BaHar ÇiÇeKlErİ BüYüYor (Mart-Nisan-Mayıs 2007 Bebişleri)

Başlatan Almiş'inAnniş'i, 07 Eylül , 2007, 21:44:04

« önceki - sonraki »

adalet

adalet

eh bu saate kimse olmaz ben bu gece burdayim foruma bekci olacam  :k06: erdem ayagamin uzerinde saliyorum surekli yoksa kalkip agliyor her nayse
sikntida forumda geziyorum su yazi gozume carpti toplam msj sayis yaziyor ya sandimki benim msj larim devamli goruyorumda dikatlice bakmamistim kendi kendime diyorumki yuh ne zaman bu kadr msj yazdin  :k06:  :k06: meger butun forumun msj sayisymis  :toothy10:

Toplam Mesaj Sayısı: 59063
Toplam Konu Sayısı: 817
Toplam Üye Sayısı: 808

burcu-emir

allah iyiliğini versin emi adalet  :ehi:
yaw sana bişi sorucam,2 forum,3 erkek,1 koca evin işi arasında sen saçını taramaya fırsat buluyor musun allah aşkına  8) ben bunu düşünüyorum,düşünüyorum bi türlü kafamda toparlayamadım,sen ne zaman uyuyon bacım  :k06:

Almiş'inAnniş'i

selam kıslaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaarrrrrrrrrrrrrrrrrr

nagihan

Alıntı yapılan: burcu&rain - 10 Aralık , 2007, 15:59:03
allah iyiliğini versin emi adalet  :ehi:
yaw sana bişi sorucam,2 forum,3 erkek,1 koca evin işi arasında sen saçını taramaya fırsat buluyor musun allah aşkına  8) ben bunu düşünüyorum,düşünüyorum bi türlü kafamda toparlayamadım,sen ne zaman uyuyon bacım  :k06:
burcucum haklısın güzelim ya. hiç iş bitmiyor.  :cildir:
bugun apartman günü bendeydi. yeni ev diye kuranda okuruz dediler gündekiler dışında insanda davet ettik.  ::)
inanın şimdi oturabiliyorum.  :'(
çok yorgunum çok.  :sad1:

burcu-emir

ahh nagihancımmm bizim evi shit götürüyo (ingilizcesini yazıyom türkçesi ayıp kaçar  :ehi: ) haftasonu k.validem gelmişti,sağolsun ütüleri o yaptı,ben bugün sildim,süpürdüm,beyaz çamaşırları suya bastırdım.banyoyu temizledim,yıkadım,emire kahvaltı+meyva püresi+çorba+yoğurt+akşam maması yaptım,aralarda uyuttum,emzirdim.akşam yemeğini yaptım.bulaşıkları yıkadım  :cildir: .saçımı tabiii kiii tarıyamadım,elimle düzelttim  :toothy10:
yani senin anlayacağın,kendime acayip vakit ayırabiliyorum,kendime bakmaktan sıkıldım valla  :ehi:

sarı şekerr

Alıntı yapılan: burcu&rain - 10 Aralık , 2007, 21:01:06
ahh nagihancımmm bizim evi shit götürüyo (ingilizcesini yazıyom türkçesi ayıp kaçar  :ehi: ) haftasonu k.validem gelmişti,sağolsun ütüleri o yaptı,ben bugün sildim,süpürdüm,beyaz çamaşırları suya bastırdım.banyoyu temizledim,yıkadım,emire kahvaltı+meyva püresi+çorba+yoğurt+akşam maması yaptım,aralarda uyuttum,emzirdim.akşam yemeğini yaptım.bulaşıkları yıkadım  :cildir: .saçımı tabiii kiii tarıyamadım,elimle düzelttim  :toothy10:
yani senin anlayacağın,kendime acayip vakit ayırabiliyorum,kendime bakmaktan sıkıldım valla  :ehi:
:ehi: :ehi: :ehi:
ne kadar da beni anlatmışsın...bende sıkıldım vallah :k06:

burcu-emir

ayyy şekerriim gelmişşş  :opucuk:
kız bugün seni aradım nerde sürtüyodun haaa konuuşşş  :violent1:

sarı şekerr

bundan gayri bana evde oturmak haram :(
bugün hormon tahlili yaptırmak için hastaneye gitmiştim...malum birdahaki aya tüp bebek yapıcaz ve rapor çıkıcak...
tahlilden sonraya gebzeye çıktım annemin dolapları ve parkeleri için...birazda dolandım...sonra kocişi aradım bana resim lazımdı...onda varmış çarşıda ye-iç de buluştuk dürüm yedik ayıptır söylemesi :hungry:
sonra biraz dolandık ve eve geldik..geldiğimde saat 4:00 tü...sonra yemek yap,kurabiye yap...bunları ye derken bu saat oldu işte...emirim nasıl?

burcu-emir

kurabiye mi yaptın  :hungry: yarın bize de getirsene  :love9: ama sen zaten bizim için yapmışsındır  :tongue3: :k06:
emir bugün daha iyiydi,ama dün gece felaketti,hep uyandı,ağladı  :sad1:

sarı şekerr

hahhahhahah avcunu yalarsın...hiçte sana yapmadım...kendimi mükafatlandırdım..o da söylemesi ayıp bek gözel olmuş...ağızda dağılanlar var ya işte onlardan olmuş...salyalarını sil klavyenin üzerinden..iğrenç oluyoooooo....

burcu-emir

gel lan özele,burda terbiyemi bozdurma bana  :k06: .kaliteli kadınım ben  :caca: demek kendine yaptın.yaw sen 1 tane yiyip karnını doyurmuşsundur,getir benim gibi gemi kılıklı kadına,ben ne güzel yerim onları  :toothy10:
bak burda kalite bozdurma bana.şimdi çık yola hemen getir,paçozlaşmaaaaa :toothy10:

sarı şekerr

aaaaaaa ne biçim kadınsınız öyle...valla biber sürerim ağzınıza :caca:
ne o öyle badozlama daldınız bana...benim gibi terbiyeli nazik bir karının da terbiyesini bozuyorsunuz...
hem özel felan da neresi oluyor...ben öyle yerler bilmem..ahlaklı karıyımdır...sadece evimden çarşıma,çarşımdan da evime gelip giderim...  :caca: :caca::cussing:

nagihan

ღ°cerenay.♥.

hu hhuuuuu kimse yokmuuuuuu....
bir ben online görünüyorum malesef ::)