bütün anne olmak isteyenlere merhabalar

Başlatan rose, 23 Haziran , 2009, 20:32:13

« önceki - sonraki »

rose

tskrler kucugum
Allah herkese hayirlisini versin.
sen nerden seninle daha tanismadik sanirim?  :icon_scratch: ???
keyfimin kahyası kaçtı, gören varsa derhal beni arasın...

Balböceği

Alıntı yapılan: rose - 07 Aralık , 2009, 21:53:25
tskrler kucugum
Allah herkese hayirlisini versin.
sen nerden seninle daha tanismadik sanirim?  :icon_scratch: ???
:ehi: :ehi: :ehi: ben balboceqi kiz  :ehi: :ehi:

rose

zirt pirt isim degistirmeyin kiz  :caca: :caca: :caca:
iyide ben balböcegi kimdi hatirlamiyorumki  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :ehi: :ehi: :k06:

Balböceği

rosem  :ehi: :ehi: :ehi:

kiz ne deyimmm eee gelmessen herkesi unutursun sennn  nerelere kaciyonki  :caca: :caca:

rose

kacmadim kiz 5 haftadir netimiz yoktu yeni baglandi tekrar
hafta sonuda kuzenim evlendi yogunduk anlican
artik buralardayim...ama isin dogrusu artik nette bir zevk vermiyor
hayatinda bir eksiklik olunca hic birseyin tadi yok  :crybaby2:

..BahaR●●

gülcüm hayatın her anından zevk almaya çalış tatlım
almıorum olmuyor yapamıorum diyerekte
psikolojini aşağıya çekme
sende netin başında durma
çık gez arkadaşlarına git annene git
keyfini çıkar.....

Balböceği

Bende bebisime katilyiroum nette fazla durdugun zman bi bagimli bide dunyada kopardiyor
insani hayat var yasamak varrr gezip eylenmek kafa dagitmak var rosecimmm

rose

almanyada pek öle gezilecek yerler yok canikom
türkiyede yasiyorsunuzda ondan böle kolay konusuyorsunuz
burasi cok soguk ve sIkIci bayanlar icin hic bisi yok
bir bayan kuaförümüz bile yok düsünün artik... :sad1:

Balböceği

Alıntı yapılan: rose - 12 Aralık , 2009, 15:42:41
almanyada pek öle gezilecek yerler yok canikom
türkiyede yasiyorsunuzda ondan böle kolay konusuyorsunuz
burasi cok soguk ve sIkIci bayanlar icin hic bisi yok
bir bayan kuaförümüz bile yok düsünün artik... :sad1:
Bencedeeee turkiyede yasiyorlarda kolay konusuyorlar
rosecim sana hak verityorummm benim kaldigim yerde hep zenginler falan var magazalarimiz var ama
2 3 dukkan oda maalesef gitmiyoruz bir cok pahali + ic iceyizzz sadece buyuk bi parkimizz var baska bi eylencemiz yokk
genelde evimizdeyizzz arada bi sehre iniyozzz ben burda boyle diyorumm cunku oralar hep genis sehirlerrr cok buyuk
hersey varrr  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

βαlκιz

ben yurtdışında yasayanları hep zengin hayal ederim oralar süperdir derim birsürü magaza herşey vardır diye düşünürdümm öyle degilmiii  :-ooo
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Balböceği

Alıntı yapılan: BaLkIzZzZ - 15 Aralık , 2009, 20:16:54
ben yurtdışında yasayanları hep zengin hayal ederim oralar süperdir derim birsürü magaza herşey vardır diye düşünürdümm öyle degilmiii  :-ooo
yav oyle tabikiii bizim burda is yerimiz var en gozde mekanlardan birisdirr kaldimiz yerde
ustelik cok  zenginlerrr var burdaa bi gorsen villalardan baska bisi yok ama magzada varsa gitmiyoruz
cunkuu en on safhalardaa goze batiyozzz abimimiz gormesinn reklam yaparr hemde esim varyaa
uzakda olsa alir gider beniii  :k06: :k06: :k06:

SiRiNe

rose bende yurt disinda yasiyorum arkadasim sana katiliyorum burda öyle Turkiyedeki gibi gezilecek guze yerler yok...  gurbette akrabalarda olmayinca dahada cekilmez oluyor, ve co soguk dedigin gibi hele bizim burasi sizden daha soguk , ve kesinlikle bir tane bile Turk bir hanim yok kendi dilimi konusup sohbet edebilecegim :igrenc:
zengin konusu ise söyle, avrupanin bazi ulkeleri insn haklari yönunden diger ulkelerdn dahada gelismis, o yuzden turkiyeden daha fazla haklar var ama super zenginmidir avrupada yasayan Hayir..
;D

Balböceği

aynen sirinecimmm aslinda ben simdi dusunuyorum tmm cok sukur rabbime durumumuz yerinde ama
hele hele bizim burda o kadar turk varkiii ama yarisinin coguu issiz kizi calisip eve bakan cok insanlar var
ama asla vede katiyen zenginlik almanci kavrami yok burda su var aslinda avrupada tabanci turkiyede almanci konumu var ama cok yazikkk benim koca tarafi hep italyada cok turk var eltilerim burda en azindan cok yardimlari oluyorr

ღ♥ Nilda♥ღ

geçmiş olsun senin adına çok üzüldüm :y25: eminim çok zor bi durum ama hayat devam ediyor yapcak bişe yok en azından onların cennette  birer melek olduunu düşünüp avunmandır ve bebekler annelerine cennet kapısı açarmış. inş. en kısa zamanda  ALLAH seni çocukla sevindirir. :amin: :amin:
.   

rose

Alıntı yapılan: SiRiNe - 15 Aralık , 2009, 21:50:03
rose bende yurt disinda yasiyorum arkadasim sana katiliyorum burda öyle Turkiyedeki gibi gezilecek guze yerler yok...  gurbette akrabalarda olmayinca dahada cekilmez oluyor, ve co soguk dedigin gibi hele bizim burasi sizden daha soguk , ve kesinlikle bir tane bile Turk bir hanim yok kendi dilimi konusup sohbet edebilecegim :igrenc:
zengin konusu ise söyle, avrupanin bazi ulkeleri insn haklari yönunden diger ulkelerdn dahada gelismis, o yuzden turkiyeden daha fazla haklar var ama super zenginmidir avrupada yasayan Hayir..
;D

nerde yasiyorsun canim?