Canlarım ben hamileyimmmmmmmmmmmmmmmmm

Başlatan CixY, 10 Temmuz , 2009, 18:44:52

« önceki - sonraki »

CixY

Kızlar çok uzun bi süredir giremiyordum..ama artık bende hamileyim :nazar: :basardim:
1 aylık dün test yaptım ve çift çizgi..
bugün doktora gittim ve pozitif Allahıma çok şükür  :amin:
Sizleri çok özledim :crybaby2:

>Gülbade<

aaaaaaaaaa canm hayirli ugurlu olsun  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: darisi benim ve tüm anne olmak isteyenlerin basina :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

CixY

ayşemm

Alıntı yapılan: CixY - 10 Temmuz , 2009, 18:44:52
Kızlar çok uzun bi süredir giremiyordum..ama artık bende hamileyim :nazar: :basardim:
1 aylık dün test yaptım ve çift çizgi..
bugün doktora gittim ve pozitif Allahıma çok şükür  :amin:
Sizleri çok özledim :crybaby2:

ne kadar güzel hayırlı uğurlu sağlıklı bi evlat olsun inşallah.. allah kısa zamanda benim gibi bebek hasretiyle yananlarada versin inşallah

CixY

Canım çok teşekkür ederim amin inşllah canım:)
Allah nazardan korusun inşallah :nazar:

..BahaR●●

canımmm yaaa ne güzel haber bu böylee Rabbim kollarına almayıda nasip eder inş.darısı bizlerin başına ...... :muzz: :muzz: :hello2: :hello2: :nazar:

belirtilerini anlatırmısın cnmm...?bide hamile kalmak için tedavi falanmı oldun nasıl oldu ?

vadi= muge & melis

hheeeeeeeeeyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyv

ceylin eslem

oooo tebrik ederim canım.gözün aydın. darısı bizim başımıza

hanne

tebrik ederim canım çok güzel bi haber darısı başımıza bizede dua et.... :-*

ceyber

tebrıkler canım allah tamamını erdırır ınşallah darısı dıyer anne olmak ısteyenlere allah herkeze anne olmayı nasıb eder ınsallah :opucuk:

мiŁenα.

sıbellllllllllllllllllll ınanmıyorum yaaa valla cok sewındımmmm...

canım benımm ıns hersey gınlune gore olur rabbım saglıklı sıhatlı kucagına almayı nasıp eder :amin: :amin: :amin:

:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:oleyyyy yaaaa valla bır hamıs dahaaaaaa :muzz: :muzz: :muzz:

darısı basımızaaa
c

:love9: :love7: :love9:

TATLIM

hayırlı olsun canım allah kucağına almayı nasip etsin darısı anne olmak isteyenlerin başına inşallah bende doktora gittim 5 haftalık benimde

DERYATİLGAN

NE KADAR GÜZEL TEBRİK EDERİM SİZLERİN GÜZEL HABERİNİ DUYDUKÇA BENDE UMUTLANIYORUM. HAYIRLISIYLA KUCAĞINA ALMAYIDA NASİP ETSİN İNŞALLAH. :nazar:

мiŁenα.

sıbellll msndede yoksun valla senı cok merak edıyorumm haaa konusalım uzun uzun  :nazar:

:love9: :love7: :love9:

CixY

Hepinizden Allah razı olsun.
4 haftalık arkadaşlar..
Belirtilerde aşırı uykum vardı ve belim ağrıyordu..
Sanki adet olucakmış gibiydim ama olmadım:)
Kasık ağrılarım hala  devam ediyor ara ara..
Bende iltihap vardı aktardan böğürtler sapı suyu ve ısırgan otu aldım içtim geçti.ve ertesi ay hamile kaldım..
8 temmuzda adet olmam gerekiyordu gecikti bir gün sonra test yaptım ve ikinci çizgiyi gördüm:)
ertesi gün doktora gittim ve oda beni doğruladı.
Allahıma çok şükür hamileyim arkadaşlar..Ayşem çok saol bebem,internetim yok ve giremiyorum ..
Arada girebiliyorum.çok özledim sizi..