polikistik over tedavisinde hamile kalan var mı

Başlatan tuana16, 11 Temmuz , 2009, 17:01:26

« önceki - sonraki »

>Gülbade<

мiŁenα.

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

kız bızım de ıse yaradıgımız yerler var :laughing7: :laughing7: :laughing7:

:love9: :love7: :love9:

>Gülbade<

ne gibi isler....yemek yap, ise git gel, evi temizle, alis veris.... eee baska herseyi yapa biliyoruz sadece anne olmayi beceremiyoruz :crybaby2:

мiŁenα.

>Gülbade<

cok kullanislimisiz canim benim... garanti de veriyorlar mi bizim icin  :ehi:

..BahaR●●

GÜLBADEM KOPTUM YAFFFF :toothy10: :toothy10: :toothy10: bak ben soğan suyunu içtim gerçekten çok yararı var sitede okuyınca poztif düşünür oldum ümidim yerine geldi 2.ay yine devam soğan suyuna o bitsin hemen inciri deniycem....

мiŁenα.

ÖMÜR BOYU GARANTİSİ  VAR ŞEKERİİM:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

>Gülbade<

Alıntı yapılan: ♥ღ♥∂üş ρєşιη∂єღ♥ღ - 16 Temmuz , 2009, 19:58:20
valla benim annem babam garanti belgesini vermeye unutmuslar sanirim, yada kocam caktirmiyor :ehi: :ehi:

Alıntı yapılan: BahaRx - 16 Temmuz , 2009, 19:31:36
GÜLBADEM KOPTUM YAFFFF :toothy10: :toothy10: :toothy10: bak ben soğan suyunu içtim gerçekten çok yararı var sitede okuyınca poztif düşünür oldum ümidim yerine geldi 2.ay yine devam soğan suyuna o bitsin hemen inciri deniycem....

tatlim sen sogan suyu nasil uyguluyorsun. saracoglu sayfasina baktim, adetden 7 gün sonra 15 gün diyo....

мiŁenα.

Alıntı yapılan: Gülbadem - 16 Temmuz , 2009, 20:03:28
Alıntı yapılan: ♥ღ♥∂üş ρєşιη∂єღ♥ღ - 16 Temmuz , 2009, 19:58:20
valla benim annem babam garanti belgesini vermeye unutmuslar sanirim, yada kocam caktirmiyor :ehi: :ehi:

Alıntı yapılan: BahaRx - 16 Temmuz , 2009, 19:31:36

tatlim sen sogan suyu nasil uyguluyorsun. saracoglu sayfasina baktim, adetden 7 gün sonra 15 gün diyo....
:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

кคг๔єlєภ ♥ ♥

EWET CANM DOGRU ADET BITIMNDEN 7 GUN SONRA 15 GUN

ceylin eslem

3 ay sogan suyu kürünü uygulamıştım olmayınca umudumu kaybedip bırakmıştım.şimdi yeniden başlayacağım.insan ne duyuyorsa onu yapıyo valla yeterki olsundaa diyoo  ne gerekiyorsa yaparız

..BahaR●●

yeterki bize umut olsun ya artık zehir bile içerim olsun die...  :honk:

>Gülbade<

valla sidik ic hamile kalirsin deseler yine icerim o dereceye geldim art :toothy10: :toothy10: :toothy10: doktorlardan sifa bulamayinca, sogandan sifami bekliyorum... allahdan hayirlisi ümidimizi yitirmeyelim kizlar

SUZİŞŞŞ

ARKADAŞLAR BENDEDE PCOS VARMIŞ AMA BENDE HİÇ BİR BELİRTİ YOKTU GEBE KALAMAMA DIŞINDA VE ŞUAN GLUKOFEN DİYE BİR İLAÇ KULLANIYORUM İNŞALLAH OLUR BEBİŞİMİZ

..BahaR●●

Alıntı yapılan: Gülbadem - 18 Temmuz , 2009, 12:59:01
valla sidik ic hamile kalirsin deseler yine icerim o dereceye geldim art :toothy10: :toothy10: :toothy10: doktorlardan sifa bulamayinca, sogandan sifami bekliyorum... allahdan hayirlisi ümidimizi yitirmeyelim kizlar

gülbadem Allah seni almasın hemiii koptum yaa  :toothy10: :toothy10: :ehi: