BaHar ÇiÇeKlErİ BüYüYor (Mart-Nisan-Mayıs 2007 Bebişleri)

Başlatan Almiş'inAnniş'i, 07 Eylül , 2007, 21:44:04

« önceki - sonraki »

sarı şekerr

aslıcım ben bunların hepisine yeterim tek başıma...hiçbiri benimle baş edemiyor artık :ehi: :toothy10:
çareyi diğer forumlara kaçmakta buluyorlar ama ben bunları orada da yakalıyorum :toothy10:
bu arada şu dobişlerin girdiği forumun adresini bana da verin yaw...boydan resim ekliycem bunları komplekse sokmak için :k06:

sarı şekerr

Alıntı yapılan: cerenay - 08 Ocak , 2008, 23:54:27
diyetcenter.com  :k06:
hahhahah :ehi: :toothy10:
yaktım çıranızı...bekleyin geliyorum...beni model olarak alırsınız kendinize :k06:
ne fenayım yaaaaa..
ama inanın böyle konuşmam 2 kişi üzerinde etkili oldu...2 side bana inat zayıflayacaklarmış...
bir tanesini çok yakın tanıyosunuz....adiloş hanım :ehi: :toothy10:

burcu-emir

Alıntı yapılan: sarı şekerr - 08 Ocak , 2008, 23:47:15
aslıcım ben bunların hepisine yeterim tek başıma...hiçbiri benimle baş edemiyor artık :ehi: :toothy10:
çareyi diğer forumlara kaçmakta buluyorlar ama ben bunları orada da yakalıyorum :toothy10:
bu arada şu dobişlerin girdiği forumun adresini bana da verin yaw...boydan resim ekliycem bunları komplekse sokmak için :k06:
ben yarın o sarı saçlarını emire yoldurtmaz mıyım paçoz  :k06:

sarı şekerr

hahahhaahahahah buna eminim emir bile gülücektir.... :ehi: :toothy10:
o beni ancak öper  :opucuk:
bırak artık aramıza girmeyi...kabullen artık yaşlı bir gelini... :ehi: saygı duy aşkımıza...yarın öbür gün yaşlanıcaksın...bakmam yoksa sana...doğru huzur evine yollarım :toothy10:

ღ°cerenay.♥.

adalet

kankam beni merak etmiste  :opucuk:  :k06:
ayol burdayim hadi soyle suprizini yoksa catlarim

bugun tam bir haftam oldu diyetim devam ediyor yarin tartilcam  :muzz:  :hieyt: hemide spor yapiyorum kendimi kus gibi hafif his ediyorum pacoz yazeminde zayif olacam  :tongue3: :tongue3:

adalet

pacoz diyet formuna gelme senin gibileri almiyorlar malum kemiklisin etine butuna dolgun olman lazim  :occasion14:  :occasion5:
oh oh catla emi  :toothy10:

sarı şekerr

adalet anacım sen çatla :toothy10: benim gibi olmak isteyen sensin... :ehi:
bu arada ben de 1.5 kilo almışım...çok mutluyum çooookkkkkk :k06:
49.5 dum 51 olmuşum :basardim:

sarı şekerr

adalet ben o forumada üye oldum anacım...bilgin olsun...bundan sonra sana orda da gün yüzü yok... :ehi:
seni zayıflatıcam söz veriyorum  :ehi:

adalet

ay cegirgem hakli ne rezil seysin  :toothy10:  :ehi:

insallah vercem ben bu kilolari bir haftadir acim ne yemekler yapiyorum yemiyom  :( adem bir guzel efiyetle yiyor birde cumali  :k06:

ღ°cerenay.♥.

yasemin en yeni üye olarak orda görünüyosun şu an :k06:

sarı şekerr

Alıntı yapılan: cerenay - 09 Ocak , 2008, 00:40:07
yasemin en yeni üye olarak orda görünüyosun şu an :k06:
aslı beni ordanda takip et ben bu adalete neler edicem...34 beden yapıcam seni adiloş...
aman sende 34 beden olursan çok çirkin olursun...36 beden iyi ama...kiloyu vereyim diye kocayı da elden kaçırma diye 34 beden olma dedim adalet...yanlış anlama sakın...çok alıngan gördüm seni :ehi:

adalet

kanka yaw sen benle niye konusmiyon yabanci gibi davraniyon kalbimi catir catir kkirdin  :tongue3:  :k06:

kiz hakaten uye oldunmu  :occasion14:  :hello2:
kizim isin yok gucun yok forumlarda adaleti ara   :k06:

ben 42 beden olayim daha ne isterim  :amin:

sarı şekerr

aslı konuşmamakta haklı bence...sen forum forum gez..kankanı ihmal et..o ise seni akşama kadar bebeğimonline da sana ihanet etmeden beklesin...sence adaletmi bu? adın adalet ama tutumun hiç adil değil...adına yakışır şekilde davran ve arkadaşını ihmal etme... :caca:
aslıcım nasıl savundum seni ama :k06:
istersen benim kankam olabilirsin ben seni hiç ihmal etmem... :opucuk: