BaHar ÇiÇeKlErİ BüYüYor (Mart-Nisan-Mayıs 2007 Bebişleri)

Başlatan Almiş'inAnniş'i, 07 Eylül , 2007, 21:44:04

« önceki - sonraki »

burcu-emir

remziye msn den yolladım ama bir hata veriyor.inşallah almışsındır  :dontknow:

burcu-emir

ooohhh masamızında resmi gelmiş.üfff ne güzellerdi ,bak yine karmın acıktı  :hungry:  :k06:

jbdun

oh oh maaşallah  :nazar: :nazar:
razi almişin ben o gıdısını yerimmm  :hungry: :hungry: maaşallah ya tombiş kızım benim  :nazar:
razi sen de çok zayıflamışsın  :icon_thumright:

ღ°cerenay.♥.

Alıntı yapılan: remziye - 06 Ekim , 2007, 15:24:19
FİLMİN TEMİZ ÇIKMASINA SEVİNDİM DÜNÜŞÜM  :hello2:
YİNE GÖRÜŞEMİYOZ  :sad1:
YARIN EVDE DUR DA BARİ BELKİM CANLI BAĞLANTI YAPARIZ YİNE  :hieyt:
tühh yaaaa ben dün foruma giremedim , hata veriyodu , görmedim bu mesajları.
ama görseydimde gitmek zorundaydım kaynanama misafir geldi iftara , bizi de çağırdı , eltiyle beraber gittik, yarım saat oldu eve geleli...

Alıntı
cerenaycım ay aynı durumu ablam yaşamıştı. çenesinin altında iltihaplanma oluştu, ablamda doktora gitti, onu  başka bölüme gönderdiler, ordan başka bölüme, sonra ameliyat dediler, Allahtan en son iyi bi doktorla karşılaştıkta dişçiye gitmesini söyledi, meherse dişinin çekilmesi gerekiyormuş, iltihabın kuruması için, körü körüne ameliyat masasına yatacaktı.
filmin temiz çıkmasına sevindim  
:icon_pale: :-ooo
yapma yaaa... neyse  eğer birdaha o geceki gibi ağrımazsa , emzirmeyi kesene kadar gitmem doktora...
birazda araştırırım bu arada...

burcu benim saçlarım 3. aydan itibaren öylebir dökülmeye başladıki , kelimeler yetmez...çok şükür şimdi biraz azaldı dökülmesi , ve alnımdan ve yanlardan fırça gibi saçlar çıkmaya başladı :k06:
korkma yani , dökülenlerin yerine yenisi geliyor... :D

beni merak eden arkadaşlarım , hepinize teşekkürediyorum bu arada :flowers:

kızlar resimler süper , kıskanıyorum valla , bukadar sık buluşmayın ,sonra bıkarsanız nolcaakkkk, ben gelince ortada kalıveririm :tongue3:

jbdun

aslıhan hoşgeldin canım :opucuk:

nagihan da geçniş baş köşeye sofrada  :hungry: yani maaşallah sofrayı gördüm acıktım :suclu:

burcu-emir

aslıhan bizi ihmal etme  :director: bak eksikliğin hissediliyor.
ama sen merak etme,ne kadar sık buluşsak,o kadar hadi bi daha bi  daha diyoruz valla,sen,jbdun,adalet de olsa keşke ne güzel oluyo bi bilseniz  8)

Deniz-believe

fotografları gördüm çok güsel maşallah...yanınıza gelemediğim için üzüldüm fotoları görünce...emiri çok özlemişim yaaaa....ama sevgülüm geldi beni görmeye....1 aydır görüşemiyoduk... :'(
CANIM NAZ ' IM,TEYZECİM HOŞGELDİN....

Almiş'inAnniş'i

Almiş'inAnniş'i

tabi ki alamadım çünkü kapattın  :cildir:
Alıntı yapılan: burcu-rain - 07 Ekim , 2007, 22:33:35
jbdun seviyom seni  :love9:  :opucuk: moral depom benime beeeeeee  :aferin:
Alıntı yapılan: jbdun - 07 Ekim , 2007, 22:38:20
oh oh maaşallah  :nazar: :nazar:
razi almişin ben o gıdısını yerimmm  :hungry: :hungry: maaşallah ya tombiş kızım benim  :nazar:
razi sen de çok zayıflamışsın  :icon_thumright:
aslıcım valla biz saatler nasıl geçiyo anlamıyoruz bile, korkma biz sıkılmayız, en sonunda picama partisi falan yapacaz sabaha kadder dans mözik şoppiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii  :muzz:  :toothy10:

burcu-emir

Alıntı yapılan: Deniz-believe - 07 Ekim , 2007, 22:51:06
fotografları gördüm çok güsel maşallah...yanınıza gelemediğim için üzüldüm fotoları görünce...emiri çok özlemişim yaaaa....ama sevgülüm geldi beni görmeye....1 aydır görüşemiyoduk... :'(
bizde koştur koştur gelmiştik denizi görücez diye  :y25:

Almiş'inAnniş'i

burcu-emir

Alıntı yapılan: remziye - 07 Ekim , 2007, 23:02:00
tabi ki alamadım çünkü kapattın  :cildir:
Alıntı yapılan: burcu-rain - 07 Ekim , 2007, 22:33:35
yaaaw kapatmadım,kendi hata verip kapanıyo bacım  :dontknow: tekrar deniycem

Deniz-believe

CANIM NAZ ' IM,TEYZECİM HOŞGELDİN....

burcu-emir

deniz oğlum senin konsoldaki resmine bakıııp bakıp iç geçirdi  :k06:.en yakın zamanda bize gelin ,oğlum deniz de deniz diyo  ;D

sevda

Yalnız vraya arhanda orda olsaydı o masayı öyle bırakmazdık sonra bebişlerinizi öperdik bol bol sonrada mama mama diye ortalığı velveleye verirdik tabi sizinkiler küçük şimdi tadını çıkarın bu spfraların bikaç ay sonra öyle bir masada oturmanız çok zor olucak benden demesi... :suclu: