!BASINIZDAN GECEN UNUTULMAZ GüZEL OLAYLAR!

Başlatan can yine cannnn, 26 Haziran , 2009, 20:36:34

« önceki - sonraki »

can yine cannnn

ewet allah sizlerede nasip etsin aşkitom harika müthiş anlatılmaz bir duygu :love3: :love3: :love3: :love3:
can dediklerim....

мiŁenα.

benım basımdan gecen en unutulmaz anım suan ıtıbarıyla sıtenın 4 5 gndur kapalı olması ve benım snunda sıteye gırebılmem :hieyt: :hieyt:

:love9: :love7: :love9:

can yine cannnn

ahhhhhhh ahhhhhhhhhhhhh
anılar çokta yazacak takat yok :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
can dediklerim....

мiŁenα.

esımle ılk tanıstıgım gunn......

ve yasadıklarımızzz...... :laughing7: :laughing7:

cok guzeldııı .......gezdık tanıstık ben tersledım o ava aval bakması zırt pırt araması benım onu red etmem :-ooo :-ooo

:love9: :love7: :love9:

simass

ayşem adama neler çektirmişin kız.. :k06: :k06: :k06:
benimde en inanılmaz olayım çok gıcık olduğum bir arkadaşım olan kocişimle iki sene sonra çıkmaya başlamak ve aşık olmak :toothy10: :toothy10:
canım benim o ya  :love9: :love9:

•·.·´¯`·.·• €ß®ULÏ •·.·´¯`·.·•

esimle beni yaslı bir akrabımız tanıstırdı ve o akrabımızın evinde buluşcaktık ilk olarak
esim cok hos bir gül demeti yaptırmış iceriye girdi.tam ben gülleri elime beklerken bizim akıllı gülleri hooop heycanda yaslı akrabımıza ver .bende elim havada kalmıs şekilde bakakalmıstım. sonrada ne gülmüstük  :toothy10:

simass

ebrucum gerçekten komikmiş :toothy10: :toothy10:demekki seni görünce eli ayapı dolanmış. :k06: :k06:

vadi= muge & melis

biz de üniversitedeyken marketin kapısından ben cıkıyodum o giriyodu kapıda salak gibi bi çarpıştık hooop benım kıtaplar yere vallaha kızlar türk filmi gibi
sonra birlikte topladık kitaplarımı  :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: ama zaten onceden hep bana bakıyodu

simass

mügecim gerçekten de türk filmi gibi olmuş :toothy10: :toothy10:

vadi= muge & melis

ewet gwecekten  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: zaten kitapları toplarken bir yandan da en titrek sesiyle "biraz konusabilir miyiz" dediydi

vadi= muge & melis

aaaa bir de bi şey olmuştu onu da anlatayım kocişle ben çıkarken olmuştu. üniversite tatil olmustu kocısım dedi ki memleketlere gidince  birbirimize kart  atalım tamam dedim aynı gun kart attık onun kartı geldı bir baktım benımkının ayynısı şok olmustuk o zaman milyonlarca kartlar ıcınden birbirimize aynı kartları seçip attık

simass

vayyy...kalp kalbe karşıymış diye buna derler.. :laughing7: :laughing7:

vadi= muge & melis

•·.·´¯`·.·• €ß®ULÏ •·.·´¯`·.·•

03 Temmuz , 2009, 12:46:51 #28 Son düzenlenme: 03 Temmuz , 2009, 12:51:43 ebruli
yine tanısmaya bize geldiginde ben den neskafe istemislerdi yaptım .neskafeleri goturuken tam salonun ortasnda hafif bir sekilde takıldım ve tam salonun ortasında oldugum icin ve herkeste ban baktıgı icin neskafe tabagına dokulenleri de silemeden servise devam ettim tabii.ama bu esnadada dökulen neskafeyi teyzeme kakalarım dedim.döndürerek dagıtımı yapıyorum.ve bu aradada teyzeme isaret ediyorum dokuleni al diye .neyse teyzeme geldi ikram sırası buyur teyze sen sunu al istersen dedim ve o da bana bana  ne dese iyi neskafe bana dokunuyor dedi ve ....hoop
o dokulen neskafe yeni damada nasip oldu ve ben rezil oldum
her icmek icin agzına götürdügünde şıp şıp şıp aşagıdan yukarıya tüm üstü kahve oldu ve ben elimde bir bez aferdersiniz sileyim diyip üstünü sildim tabii..
simdi bana ne sakardın o gün  ebru  bu kadar  mı heycanlandın beni görunce diyor hep .tüm neskfeyi üstüme boca etmistin die dalga geciyor bende ona sende cicekleri yanlıs adrese vermistin ama diyorum...
ne zaman neskfe icsek aklımıza gelir..... :ehi:

..BahaR●●

bende anlataım bari kocişim ve ailesi beni istemeye gelmişler ilk görüşme ailelerle tabi babam bir atıp tutuo ki benim için beni bi anlatıor kızım işte inatcıdır istediğini almasan kıyametleri yıkar ucuz ayakkabı giymez beni kötüledi kötüledi durdu neye uğrayacamı şaşırdım tabi pasta börek dağıtıoruz kocişin sehpayada koyduk çayla yiyemior zavallım nese suratına bi baktım canım ya kıyamam kıpkırmızı babamın dedikleri karşısında dedim annecimeki damadına soğuk bi su getir yoksa kalp krizi geçircek hiç unutamam suyu içerkende demiş  biraz daha gelmeseydiniz kalbim duracaktı :D :D :D :D