BaHar ÇiÇeKlErİ BüYüYor (Mart-Nisan-Mayıs 2007 Bebişleri)

Başlatan Almiş'inAnniş'i, 07 Eylül , 2007, 21:44:04

« önceki - sonraki »

Almiş'inAnniş'i

inşaallah canım  :love9:
istanbul buluşması düzenledi forum 2 kez malesef ikisine de katılamadım, ama en kısa zamanda 3. düzenlemeyi düşünüyorum  :hello2: sende gelirsin kuzucuğunla tanışırız  :muzz:

Almiş'inAnniş'i

dünüüüüüüüüürrrrrrrrrrrrrrrrrr gel bakim buraya çabuk  :cussing:
nerelerdesin sen haaa!!!
geliyon bi iki satır yazıyon gidiyon  :caca:
naptınız, damadım aşı oldu mu? dr.a gittiniz mi kontrole? dr. ne dedi? ek gıdalara başladınız mı? ne veriyorsun ek olarak?
şimdilik bu kadar  :k06:

ღ°cerenay.♥.

dünürüm burdan da yazayım :k06:
aşımız 10 ekimde, biraz gecikmeli gitti bizim aşılar...
ek gıdaya geçtim denemez hala :k06: ,yani hala tattırmalık veriyorum yoğurt ve meyve suyunu...anne sütüne devam :k06:

Almiş'inAnniş'i

nagihan

kızlar ben geldim yine kimseler yok.
biz bugun teyzoşlardaydık. erken döndük malum babamız gececi bu hafta. komşular geldi çay içtik derken saat baağı geç olmuş.
geldik ama sizler yoksunuz.

Almiş'inAnniş'i

günaydınnnn....
bu gün babamızın izin günü  :hello2:

ఇ-Oº°‘¨selin¨‘°ºO-ఇ

Günaydın remziye, babanız evde olduğuna göre kesintisiz burdasın denilebilirmi :-[

En büyük varığım NAZ'ım
بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا ال

burcu-emir

günaydın kızlar.
selin aramıza hoşgeldin  :flowers:
kızlar iğrenç bir gece geçirdim.migren krizim tuttu,yüzümün sol tarafı uyuştu  :crybaby2: eşim soğuk sularla kompres yaptı.yani emzirmeseydim migren ilaçlarımı içer bu derdi de çekmezdim .şimdi de emir bey kucağımda ağlıyor.bende çıldırıyorum.  :cildir:
çok bunaldım çoooookkk

ఇ-Oº°‘¨selin¨‘°ºO-ఇ

En büyük varığım NAZ'ım
بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا ال

**sevim**

merhaba kizlar
burcu cok gecmis olsun.evet emzirirken ilac kullanamamak cok kotu.insallah cabucak atlatirsin canim.
selin hosgeldin :)aslinda benim oglan bahar ciceginden cok kis cicegi ama ben de bu sayfaya takiliyorum :k06:malum benimki aralik dogumlu :)
adalet nerelerde yahu :dontknow:kiz cik ortaya :caca:dun aksam bizdeydi.erdem hic durmadi diye dert yaniyordu.cocugun sesi bile cikmadi bizde :aferin:ama disleri geliyor pasanin.rahatsizligi ondan.
ya su cumali`nin esprilerini yazicam da bi turlu genis bi zaman yaratamiyorum kendime.
simdi kalkip boran`in corbasini hazirlamam lazim.kavanoz mamasi var ama evdeyken taze sebzelerden yesin istiyorum :)
evlilik yildonumunu gecirenlere bi omur boyu mutluluklar diliyorum.
biz de 7. senedeyiz :aferin: :k06:

duru boncuk

burcucum çok geçmiş olsun umarım geçer biran önce :amin:

adalet

gunaydin kizlar

burcu cok gecmis olsun agirkesici kulanmiyonmi ben kulaniyorum dr vermisti benimde migrenim var cok kutu  :(

sanirim pasam dis cikariyor dun cok huysuzdu aksamda sevim caya davet eti adem yok cocuk agliyor gitmiyek dedim bak oraya gitigimizde cocuk sesini cikarmaz sevim gile gitik o cocuk giti baska bir cocuk geldi gulucukler atiyor sesi cikmiyor vallah benle esim hayret etik ha ayrica ne zaman sevimle bulussak cocuk yaninda melek oluyor gerci gezmeyi seviyor gun boyuda icerde oda bunaliyor  :k06:
hem ishal hemde atesi var surekli bir seyler agzina koyuyor hayirlisiyla disleri gelsede  :crybaby2:

nagihan

Alıntı yapılan: selin naz - 02 Ekim , 2007, 09:33:57
Günaydın remziye, babanız evde olduğuna göre kesintisiz burdasın denilebilirmi :-[
bugun sen remziyeyi unut hayatım. onun eşi bizimkiler gibi değil. bizimki evde oturur izin gününde tvnin karşısından kalkmaz.

nagihan

Alıntı yapılan: adalet - 02 Ekim , 2007, 13:06:03
gunaydin kizlar

burcu cok gecmis olsun agirkesici kulanmiyonmi ben kulaniyorum dr vermisti benimde migrenim var cok kutu  :(

sanirim pasam dis cikariyor dun cok huysuzdu aksamda sevim caya davet eti adem yok cocuk agliyor gitmiyek dedim bak oraya gitigimizde cocuk sesini cikarmaz sevim gile gitik o cocuk giti baska bir cocuk geldi gulucukler atiyor sesi cikmiyor vallah benle esim hayret etik ha ayrica ne zaman sevimle bulussak cocuk yaninda melek oluyor gerci gezmeyi seviyor gun boyuda icerde oda bunaliyor  :k06:
hem ishal hemde atesi var surekli bir seyler agzina koyuyor hayirlisiyla disleri gelsede  :crybaby2:
adaletcim çok geçmiş olsun. erdemim ishal demek.aman dikkat edin. emziriyorsun ama su veriyormusun bilmiyorum. ishal olan bebekler çok su kaybeder aman canım bol bol emzir. şifa niyetine paşamız iyileşsin.
bu arada dişte olabilir ama ben naz ateşliğinde diş zanetmiştim. şimdi o diş sıkıntısından eser yok. herhalde bizim diş nazdan korktu geri kaçtı  :toothy10:

bucuuu yu aradım iyiymiş ama emir bey huysuzlarmış.

adalet

nagis ben hic su vermiyorum vereyim bari agizana jel surunce susuyor ebe demisti disler cikmasada damak altinda kabariyor dis sancilari gibi yine cocuk rahatsiz oluyor  :y25:

burcu demek iyi  :hieyt:emir sipasi durda annen iyi olsun  :k06:

razi bulmus kocasini bizi ne yapacak  :toothy10: