!BASINIZDAN GECEN UNUTULMAZ GüZEL OLAYLAR!

Başlatan can yine cannnn, 26 Haziran , 2009, 20:36:34

« önceki - sonraki »

мiŁenα.

en ıyısını yapmıssın semracım.....

mesafe en ıyısıı canım...bende koydum ama basarılı olamadım teslım oldum bınevıı......sıkmıyorum artık onlar ısın canımı.......esım benım arkamda destek olmasa asla basramazdım ayakta kalmayı  en azından ewlılıgım acısından ..... :-ooo :-ooo

:love9: :love7: :love9:

•·.·´¯`·.·• €ß®ULÏ •·.·´¯`·.·•

görüşme aralığını seyrek tuttum  kafam rahat artık :icon_thumright:
nede olsa çok muhabbet tez ayrılık getirir diye bosa dememişler dimi ama  :ehi:

мiŁenα.

yanı kayınvaldıem hasta suan bakalım bugun yarın kalp amelıyatı olcak agır bır amelıyat ıyı sonuc alırsak ıyı olucak ıns ozamn bende su cumleyı kurucam artık kafam rahat :icon_thumright:ozamn samımı olmıcam bu kadar daha mesafe olcak

betüs26

AYŞECİM TAHMİN EDEBİLİYOIRUM ZORDUR HEMDE ÇOK ZOR AMA ALLAH MÜKAFATINI GÖSTERİR SANA BENCE ER YADA GEÇ YAPTIĞIN DOĞRU CANIM MERHAMET DUYGUSU HERKEZDE OLMAZ TABİKİ MESAFELİ OLMAK DAHA İYİ KİMSE YANLIŞ ANLAMASIN AMA BERABERSİNİZ SONUÇTA ŞARTLAR FARKLI OLUNCA DŞÜNCELERDE ONA GÖRE OLMALI BİZDE YAŞLANICAZ BİGÜN

мiŁenα.

ya altlı üstlüyüm yaşlılar hastalar mecbur incem bakalım amelıyat olsun inş iyi olurda elimi ayagımı cekıcem.... :icon_thumright:

simass

BETÜŞÇÜM DOĞRU SÖYLÜYOSUN BİR GÜN BİZ DE YAŞLANICAZ...AMA BEN YAŞLANINCA GELİNİME SÖYLİCEKLERİMİ TARTARIM ..EN AZINDAN BEKLENTİM OLMAZ ELİM AYAĞIM TUTUYORKEN...BEN AKŞAM 9-10 LARA KADAR ÇALIŞIRKEN K. PEDER İNSANLARIN YANINDA ESKİ GELİNLER YOK ŞİMDİ DİYE LAF SOKUYODU..ESKİDEN GELİNLER HER İŞİ YAPIYOMU EV İŞLERİNİ YANİ..Bİ GÜN SOFRADA OTURUYORUZ GÖRÜMCEMİN NİŞANLISI FALAN DA ORDA ÇOCUK PAZARA GİTMİŞ...ORDADA K.VALİDEYİ GÖRMÜŞ BİRLİKTE BİŞEYLER ALMIŞLART..ONUN M UHABBEETİ GEÇERKEN K. PEDER BANA NE DESE BEĞENİRSİN..K.VALİDEYE DİYO Kİ SEMRAYI DA AL GÖTÜR PAZARADA ÖĞRENSİN YERİNİ FALAN DİYE GÜLEREK KONUŞUYO..BENİM ŞALTERLER Bİ ATTI..KALKTIM SOFRADAN..AMA EŞİME GELİNCE HİÇBİŞEY SÖYLEMEDİM... K.VALİDEM SÖYLEMİŞ BABAN SAÇMASAPAN KONUŞTU DİYE ANLATMIŞŞ SONRA EŞİM DE ARTIK AYRILCAZ DEDİ..YANİ BEN ZATEN GEÇ SAATLERE KADAR ÇALIŞIYORUM BENDEN NE HİZMETİ BEKLİYOSUNKİ..AYIPTIR YAHU..AYRICA BEN KİMSEYE HİZMET ETÇEM DİYE DE EVLENMEDİM..EVLENDİĞİMNDE 6 AY EVDEYDİM YEMEYİ FALAN HEP BEN YAPTIM..DAHA NE BEKLİYOSUN Kİ..BEN NE ANAMDAN NE BABAMDAN BÖYLE Bİ LAF ÖMRÜMDE DUYMADIM...EŞİMİN BABASI DA OLSA BENİMLE MESAFE KOYMASINI BİLECEK..AMA SONRA BİR PİŞMAN OLMUŞ BABAMLARA BİLE GİTMİŞ YANİ DÜŞÜNÜN..OFF BE VALAHA İÇİMİ DÖKMEYE İHTİYACIM VARDI...BÖYLE ŞEYLERİ PEK ANLATMAM AMAM AKLIMA GELİNCE KAFAM BOZULUYO.. :cussing:
YANİ ETLİYE SÜTLÜYE KARIŞMAYAN İYİ NİYETLİ OLAN Bİ İNSANA HİÇKİMSE KÖTÜ DAVRAMNAZ ZATEN..ALLAHTAN K.VALİDE ÖYLE BİRİ AMA O DA MESAFE KOYDUĞUMDAN..YOKSA O DA PEK SEVER İNSANLARIN HAYATINI YÖNETMEYİ..

zeyneptalha

vallaha benim olayıma pekde güzel denilemez hatta kabusdu
dügün günü artık sacım yapıldı makyaj yapıldı ve biz fotografcıya gectik ogünde randevu almamıza ragmen fotografcı cok kalabalık oldugu için sıramızı bekliyorduk bize kola ikram ettiler eşim kolayı aldı tam bana verirken beni aldı zannedip bardagı bıraktı bir bardak kola üzerime döküldü gelinligimin yan tarafı mahvolmuştu o an sanki dünyam başıma yıkılmıştı agladım (cahillik işte ) sonra fotografcı fotograflarda fotomontajla kapattı lekeyi bende dügün boyunca duvakla kapattım allahdan duvagım cok uzundu duvagım uzun oldugu için herkes bana söyleniyodu niye bukadar uzun duvak yaptırdın diye ama uzun duvagı cok begeniyordum bu olaydan sonrada iyikide uzun yaptırmışım diye dahada cok sevindim buda benim hiç unutamadım bir anı arkadaşlar

perçem

benimde bi unutamadığım olay var oda biz birbuçuk yllık evliydik daha kayın validem dediki çocuğun niye olmuyor bende nebileyim dedim ozamana kadar hiçde aklıma gelmiyordu dediki bana çocuğun olmazsa oğlumu evlendiririm demezmi ayyyy beni bi telaş sardı eşime hadi hadi dr gidiyoruz dedim gittik dr bende hiç bişey yok herşey güzel eşinin sperm tahlili dedi dr onuda verdik sorun eşimde çıktı tabiki ben sevinsemmi üzülsemmi bilemedim herneyse akşamı hemen kayın validemin yanını buldum ve ona dedimki sorun oğlunda çıktı şimdi bende evleneyimmi dedim ona bidahada çocuk lafı etmedi şimdi hiç sormaz cukkada oturttum lafı nasıl ama
meleğim gelde hasretimi bitir

мiŁenα.

okulca bırgun okulu asıp arkadasın dogum gunune gıtmıstıkk...

harıka bır gundu ...ıcmıstık eglenmıstıkkk ....unutamıyorumm o gunlerı hergunum dolu doluyduu....

sımdı monnoton sıradan bır omrum var :y25: :y25:

miray

aysecim sacmalama bacım ya  :caca:
bak ne güzel seni seven bi kocişin var
daha ne istiyon bacım  :caca:
allah bilir ozamanlardada bi koca bulamadım evde kaldım diye hayıflanmışsındır
bence hayatın tadını cıkar
yaslanınca genclik günlerini ararsın  :caca:
heh heeh bende sanki 70 yasındaymısım gibi konustum yaw  :ehi:  :ehi:
ama dogru insan gençliğinin kıymetini bilmeli
ben 27 yasındayım suan ama 19-20 yaslarında olmak isterdim yani  :y25:

βαlκιz

bende doğumhaneye girdim anı ve g,irerken eşimin sarılıp seni seviyorum demesini unutamıyorum aglamıştım daha sonra bebeklerimin sesini duydum anı kucama ilk alışımı unutamıyorum çok güzeldi :nazar: :k06:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

мiŁenα.

mıray bana nıe kızdınn :y25: :y25:
ahanda aglattın benıı :y25: :y25:

can yine cannnn

ağlama beeeeeeeeeeee ne dediki kocanın kıymatini bil yaşamdan zevk al dedi şimdi ben yazarsam varya samsunu sel alır :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
can dediklerim....

can yine cannnn

hadi kızlar yokmu başınızdan geçen unutulmaz güzel olaylar :muzz: :muzz: :muzz:
can dediklerim....

armi

kizlar hala unutamadim olayi söyle anlatayim ben lisedeyken yazili yapacagiz ve hoca okadar cingibi  :laughing7:kopya deyil yana bile bakamassiniz tabiki kopya cekenin kagidini allip 0 veriyor ders matamatik hic birsey bilmiyorum hicte calismadim calissam nolacak hic birsey annlamiyorum ki dedim nasilsa 1 alacam aldim kitabi önlümün arasina kodum cevaplari teker teker yazdim hocanin ruh bile duymadi arkadaslariminhepsi gördü tabi kopya cektimi ben nededim eger söylerseniz size corafyada yardim etmem diye tehtit etim onlari inanin matamatikte hep koyya cektim nedense matamatikte  hep 4 aldimm  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
d