BaHar ÇiÇeKlErİ BüYüYor (Mart-Nisan-Mayıs 2007 Bebişleri)

Başlatan Almiş'inAnniş'i, 07 Eylül , 2007, 21:44:04

« önceki - sonraki »

burcu-emir

veeerrdiiimm giitttiii  :toothy10: :toothy10: herşeyi al al al
adiloşum hoşgeldin bacım,oğlanı yasemine verdim sen de bilesin  :ehi:

adalet

kiz Allah yasemine versin en kisa zamnda insallah  :amin:
seninkinde bagislasin
ben ona cumaliyi yolarim yok yok cumalinin zarari yok erdemi gondereyim bakalim gac gun uykuszluga dayanacaksin  :k06: :k06:aman allah korusun sonra dogurmaktan vazgecersin  :k06:

burcu-emir

Alıntı yapılan: adalet - 26 Kasım , 2007, 00:18:13
seninkinde bagislasin
ben ona cumaliyi yolarim yok yok cumalinin zarari yok erdemi gondereyim bakalim gac gun uykuszluga dayanacaksin  :k06: :k06:aman allah korusun sonra dogurmaktan vazgecersin  :k06:
:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

sarı şekerr

seninkinde bagislasin
onu almayayım canım mümkünse tercihim cumaaliden yana..hazır büyümüş çocuk...bu arada sen ne vericen üztüne...beleşe çocık kabul etmiyoruz :toothy10:

adalet

kizim daha ne vercem  :k06: sen siklmasin diye aksama kadar senle konusur her markete ciktiginda oyuncak alir ne gerksiz sey varsa alir orumcek adami resmi neyin uzerinde varsa mutlaka ona alacaksin baska bir zarari yok  :toothy10:  :k06:
birazda ukaladir herseyi beyenmez bu kadar baska yok ha birde kirlileri var onlari untmayayim  :k06:

burcu-emir

sarı şekerr

Alıntı yapılan: adalet - 26 Kasım , 2007, 00:29:52
kizim daha ne vercem  :k06: sen siklmasin diye aksama kadar senle konusur her markete ciktiginda oyuncak alir ne gerksiz sey varsa alir orumcek adami resmi neyin uzerinde varsa mutlaka ona alacaksin baska bir zarari yok  :toothy10:  :k06:
birazda ukaladir herseyi beyenmez bu kadar baska yok ha birde kirlileri var onlari untmayayim  :k06:

neyse vazgeçtim..ben emiri alayım en iyisi..ne sesi var ne soluğu çocuğun...hem banada aşık gül kibin bakarım ona...

kızlar kaçtım ben sabah erken kalkıca ii geceler.. :love3:

adalet

kizim sen nankorsun verdik mis gibbi oglani kabul etmiyon ne yapayim  :k06:

iyi geceler  :opucuk:

Almiş'inAnniş'i

seninkinde bagislasin
:cildir:
veremezsin  :violent1:
illa vereceksen o benimdir  :hello2:

burcu-emir

heheehe ben bunun böylde olacağını biliyodum  ;D

burcu-emir

nagihan

Alıntı yapılan: jbdun - 24 Kasım , 2007, 20:52:11
kızlar iyi akşamlar :hello:

nagihancım geçmiş olsun canım, bugün daha iyisindir inşallah :amin: kilo verme konusundaki azmine de  :nazar: :nazar: kaç kilo verdin şimdiye kadar canım?
adaletcim erdeme de  :nazar: :nazar: koca adam olmuş bu ufaklık :k06: :nazar:

jbduncım henüz kilo vermedim. çünkü yeni başladım. bu arada hasta oldum. spordan sonra eve yürüyerek geliyorum. mahvoldum. cuma günü sağlık ocağınada spor olsun diye yürüdüm. olan oldu işte. bronşlarım acayip kötü.cumartesi günü dedeme gittim. o gün öğleden sonra boğazıma birşey oldu. bir saat içinde bademciklerim şişti ve sesim kısıldı. şimdide öksürüyorum. durum feci anlayacağınız.  :'(

nagihan

burcu-emir

:-ooo annaaam başına gelen pişmiş tavuğun başına gelmez....naza annen mi bakıyor.bu halnle nasıl bakıcan  ???