BaHar ÇiÇeKlErİ BüYüYor (Mart-Nisan-Mayıs 2007 Bebişleri)

Başlatan Almiş'inAnniş'i, 07 Eylül , 2007, 21:44:04

« önceki - sonraki »

ღ°cerenay.♥.

selincim bişey dicem , seninde kuzu bahar kuzusu  ama bizim sayfaya pek yazmıyorsun galiba,tabi ben birz uzak kaldım bir süre forumdan  yanılıyorda olabilirim :icon_scratch:

adalet

knka allah iyligini versin guldurdun beni  :k06: ben kotu anne muzzeyenim

selincim daha okulda cikmadi yarim saat sonra gidip alcam benimki kusmeyi bilmez allahtan ama anlatip durur bu gelmisti ama siz yoktunuz ben etrafima baktim der durur  :k06:
cikista markete gotureyim orumcek adamin birseyini alayim bari birazcik unutsun  :k06:

ღ°cerenay.♥.

:k06:
kötü kadın 05 kanka ,ben diyecektim sana bu işin sonu örümcek adamla biter diye :k06:

ఇ-Oº°‘¨selin¨‘°ºO-ఇ

Alıntı yapılan: cerenay - 13 Aralık , 2007, 16:54:11
selincim bişey dicem , seninde kuzu bahar kuzusu  ama bizim sayfaya pek yazmıyorsun galiba,tabi ben birz uzak kaldım bir süre forumdan  yanılıyorda olabilirim :icon_scratch:

Evet cnmm yazıyoduk aslında ama bi ara sen yoktun baya, sonradanda remziye falan sık gelmemeye başladı, ee nagihan falanda vardı oda taşındı falan baya boşta kaldı bahar çiçekleri sayfamız maalesef, bu aralar adalet sağolsun canlandırıyo çiçeklerimizi  :D

En büyük varığım NAZ'ım
بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا ال

adalet

ఇ-Oº°‘¨selin¨‘°ºO-ఇ

En büyük varığım NAZ'ım

adalet

selincim kankama guldum 05 diyor ya  :k06:
nagiste geldi ama benim cikmam lazim cumaliyi okulda alacam
bu sogukta hic cikmak istemiyom  :(

nagihan

remziye kızımın sayfasını kapatma. herkesin özel sayfasınada yazmak zorunda değilsin. ben öyle yapıyorum mesela. zaten zamanımız eskisi kadar çok değil. bebişler tüm zamana sahipler. kendimize bile vakit ayıramazken yine ihmal etmiyoruz giriyoruz sayfaya. arada bazı şeyler kaçabiliyor tabi. ama olsun. bir gün girmesek öteki gün muhakkak giriyoruz.
bebişlerimize özel olan sayfalardada zaten onlarla ilgili konuları yazıyoruz. ileride unutursan oradan hatırlarsın şekoş kapatma kızımın sayfasını.

tamam eskisi kadar hepimiz giremiyoruz nete. sabah kalk kahvaltı hazırla. kahvaltı yaptır. evi topla. bulaşıklar,yemek,çamaşır,ütü çorbaları hazırla,yoğurt yap,meyve püresini hazırla derken zaten akşam oluyor. kışın günler kısa arkadaşlar.şu nette olmasa biz nerde deşarj olacaz söylermisiniz???

ఇ-Oº°‘¨selin¨‘°ºO-ఇ

Olduu gözlerim doldu adaletcim
Bide alma istersen okuldan ozaman tam olsun, bu sefer sana pa pa  :caca:
Hadi bakalım yarım elma gönül alma haberlerini bekliyoruz  :opucuk:

En büyük varığım NAZ'ım

burcu-emir

seliiiinnn kıız sen devamlı gel sayfaya.sensiz olmaz güzelim.  :opucuk:
hain kadun,beter böcük adalet,çocuğun gösteri saatini nasıl unutursunuz,sanal aile misiniz siz beeee  :caca:  :k06:
aslıhan pek iyi demiş senin için,adalet,acaba,çok çikolata,şekerli yiyecekler yemekten,senin hafızan şekerlendi de herşeyi unutuyon mu  :toothy10: daha fazla sana takılmiciiim,kızarsın falan sonra,salon kadını çizgin bozulur,çiçekçi kadın çizgin gelir amaan haa  :ehi:
ayyy daha fazla yazamıycam,emir uyusun diye karanlıkta yazmaya çalışıyorum,gözlerim bozuldu.
diğer konular hakkında ilerleyen vakütlerde yorum korum  :k02:

adalet

pacoz kadin sari gaci deniz anasi oh olsun burcu sana  :k06:

selincim cumaliyi okuldan aldim  :k06:
beni gorur gormez ben sizi gormedim nerdeydinz arkamadmi  oturmustunuz yok dedim malesef gec kaldik ilk sorusu yoksa bebek yuzundemi gec kaldiniz yok dedim annecim zavali bebegin sucu yok saati yanlis biliyorduk diye biraz uzuldu keske beni gorseydiniz neyse olan oldu dedi ve markete gitik istedigini aldim ve gonlunu yaptim ha birde ozur diledim aksam ademde ozur diler oldu biti masallah  :toothy10:

Almiş'inAnniş'i

:y25: keşke yakınlarda otyursaydık bende gelirdimn cumali'min gösterisine
gerçi siz gidememişsiniz ama  ::) neyse...

ya kızlar bana kızıyonuz ama hepiniz aslında itiraf etmişsiniz
Almira'nın bir bloğu var zaten, gelişmeleri ve resimleri oradan görebilirsiniz  :icon_thumright:
msn adresimi bilen herkes bu bloğa ulaşabilir  :muzz:
Ama ben bu sayfayla ilgilenmek istiyorum
orada yazacaklarımı burda paylaşmak istiyorum
çok bölündüğümüzü düşünüyorum
biraz toparlanırız belki  :dontknow:

gerçekten pc başına oturamıyorum
yani nerdeyse bütün gün açık ama
ben başında değilim  :laughing7:
Almira bırakmıyo
hep oyun istiyo
oturduğum saman geliyo ayaklarımın altında dolanıyo,
huzur virmiyooooooooo  ;D