolay ve pratik bir menü olsun ben çalışıyom da.....
yemek için yalnızca 1 saatim olacak.

irem eren

valla senin işin iyice zor ozaman.ben bi günde yetiştiriyorum da birazcık :tongue3: :tongue3: :tongue3:

irem eren

komşunun menüsü
mercimek çorba
fırında tavuklu patates
sebzeli kuru fasulye
pilav salata ayran

semra

bügünkü menüm                                                                                                                                      sac kavurmasi                                                                                                                                          mantar corbasi                                                                                                                                         salata                                                                                                                                                   sarma baklava :hungry: :hungry:

irem eren

baklavayı kendinmi yapıyorsun.hamurunun içine ne koyuyorsun ben bi türlü tutturamıyorumda :BangHead: :BangHead:

irem eren

duru boncuk

bugünün menüsü
sucuklu kuru fasulye
pilav
çorba
salata
ya kızlar şu yemeklerin yanına pilavdan başka alternatif yokmu ya sıkıldım pilavdan yarına misafirim var hadi çoğaltın şu seçenekleri yaaaaaaa :honk: