BaHar ÇiÇeKlErİ BüYüYor (Mart-Nisan-Mayıs 2007 Bebişleri)

Başlatan Almiş'inAnniş'i, 07 Eylül , 2007, 21:44:04

« önceki - sonraki »

Almiş'inAnniş'i

Alıntı yapılan: nagihan - 23 Şubat , 2008, 20:45:27
o birisi ben oluyom dimi
birisi demene gerek yok
direkt isimde verebilirdin
hoş benim o sayfayı açma sebebim başkaydı amma sen anlayamamışsın  :tongue3:
ben hafızanı ölçmek istemiştim sadece nagiş  ::)
tebrikler çok iyiymiş  :aferin: :ehi: :ehi: :ehi:
Alıntı yapılan: sibell&gökhan - 23 Şubat , 2008, 21:28:53
remzoş vallahi arkadaşım resmen içimi okudun he vallahi açacaktım  :k06:
sen benden önce davrandın süpersin vallah  :k06:
nagiş niye gocunuyonki  ::) yaranmı var allah allah kız sadece birileri gibi dedi sende hemen atladın acaba kimmm :icon_scratch: :toothy10:
sen de mi brütüs?  :honk: :toothy10:
Alıntı yapılan: nagihan - 23 Şubat , 2008, 21:36:03
gocunmuyom şekerim o iğneyi bana batırdı
ben bilmem mi onu ayol

beni senden başka kimse bilebilemez zattiiiiiiii  :opucuk: :k06:
Alıntı yapılan: nagihan - 23 Şubat , 2008, 21:38:41
lafıda çemtirmiş kaçmış hemen
yakalayamadım
yakalasaydım sobeleyecektim ama neyse
2 martta görür o gününü
hehehehehehehehehehehehhe
benden mi yoksam siboşdan mı bahsettin?  ::)
Alıntı yapılan: adalet - 23 Şubat , 2008, 22:05:47
iyi aksamlar kizlar
yok yok razi lafa bana cakti hani cumalin dogum gunu icin konu acmistim ya  :toothy10: :ehi: kiskanc  :tongue3:

of evi b--k goturuyor benim canim hic biresey yapmak istemiyor dun gece erdem birakmadi uyuyem gunduzde surekli agladi atesi cok az var sanirim dislerden dolayi yeni calpol verdim uyuyor ama bugun beni mahfeti yorgunum SIKILIYORUM kucuk yzacaktim sonra vazgectim  :toothy10:razi anladi  :k06:
cumalide evdeydi cumartesi biryerlerde gidemedik erdemin sayesinde  :caca:
neyseki yarin adem bey evde  :k06:

dun sabhta aslihanla ozelde msj lasiyorduk dedi cerenin atesi var bugunde hic foruma ugramamis diyer tarftada merak etim kankami
yarin tatilcam  :laughing7:bana cans dileyin  :tongue3:
adiloşum anladım ben oniiiiiii  :toothy10: :toothy10: :toothy10:
Alıntı yapılan: burcu-emir - 23 Şubat , 2008, 22:37:15
tüm iyi dileklerim seninle adiloşum.inşallah ateş probleminiz olmaz bu gece de.   :amin: yaw bu bebişler hastalanınca pek bi kötü oluyo anneler için.benim içim parçalanıyor,çocuğum hasta diye bişey okuyunca,aslıhanıma da çok geçmiş olsun,umarım ufak tefek bir hastalık diye geçirisiniz her ikinizde  :amin:
adiloş ev konusunda aynıydık,ben bugün kırk suyla şartladım valla artık evin o halini görünce kendimi atasım geliyodu,sinirlerim bozuluyodu.bugün öyle bi süpürdümki,sanki tüm hırsımı çıkardım halılardan  :k06: ama şimdi ooohh içim pek bi rahat tertemiz oldu her yer.en azından emir yerlerde dolaşınca içim ferah olucak.
haydi öptüm hepinizi,ayrıca şimdiden iyi pazarlar bahar çiçekleri  :flowers:

not:şimdi aklıma geldi ,geçen sene,bu zamanlar bahar çiçekleri açmak için aslıhanla start almaya başlayacaktı.büyük bir heyecanla alper paşa için gün saymaya başlamıştık  :love8: ,sonra pıtır pıtır açtı bizim çiçekler  :love9: :love9: ahhh zaman ne çabuk geçiyor bir su misali,bak duygulandım şimdi  :y25:
ay eveeeeettttttttttttt  :(

adalet

sagol cegirgem  :opucuk:
sabahta onun yuzunde ademle tatistik diyorki aglamasin  :violent1: ay ben istiyormiyim aglasin yatmiyorda  sonra kendisi erdemi  aldi ayaklarin uzerine bir saat boyunca saladi yarim saat icin sonra kalkamiyodu ayaklari uysmustu oh olsun sana dedim  :k06:
benim hem kolarim hem ayaklarim griyor erdemi tasimaktan hayirlisyla emekleseydi  :k06:yavrum
birde ben adet olamadim kendimi cok sinirli his ediyom en kucuk seyi bazen buyutuyorum  :caca: menepozami girdim ne  :toothy10:

dogum gunleri az kaldi ne yapcaksiniz nasil olacak ilk alper pasamin dogum gunu bol bol pasta gorcez gozumuz gonlumuz acilsin  :tongue3:

ღ°cerenay.♥.

kızlar merhabaaa ,
cerenim rahatsız biraz , bademcik problemi, inşallah iyi olur ...
bende photoshopla uğraşıyorum fırsat buldukça...
bu arada siz 2 m artta napıyosunuz , toplanıyomusunuz gene arkadaşlar :)

Almiş'inAnniş'i

geçmiş olsun dünüş
allah kısmet ederse 2 martta sibel e gidicez
seni de bekleriz  :k06:

benim pc nin durumu çok kötü
artık istifa dilekçesini yazmış durumda  :y25:

ღ°cerenay.♥.

:k06: tamam dünüş gelirim , sabahtan buluşalım , bekleyin ben gelcem :k06:

sizede geçmiş olsun dünüşüm , pc için yani :k06:

adalet

selam kizlar
bugun erdemin sacini kestik babamiz kiyamadi berbere goturmeye neymis oglusnu aglatacaklarmis  :k06:kendisi uce verdi erdem baya agladi giti sirma saclar kabak ortaya cikti yani cikin oldu  :k06:gozumuze bir degisik olmus karizmatik sipam  :k06:

coktandir cumaliden basetmiyom sizde guldurmiyom
bildiginz gibi zayaflamaya calsiyom cocgu zorla aldim parka gitik yurus yapcam erdemi ademe biraktim

cumalinin vukati parkta beraber kosmaya basladik ordan iki kopekte geldiler onlarda beraber kosuyorlardi
dediki anne siyah sen ol kahve rengliside ben olayim bakalim hangimiz kazaniyoruz  :toothy10: :violent1: dedim insan annesne kopek dermi  :caca:ama ben kotu baglamda demedimki yaris icin dedim yanlis birseymi  :k06:

sibell&gökhan

Alıntı yapılan: adalet - 26 Şubat , 2008, 02:13:49
selam kizlar
bugun erdemin sacini kestik babamiz kiyamadi berbere goturmeye neymis oglusnu aglatacaklarmis  :k06:kendisi uce verdi erdem baya agladi giti sirma saclar kabak ortaya cikti yani cikin oldu  :k06:gozumuze bir degisik olmus karizmatik sipam  :k06:

bildiginz gibi zayaflamaya calsiyom cocgu zorla aldim parka gitik yurus yapcam erdemi ademe biraktim

SENDE ANNESİ HEMEN KÖTÜYE ÇEKİYOSUN  :caca:ÇOCUĞUN DEDİKLERİNİ AMA BENCE GÜZEL BİR ESPİRİ OLMUŞ HEE KUTLUYORUM CUMALİYİ  :toothy10:

cumalinin vukati parkta beraber kosmaya basladik ordan iki kopekte geldiler onlarda beraber kosuyorlardi
dediki anne siyah sen ol kahve rengliside ben olayim bakalim hangimiz kazaniyoruz  :toothy10: :violent1: dedim insan annesne kopek dermi  :caca:ama ben kotu baglamda demedimki yaris icin dedim yanlis birseymi  :k06:

burcu-emir

ilahi cumal,m çok güldürdün beni.aslıhan çok geçmiş olsun canımcım,inşallah hemencecik iyileşir ceren kuzum  :amin:

kızlar bize nazar değdi galiba,2 mart olayı benim açımdan yalan oldu  :sad1: sizin ve en çok da yeğenlerimin iyiliği için gelmiycem.hatırlarsanız bir virüs kapmıştım (adeno virüsü) bademciklerim şişmişti,gözüm akıyordu.işte o göz olayı beterin de beteri oldu.benim iki göz de şakır şakır iltihap akıyor.  :honk: bugün doktora gittim,nasıl bu kadar geç kalırsınız adeno virüsü  çok tehlikeli bir virüstür demesin mi  :-ooo bebeğinize yaklaşmayın ,öpmeyin,yanında yatmayın hatta mümkünse hiç dokunmayın dedi.çünkü adeno virüsü bebeklere geçerse ve gözde problem yaşanırsa,bebeklerde mikroskop kullanamadıkları için tadaviyi takip edemiyorlarmış.benim tedavim de başladı....cumartesi tekrar kontrole gidicem.bi sürü damla verdi,bakalım iyileşicekmiyim.
bu durumda kuzularımı riske sokamam,eğer onlardan herhangi birine geçerse zaten kahrımdan ölürüm  :sad1: ben maalesef  2 martta sibele gelemiyorum  :( :( :( :( :( :(
gelemeyip sizi ve kuzularımı göremiycem diye üzüntümü tarif edemem size.kesin göze geldik ne diyeyim daha  :y25:

sibell&gökhan

burcu çok geçmiş olsun canım inan bana çok üzüldüm sen kafana takma canım yeterki sağlığın yerinde olsun gerisi boş işallah başka birgün başka bir vakit buluşuruz sağlığından önemlimi ama emir kuzusuna çok dikkat et dr dediklerini yapmaya çalış canım ...ay ALLAH korusun düşünmek bile istemiyorum.çok çookk geçmiş olsun...aslıcım niiidimik bekliyorum seninde hatta sen cumartesi gününden gel pazara dinlenmiş olarak otururuz o kadar yol gelecen yol yorgunu olacan dimi ama...ceren prensesinede çok geçmiş olsun canım ALLAHIM dermansız hastalık dert keder vermesin işallah :amin:almişin annesi sizede çok geçmiş olsun pc niz en kısa sürede iyileşir işallah... :ehi:hepinize iyi akşamlar arkadaşlarım kendinize ve meleklerinize çok iyi bakın  :wave: :hello: :wave: :hello:

adalet

cegirgem cok gecmis olsun kiym sana guzelim  :opucuk: Allah sifani versin
bak benle kankam gdiiyoruz sende gitme ne olacaki  :k06:insallah baska sefere

sibel ne haber hayatim he he sanirim yine gokhan birakmadi msn gelesin  :ehi:

ఇ-Oº°‘¨selin¨‘°ºO-ఇ

SELAMMM KIZLAAARRR  :hieyt:
Hafiye burcuuu sana noludu ölee ayooolll...
Sen öle dedikçe seni gözümün önünde canlandırıyorummm
Canımmm ya inşallah en kısa zamanda iyileşirsinn, sakın ilaçlarını ihmal etme
Emir kuzumada dikkat ettt, aynı ortamda bulunduğunuz için
yakın temasa dikkat etmeye çalış elinden geldiğincee nasıl olceksee artık  :sad1:

Bizler iyiyizz, kayınvaliden yine bizde  :honk:
Tek tesellim volkide evde senelik izine çıktı
Yine zıtlaşmalarımız olmuyo desem yalan olur...
Nazitommm 11.ayını doldurdu 1 yaşımıza az bir süre kaldı
Şimdiden helecan yaptımmm....
Çok güzel planlarımız varr....
İnşallah rabbim o günleri gösterir  :amin:

Hepinize kocaman öpücükler baharımın çiçikleriii  :opucuk:  :opucuk:

En büyük varığım NAZ'ım
بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا ال

sibell&gökhan

Alıntı yapılan: adalet - 27 Şubat , 2008, 02:22:49
cegirgem cok gecmis olsun kiym sana guzelim  :opucuk: Allah sifani versin
bak benle kankam gdiiyoruz sende gitme ne olacaki  :k06:insallah baska sefere

sibel ne haber hayatim he he sanirim yine gokhan birakmadi msn gelesin  :ehi:

YOK HAYATIM GÖKHAN PAŞAM NEDENSE ÇOK USLU DURDU YATAĞINA ATTIP BİRAZ MIZIRDANA MIZIRDANA UYUDU AMA NETTE BİR SORUN VARDI MAALESEF GİREMEDİM YOK ANACIM BEN ŞUNU ÇOK İYİ ANLADIM ARTIK İNTERNET BENİ SEVMİYO BAŞINA OTURDUĞUM ZAMAN YA KOCA BİŞEY İSTER YA PAŞAM DURMAZ YA EVDE İŞLERİ BİTİREMEMİŞİMDİR YADA NETTE SORUN YAŞARIM HEP AMA HEP BU BÖYLE OLUYO YAAA :cildir: :( :(

Almiş'inAnniş'i

deneme 1-2
syfaya geldi
bişi yazmadan gitti demeyin   :honk:
yazıyom
tam göndercem hata veriyo
onca yazdıklarım uçuyo  :cildir:

Almiş'inAnniş'i

Alıntı yapılan: cerenay - 26 Şubat , 2008, 00:00:48
:k06: tamam dünüş gelirim , sabahtan buluşalım , bekleyin ben gelcem :k06:

sizede geçmiş olsun dünüşüm , pc için yani :k06:

gözüm yolda gönlüm dardaaaa
ya kendin gel ya damadımı yollaaaaaaaaaaaaa  :director:  :k06:

Almiş'inAnniş'i

Alıntı yapılan: adalet - 26 Şubat , 2008, 02:13:49
selam kizlar

ay adiloş bende bi an için korkmuştum cumali stand-upcı özelliğini yitirdi mi acep die  :toothy10:

küçük paşanın saçlarından ne istediniz pekiiiiiiiiiiiiii  :violent1: