BaHar ÇiÇeKlErİ BüYüYor (Mart-Nisan-Mayıs 2007 Bebişleri)

Başlatan Almiş'inAnniş'i, 07 Eylül , 2007, 21:44:04

« önceki - sonraki »

burcu-emir

sen istersin de ben yapmaz mıyım adiloşum.ahanda yaptım işte eeen altınlısından  :k06:

nagihan

adalet

cegrgem cok sagol  :k06: yaw mahcup etin beni  :flowers: simdi ne yapsamda gonlunu alsam  :opucuk:

ha ha nagis hosgeldin baci

burcu-emir

Alıntı yapılan: nagihan - 20 Kasım , 2007, 21:59:07
kıskandım valla bucuuu bende isterem.  :caca: :cussing:
yapmaz mıyım.sen yeter ki iste.hemen yapıyom  :opucuk:

adalet

burcu-emir

sarı şekerr

iyiyim adaletcim saolasın...

biraz daha iyiyim burcucum ama ara ara bulantım devam ediyor bastıracak birşeyler yemeye çalışıyorum..inşallah geçer..hamileleri daha iyi anlamaya başladım..

burcu-emir

sen yeterki hamile ol  :amin: .ben seni öyle bi besliycem ki,bizden bi farkın kalmayacak  :toothy10:

sarı şekerr

Alıntı yapılan: burcu&rain - 20 Kasım , 2007, 22:24:25
sen yeterki hamile ol  :amin: .ben seni öyle bi besliycem ki,bizden bi farkın kalmayacak  :toothy10:

canım benim..ondan kuşkum yok zaten..mahmut gelmedimi?bu saatte burdasın..gerçi ben orkunay varkende forum forum dolaşıyorum..sana süpriz falan yapmadımı bu adam..emiri bana bırakıp bir yerlere gitseydiniz keşke..
ben paşamı çok özlüyorum yaaa..ona git gide daha çok bağlanıyorum..onunla sonumuz ne olucak bilmem artık.. :dontknow:

sarı şekerr

adiloş nerdesin bacım..öbür forumamı kaçtın yoksam  :caca:

nagihan

bucuuuuu teşekkürler

yasemin nasılsın canım iyimisin? bu bulantılar güzel bir habermi?

biz msndeyiz. kızlar haydi gelin.

burcu-emir

Alıntı yapılan: şekerr - 20 Kasım , 2007, 22:30:20
Alıntı yapılan: burcu&rain - 20 Kasım , 2007, 22:24:25

canım benim..ondan kuşkum yok zaten..mahmut gelmedimi?bu saatte burdasın..gerçi ben orkunay varkende forum forum dolaşıyorum..sana süpriz falan yapmadımı bu adam..emiri bana bırakıp bir yerlere gitseydiniz keşke..
ben paşamı çok özlüyorum yaaa..ona git gide daha çok bağlanıyorum..onunla sonumuz ne olucak bilmem artık.. :dontknow:
sizin sonunuz iyi olcek  :toothy10: oğlan sana aşık biliyon  :k06:
keşke sana bıraksaydık ama bu aralar çok mızmız beni bu gece delirtti,uyumamak için çok direndi,yani senin bu halinde,bi de sana işkence yapamazdım.
evimizin efendisi evde  ;D karşılıklı bakışıyos,ben bilgisayara o da televizyona  :ehi:

adalet

yasemincim insallah hamilesin iki formu birden idare ediyorum
birde msn ha birde cumali ve erdem birde birseyler atistiriyorum vay be  :toothy10: :toothy10: