1,5 YAŞINDAKİ KIZINI 5.KATTAN ATTI..!!

Başlatan ..BahaR●●, 15 Temmuz , 2009, 19:33:24

« önceki - sonraki »

..BahaR●●

1,5 YAŞINDAKİ KIZINI 5.KATTAN ATTI..!!   

Rize'de 1.5 yaşındaki kızı Şeyma Özalp'i, 5'inci kattaki evinin penceresinden aşağı attığı iddiasıyla tutuklanan anne Derya Özalp'in, minik kızı savurarak camdan dışarı fırlattığı belirlendi. Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin yaptığı inceleme sonrasında, cesedin bulunduğu yer gözönüne alınarak, minik kızın bedeninin ancak fırlatılarak atılması halinde binadan bu kadar uzağa düşebileceği belirtildi.

Portakallık Mahallesi Kubilay Sokak üzerindeki Kurtuluş Apartmanı'nda 27 Haziran 2009 günü meydana gelen olayda, 1.5 yaşındaki Şeyma Özalp, 5'inci kattaki evlerinin penceresinden düştü ve beton zemine çarparak can verdi. Görgü tanıkları, anne Derya Özalp'in bebeği pencereden attığını ileri sürünce 38 yaşındaki Derya Özalp tutuklandı. Ancak Özalp suçlamaları kabul etmedi ve kızının kendi başına pencerenin yanındaki sandalyeye çıkmış olabileceğini, buradan da pencereye ulaşarak düştüğünü ileri sürdü.

RAPORA GÖRE PENCEREDEN FIRLATMIŞ

Rize Emniyet Müdürlüğü Olay Yeri İnceleme Şube Müdürlüğü ekipleri, olay yerinde yaptıkları inceleme raporunu savcılığa ulaştırdı. Raporda küçük kızın düştüğü yerin pencere ile arasındaki mesafenin gözönüne alındığında olayın ancak bedenin savrulması ile oluşabileceği görüşüne yer verildi. Küçük kızın sandalyeye, oradan da cama çıkarak düşmesi durumunda cesedin daha geride olması gerektiği, ancak tam aksine küçük kızın cansız bedeninin daha ileride olduğu raporda yer aldı. Görgü tanıklarının ifadelerini doğrulayan raporun, anne Derya Özalp'in küçük kızını camdan savurarak aşağıya attığı yönündeki kanaati güçlendirdiği belirtildi

..BahaR●●

Allah böyle annelerin cezasını versin inş.ne denirki başka biz olsun diye nasıl canla başla uğraşıoruz kadının yaptığına bakk evladın bu senin ya parcan.... :violent1: :violent1: :cussing:

мiŁenα.

yok yok kardesım anne deıl bunlar yaaa

herkez coocuk doguruyo
ama herkez anne olamıyor malesef :violent1: :violent1: :violent1:

:love9: :love7: :love9:

zeyneptalha

rabbim hidayet etsin başka söylücek kelime bulamıyorum ya sen 9ay karnında taşı dogur sonra camdan fırlat yuh ya
benim cocugumun ayagına taş degse benim canım ondan cok yanıyor
bir anlık sinirle bile olsa anne böyle bişey yapamaz ya
binlerce kişi bebek hasretiyle yanıp tutuşuyor böyle kendini bilmezlerde evladına kıyıyor
zaten gidipde bebegini aldıranlarıda anlamış degilim rabbim onlara öyle güzel bir nimet veriyor onlarda gidip aldırıyolar
rabbim böyle minicik canlara kıyanlara akıl fikir versin diyom başka söylücek kelime bulamıyorum ya

can yine cannnn

kızlar ben tanıyorum bu kadını bekarlık zamanında aynı binada ama o inşaat şirketinde bende laboratuarda çalışıyoduk adı derya kadının
evlenmiş boşanmış bir adamla evlendi adamın durumu iyiydi diye
kapalıydı açıldı 2 yıl çocuk istemedi sonra bu kızını yaptı sanırım hamileyken görmüştüm en son agresif ve tutarsız davranırdı bencede anne değil caniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
bende gazetede görünce şok oldum allah hidayet etsin ne diyim gidene yazık günah küçücük beden nelere maruz kalarak öldü çok yazık çokkkkkkkkkkkkkkkkkk
can dediklerim....

perçem

ALLAH BÖYLELERİNİN BELASINI VERSİN ANNE OLAMAZ BU KADIN YA BUNE CANİLİK BİZ KOKUSUNA HASRETİZ MİLLET CAMDAN ATAR ÖLDÜRÜR HATIRLARSANIZ BUNDAN Bİ AY ÖNCEDE KONYADAMIYDI HERALDE 6 YAŞINDAKİ ÇOCUK ANNESİNİ BAŞKA Bİ ERKEKLE YAKALIYOR SONRADA ÇOCUĞU ÖLDÜRMÜŞLERDİ BUNLARA BÖYLELERİNE DİYECEK HİÇ BİŞEY BULAMIYORUM
meleğim gelde hasretimi bitir

..BahaR●●

Rabbim böylelerini hidayet versin .......

мiŁenα.

NASIL BIR PSIKOLOJIYLE YAPTI BUNU BILMEMKI :violent1: :violent1:

..BahaR●●

ne psikolojiyle yaparsa yapsın ayşecim bu derece canilik olmaz istemiyorsan git kuruma bırak adi kadın...

sarisinn

allah belasını versin..işte böle insalar anne oluyo millet bebek diye çırpınırken...

can yine cannnn

kesinlikle haklısınız kızlar ben böyle
olaylarda ağzımı bozarım diye fazla yazmıyorum :violent1: :violent1: :violent1:
lanet olsun ya allah katında ne yapacak bunu düşünsün
bu dünya geçici 3 günlük orda görecek camdan küçük bebeği
atmanın ne demek olduğunu :violent1: :violent1: :violent1: :violent1:
can dediklerim....

ceyber

allah belasını versın onca ınsan cocuk dıye dırenırken o kendı cocuğunu asağa atıyo allah boylelellerını ıslah etsın ınsallah

мiŁenα.

cezasını hem burda hem dıger tarafta cekecek .........

raabbım affetsın :sad1: :'( :'( :'( :'(

armi

of ya böyle kisilere diyecek sözüm yok artik allaha haval ediyorum
d

bebişim06

şuna bak ya bizler burda çocuk diye çırpınıp dururken onca zorlu yollardan geçerken kadının yaptığına bak  :violent1:
evet bunları Allaha havale etmek lazım
ama nasıl bir vicdan var bu kadından anlamadım o senin canın kanın herşeyin ya nasıl onun canına kıyabiliyosun
Allah herşeyin hayırlısını versin  :amin: :amin: :amin:
hoşgeldin oğluşum biriciğim  29+4